Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolna222

Pokonałam Nerwice

Polecane posty

Gość wolna222

Zapraszam do mnie wszystkie osoby walczące z tą paskudną chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem walczyć w tym roku. Brałem setaloft, teraz zacząłem paroksetyne. Od kwietnia mam zamiar zacząć psychoterapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cały czas walczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bataya
Mi sie tez wydawalo, ze pokonalam. Do nastepnego nawrotu. 15 lat nerwica hipochondryczno lękowa, z epizodami depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talerzem w pysk
ja nie i nie zamierzam sa gorsze problemy zyciowe niz nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna222
Ja pokonałam to ppaskudztwo bez lekow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się wydawało, że pokonałam, ale nawróciła po kilku miesiącach :( Wydaje mi się, że jestem bardzo ciężko chora i rujnuję się na dziesiątki badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślałam że pokonała ale niestety po 3 latach terapii powrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślałam że pokonała ale niestety po 3 latach terapii powrocila :( juz tydzień się mecze z bólami serca .za 2 dni mam terapię indywidualna z czego bardzo się ciesze.Moze się dowiem dlaczego tak się stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nerwice nie ma nic lepszego od terapii magnezem + wit b6!!!! polecam łykać nawet do 4 razy dzeinnie przez pierwsze dwa tygodie! pozniej stopniwo zmiejszac dawke az sie dojdzie do jednej dzienie . samam mam nerwice i kiedy dostalam leki antdepresyjne postanowilam zwalczyc to gowno sama. natknelam sie na arttykul napisany przez lekarza ktory wyraznie podkresla ze stany lekowo depresyjne wywyoluje niedobor magnezu i innych witamin !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat walczył około roku brał słabe leki potem odstawił i już 3 lata jest dobrze nie ma nawrotów, ale nie może brać udziału w stresowych sytuacjach, rodzina go oszczędza jak mają problem to rozwiązują go bez niego. Jest to trudna sytuacja dla bratowej my ją wspieramy. brat chodzi nadal na terapię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie wychodze z lekow paxtin wczesniej inne wierze ze bedzie ok . a tobie jak sie udalo bez lekow, z tego co piszecie nerwica czesto wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×