Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość ładna cera

Od dawna borykałam sie z pryszczami, "wulkanami" i bliznami potrądzikowymi. Urzywałam chyba wszystkich mozliwych maści, kremów, toników, żeli, antybiotyków itd. Ale pewnego razu trafiłam na pewne forum, w którym ktos napisał że leczy twarz uryną. Powiedziałam-nie zaszkodzi spróbować, przeciez i tak mi nic innego nie pomaga.- Nie wierzyłam za bardzo w ten sposób wyleczenia, ale przelamalam sie i spróbowałam. I nie żałuje!! Juz po 2-och tygodniach zauważyłam bardzo dużą poprawe! Radze wam tego spróbować. Nie jest to nic przyjemnego, ale czego sie nie robi dla ładnego wyglądu! Jeśli ktos nie wie co to jest urynoterpaia to pisze: Polega ona na robieniu okładów lub przemywaniu miejsc zmienionych własnym moczem. To jest sposób zewnętrzny. Istnieje też wewnętrzny ktory polega na piciu moczu ale to juz przy cięższych chorobach np. nowotworowych. Ale mi chodzi konkretnie o trądzik wiec terapie zewnętrzną. Piszcie, pytajcie! Chce żeby i wam pomogło! Chetnie pomogę. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Im starszy mocz tym lepszy. Stosuj tak długo az poczujesz ze trzeba go wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
w moczu jest tyle toksyn(w koncy jest to cos czego organizm sie pozbywa)ze lekarze nie polecaja tego typu metod...moze komus to pomoglo bo moze wierzyl ze to dziala-efekt placebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Chefta Tak, masz rację że w moczu są toskyny. Ale jest tez tam taki składnik jak mocznik ktory jest dodawany to wielu drogich kremów nawilżających. Dlatego uryna nie wysusza cery tylko ją nawilża. A jesli chodzi o te toksyny to dlatego najlepiej jest oddac mocz to słoiczka ten poranny poniewaz on jest czysty. Owszem, w nim tez znajdują sie te toksyny ale one zabijają własnie bakterie ktore powodują infekcje skóry takie jak trądzik. Tak samo jest z antybiotykami. Są one robione z substancji ktore teoretycznie powinny szkodzić a jednak pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
ładna cera: wlasnie trafilam na Twoj wpis z forum (artykuł "kłopoty z trądzikiem"bo tam miałas nick "ona", tak?), gdzie wcześniej pisałaś ze nie masz jako takiego trądzika ale czasami pojedyncze pryszcze. eee. to w takim razie Tobie na pewno szybciutko przeszło po przemywaniu. szkoda ze nie ma porównania z opinią kogoś kto miał większy trądzik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuu nie żartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaaaa
jeju mozna to potraktowac jako lek, juz wole przecieranie twarzy moczem niz masciami ktore czasem smierdza duzo gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
ładna cera: a powiedz jeszcze: zastanawiam sie czy stosowac te uklady/badz tez przemywanie, jesli mam jakies ranki małe (po majstrowaniu przy skórze).. czy mocz tego nie drazni? boje sie ze to jest jak z kwasami u kosmetyczki-nie wolno ich stosowac na niewygojone ślady. co myslisz? :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Wy w to wierzycie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Z trądzikiem męczyłam sie 2 lata. Jak dla mnie to dużo. Jeśli chodzi o te rany to moj dziadek mi kiedys opowiadał że jak jechał pociągiem bo w WC przyczasł sobie palec i to dosc mocno. Nie miał pod ręką niczego wiec co zrobił? Nasiusiał na rane i potem juz sie ładnie goiła. Czyli coś w tym musi być :) W moczu jest duzo kwsów a jak wiecie u kosmetyczki są drogie zabiegi kwasami ktore pomagają po paru razach. Podobne kwasy znajdują się w moczu. One są jeszcze bardziej skuteczne poniewaz są naturalne a nie z dodatkiem jakis kremów czy czegostam ;] Macie jeszcze jakies pytania?? P.S Aha i jak ktos nie próbował urynoterapi to prosze zeby z góry nie zakładał że to nie pomoże i koniec. Rozumiem troche takie osoby bo kiedys tez tak myślałam że to bzdura. Ktoś tu napisał ze "Jak mozna przemywac twarz moczem fuuuuu" Można, jesli komus juz nic innego nie pomaga. Mi nie pomógł dermatolog i drogie kremy i maści. Dlatego przełamałam sie choc nie wierzyłam w działanie uryny. I to mnie pozytywnie zaskoczyło! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Dodam że małe efekty widziałam juz po 2 tygodniach a po 2 miesiącah regularnego przemywania moja cera była juz jak pupcia niemowlaczka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
a jak ty radzilas sobei z tym zapachem moczu? ja probowalam przemywac ale kiedy siegnelam po 2 dniowy zaledwie mocz to momentalnie odechcialo mis ie przemywania...tak bardzo smierdzial fuuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
