Odpowiedz na ten temat

pokonałam wypadanie włosów! :)

• pinokio575775 2012.08.09 [12:56]
    czesc wam. z góry uprzedzam ze post bedzie długi, ale bede szczesliwa jezeli pomogę chociaz jednej jedynej osobie usmiech.gif
    postanowiłam to napisac , bo dzisiaj czesząc się i zupełnie nie zwracajac uwagi na swoje włosy uswiadomiłam sobie, że pożegnałam juz stres związany z tym problemem usmiech.gif
    Mam 21 lat i w ciągu roku niemalże wyłysiałam. z długich pięknych włosów do pasa, zrobił sie sklejony cieniutki kosmyk. włosy wypadały mi całymi garsciami, bałam sie ich dotykac, dostawałam trzesawki jak miałam je umyć bo wtedy traciłam ich najwiecej, odpływ sie zatykał.
    obsesyjnie oglądałam siw w lustrze, widziałam coraz większe przeswity, zrezygnowałam z chodzenia w rozpuszczonych włosach bo nigdy nie chciały ułozyc sie tak zeby nie było widac łysiny. z poczatku były okreslone uczesania rozpuszczonych włosów zeby nic nie było widac ale wiazało sie to z ciagłym poprawianiem i ciagłym sprawdzaniem czy wszystko ok. potem zaczełam je spinac. na początku brałam skrzypowitę, vitapil, novophane i inne witaminy własnie specjalnie na wypadanie włosów ale nic nie pmagało. jak wypadały tak wypadały. marzyłam zeby mi jednego dnia wypadało to 100 dopuszczalnych włosów, ale było to niestety kilka razy wiecej. moje włosy były wszedzie. wydałam fortune na szampony specjalistyczne sprowadzane z francji, na lekarzy dermatologów, rodzice juz załamywali nademną rece dając mi kolejne dwie stówki na odzywke. poprawy nie było;/ obciełam włosy do ramion, zeby nie były obciazone. włosy to był temat ktory mi spedzał sen z powiek. przyglądałam sie włosom innych ludzi i zazdrosciłam im do tego stopnia, ze potrafiłam sie rozpłakac na widok bujnej czupryny. widząc swoje zdjecia z ładnymi włosami dostawałam szału. nikt nie znał przyczyny mojego wypadania włosów, mimo ze przeszłam całą serie badan pod kątem hormonalnym itd, wszystko było ok. Pewnego dnia postanowiłam najzwyczajniej w swiecie to olac. stwierdziłam...wyłysieję? trudno, mozna zyc bez włosów. przestałam zwracac na nie uwagę, postanowiłam tylko dbać o te co mi pozostały. włosy wypadały nadal ale juz nad nimi nie płakałam. Nie niszczyłam ich szamponami z marketów, ale nie miałam tez juz ochoty wydawac kasy na drogie specyfiki, wiec zaczełam kupowac najzwyklejszą dermenę, a zamiast odżywek po kazdym myciu wcierałam ampułki seboradinu. nie przynosiło to specjalnego efektu ale włosy stały sie przynajmniej ładniejsze, nie były takie oklapniete. od zawsze brałam jakies witaminy w sensie suplementy. najczęsciej falvit. a ze kiedys w aptece była jakas promocja, mama kupiła mi falvit dla ciezarnych, opakowania dwa. smiałam sie ale no cóż... witaminy to witaminy. dobrze sie po nich czułam bo nie bolał mnie zołądek jak po inncyh witaminach wiec zaczełam juz kupowac ciągle. i tak po pół roku ciągłego bez przerw, mycia włosów dermeną, wcierania seboradiniu i przyjmowania tego falvitu dla ciężarnych moje włosy zaczeły stopniowo odrastać. przeswity zaczeły zanikać, włosy wyraznie zgęstniały, przeszczesliwa zaczełam spowrotem je nosic rozpuszczone i po roku niemalze zapomniałam ze miałam z nimi taki problem. nie wiem co było przyczyną ich wypadania, nie wiem czy akurat to co wymieniłam im pomogło, ale dzisiaj nie skupiam sie nad tym czy mi je rozwieje wiatr, czy dobrze je ułozyłam, czy widac łysinę..bo mam głowę pełną włosów usmiech.gif
  • bbbbbbbbrram 2012.08.09 [13:00]
    gratulację kwiatek.gif może też na to złożyło się to, że po prostu nie przejmowałaś się już potem tak mocno ? stres to jeden z głównych winowajców wypadania włosów usmiech.gif
  • gość 2014.01.08 [01:21]
    Tez mialem problemy z rzadkimi wlosami, poszedlem do salonu black pearl w krakowie i teraz moje wlosy sa gestsze i zdrowsze usmiech.gif
  • gość 2014.01.08 [01:24]
    Pierwolona kretyńska spamerko spieppprzaj z reklamą tej black obory!!! pechowiec.gif widać, jaką mają "jakość" usług, skoro pies z kulawą nogą tam nie zagląda i tak idiotycznie łapią naiwnych na forach... pechowiec.gif
  • antonia_ 2014.01.08 [02:29]
    tak? a ja pokonalem k***e metoda oderwania jej lba kolo d**y
    jestem z tego dumny lapka.gif
  • JustynaPO 2014.01.08 [13:18]
    Mnie od pół roku włosy wypadają i własnie zastanawiam się nad sposobem na pokonanie tej przypadłości. Ostatnio znalazłam taki szampon -www.skracaj.com/43f1.html i jestem skłonna go kupić. Opinie ma dobre, ale może Wy mi podpowiecie?