i jak czesto przemywalas?zostawialas to na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
ładna cera..a to nie ty czasem rok temu zachwycałaś się preparatem psorinachel wszystkich przekonując do skuteczności tego preparatu. Zapominając jednoczesnie, że nie każdy może go uzywać. U ciebie to chyba zawsze występuje efekt placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
kurde czemu wy watpicie we wszystko co dziwne.ciekawe jaki miala byw tym interes klamiac . poczytaj sobie topik o urynoterapii i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda że
urynoterapia nie poprawia sprawności twojego rozumu. PS W dzieciństwie spadłaś z 1-go piętra i masz widocznie zaburzenia do dzisiaj, wspołczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
ładna cera wez sie bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
calineczka ale ty mowisz powaznie czy tez sie zbijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka19
Poważnie, najbardziej pomógl ten chyba mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
a jak czesto przemywalas?jak szybko pomogl?i czy przemywalas starym moczem cyz swiezym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka19
Różnie, czasem zapominałam, ale zawsze napełniałam buteleczkę ze świeżym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
ladna cera, nie przejmuj sie tymi komentarzami. nie sadzilam ze to forum moze przerodzic sie w lancuch takich szczeniackich komentarzy. najlepiej na to nie reagowac i odpowiadac tylko na wiadomosci ludzi faktycznie zainteresowanych topikiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
do ehhh Nie, to nie ja. Ale wiem o jaki topik Ci chodzi bo byłam tam. I dziewczyna ta miała nick PIĘKNA CERA. A ja mam ŁADNA CERA. Heh to nie ja :) Ale przyznam że po przeczytaniu tamtego topiku kupiłam te kraple i mi nie pomogły. A miało być tak pięknie... Z zapachem jakoś sobie radze. To smierdzi chwile a potem zapach wyparuje i nikt nie wie że sie tym posmarowałaś ;) Ja przemywałam i przemywam nadal kiedy mi sie przypomni. Kilka razy na dzien. Przed snem koniecznie. Przemywam, czekam aż wsiąknie i idę nyny :):) Calineczka Dlaczego zaczęłaś stosować urynoterapie?? Z powodu trądziku czy jakiejs innej choroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
no ja czuje bardzo dlugo ten zapach i strasznie mi przeszkadza.co myslisz o tym zeby smaowac swiezym? a czy na blizny tez pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
a miało byc tak pięknie Nik nie powiedział że bedziesz pachniec fiołkami. mocz to mocz-poprostu śmierdzi. Ja tez mam problem z tym zapachem ale juz sie przyzwyczaiłam. Od jakiego czasu przemywasz twarz i jakie są twoje dolegliwości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
podalas informacje ze zakladasz swoj nowy topik na forum pod artykułem "kłopoty z trądzikiem" (który aktyalnie jest w zastoju). i stąd moja obecność tutaj :) a okłady moczem stosuję od środy, równolegle z Psorinoheel (jeśli nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą). na razie jestem wysypana jak nigdy (jakis miesiąc temu odstawilam benzacne- mialam gładką skórę od tego ale bardzo poniszczoną). teraz jestem zdesperowana aby uzywac naturalnych metod. i sądząc po komentarzach na forum o urynoterapii to naprawdę pomaga więc cierpliwie (nie- kłamię- NIECIERPLIWIE :D) czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
a miało byc tak pięknie.. No jak tak szybko sie poddajesz to raczej nic nie osiągniesz. Musisz sie przełamać!! No chyba ze masz jakis dobry krem ktory likwiduje takie przebarwienia?? Ja takiego nie znam.. MROWKA czyli sorsujesz urynoterapie?? Trzymaj sie!! hehe :) Ja ide na obiadek. Zajrze tu potem. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha................
Na nowotwory na świecie umiera setki tysięcy ludzi i nikt nie wpadł z naukowców na tak prosty sposób jak URYNOTERAPIA żeby ocalić życie tym ludziom, może warto żebys opatentowała ten cudowny sposob uzdrawiania ... ha ha ha ................. hi hi hi .......... PS Jak to jest, że głupich nie sieją a ciągle są ... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppppppppppp
Uwaga ! Uwaga! Uwaga! Wiemy już na pewno, że na głupotę urynoterapia na pewno nie działa :-D, a szkoda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Czytałam na forum o urynoterapii jak ktos napisał ze picie moczu wyleczylo go z raka. Nie gwarantuje ze to prawda ale tylko pisze co słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×