  • gość 2015.02.18 [09:43]
    a próbował ktoś follixin? Ludzie mówią o nim pozytywnie choć czy jest naprawdę skuteczny to nie wiadomo - https://www.youtube.com/watch?v=V_bqahFKwh8
  • Specjalista Aspazji 2015.02.20 [17:23]
    Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy.
  • gość 2015.04.17 [12:32]
    Na wypadające włosy polecam produkty Biokap (koniecznie jednak w komplecie). Razem potrafią zdziałać cuda. Mój bardzo łysiejący mąż w przeciągu miesiąca zatrzymał cały proces a w ciągu następnego zauważyliśmy nowe włoski usmiech.gif
  • gość 2015.04.17 [14:12]
    Witam
    falvit dla ciężarnych zawiera większą dawkę żelaza bo 20 mg,dla przykładu Centrum z luteiną tylko 5 mg
    Włosy często wypadają z powodu właśnie niedoboru żelaza,falvit dla ciężarnych zawiera go dosc dużo i to jest cała tajemnica,że włoski Ci pięknie odrosły
  • CharmLenka 2015.12.31 [17:44]
    Super, że udało Ci się pokonac wypadanie włosów. Dla tych którzy jeszcze z tym walczą polecam wypróbować metodę Sebola http://www.metoda-sebola.pl/ bo jest bardzo skuteczna w teg typu przypadkach.
  • MadziaPz 2016.01.07 [09:22]
    Od 2 miesięcy korzystam z ampułek Seboradin, jestem w szoku że działają tak szybko, zawsze kupowałam specjalistyczne szampony i maski ale dopiero te ampułki odmieniły moje włosy. A co najważniejsze przestały się puszyć
  • Jola1568B 2016.01.07 [14:26]
    Pytanko mam: czy palenie rzeczywiscie tak osłabia włosy?
    Tak wyczytalam tu http://www.drogeria.zyj-zdrowo.com/czytelnia/ artykul/463 ,nadmierne-wypadanie-wlosow-przyczyny-i-hamowanie-
  • kornel456 2016.07.06 [21:21]
    Nie tylko kobiety mają problem z wypadaniem włosów.... Jestem mężczyzną i mam ten sam problem wypadają mi strasznie włosy, mam już bardzo widoczne zakola... ale dzięki Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl w końcu zapobiegam wypadaniu nowym a i w miejscu gdzie brakuję mi włosów,wyrastają noweoczko.gif i to jest miły widokoczko.gif
  • qmri 2016.07.25 [05:53]
    Jeżeli szukasz naprawdę dobrej odżywki, to na myśli przychodzi mi tylko jedna https://musecosmetics.eu/clio-multitasking-ha ir-conditioner-150-ml.html trochę droga, ale za jakość trzeba płacić.
  • Patrycja_M 2016.07.25 [08:27]
    to super, też miałam problem z wypadaniem włosów
  • gość 2016.07.25 [09:39]
    Dla mnie również się udało! Dermatolog polecił mi specjalny szampon ale efekty były słabe. Dopiero kiedy zaczęłam łykać witaminę B complex: http://enaturalnie.pl/witaminy/witamina-b-com plex-100-tabletek-zestaw-witamin-b-myvita_279.html?search_qu ery=witamina+b+complex&amp ;results=2
    efekty były co raz lepsze. Oczywiście używałam szampony i witamin. Teraz moje włosy są mocne i nie wypadają smiech.gif
  • gość 2016.07.25 [17:33]
    a ja cierpie na genetyczne lysienie , moja mama wprawdzie nie wylysiala do zera ale 70%wlosow jej wypadloi u mnie po 35 roku zycia tez sie zaczelo , z poczatku zalamka a pozniej luzik , powiedzialam sobie ze nie poswiece dalszego zycia na szpikowanie sie hormonami tabletkami i drogimi specyfikami , dbam o te wlosy ktore mam i zamierzam jak tylko znajde czas zrobic przeszczep lub ladnie zagescic , dzisiaj chirurgia plastyczna takie ma metody ze nie trzeba sie przejmowac
  • gość 2016.08.10 [20:18]
    mi też się udało pokonać wypadanie włosów usmiech.gif a to właściwie przez przypadek. Natrafiłam na fp https://www.facebook.com/trycholog.lekarz.od. wlosow/?fref=ts na facebooku i zobaczyłam że można zapisać się na bezpłatną wizytę u lekarza od włosów. I dzięki badaniu, wywiadowi i odpowiednim środkom wreszcie widzę na szczotce i w spływie mniej włosów usmiech.gif
  • wiktoria741 2016.08.29 [07:41]
    Mi też się udało usmiech.gif Nie było łatwo ale włosy już nie wypadają. Teraz myslę o przedłużeniu ich tą metodą - http://apps.greatlengths.pl/ Słyszałam, ze jest bezpieczna dla włosów i przystępna cenowo. Podobno coraz więcej kobiet z niej korzysta.
  • maslana91 2016.09.21 [09:50]
    mi tez udalo sie pokonac wypadanie wlosow, ale nie bylo latwo. Dopiero po wizycie u trychologa w hair medica, dostaniu odpowiednich kosmetykow i zastosowaniu sie do wszystkich zalecen specjalisty udalo mi sie zatrzymac wypadanie. Teraz bardzo sie ciesze ze udalo mi sie skorzystac z tych darmowych badan trychologicznych

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...