Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość swiss81

Polecam dobry manicure Kraków

Polecane posty

Gość swiss81

hej, kupiłam na gruoponie kupon na hybryde i jestem milo zaskoczona i postanowiłam sie podzielić:) Gdybyście sie wybierały na DoBRY manicure to tylko na pl Słowiański do salonu Orly! Super! przed świętami na pewno pojde jeszcze raz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionLover
Byłam w wieu salonach manicure w Krakowie i szczególnie polecam Artnail przy ul. Zwoerzynieciej. Świetny efekt, paznokcie wyglądają idealnie nawet po 10 dniach od zabiegu. Ogromny wybór kolorów i profesjonlana obsługa. Gorąco polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blair_Waldorf
Też byłam ostatnio w salonie Artnail i jestem bardzo zadowolona, na pewno dołączę do grona stałych klientek. Pozdrawiam i polecam Artail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina91_krk
a ogólnie chodzę do Artnail, który odkryłam kilka miesięcy temu jak byłam na sushi właśnie na zwierzynieckiej i uważam, że salon jest prowadzony przez miłą i profesjonalną obsługę, Panie dużo mi doradziły i pomogły wzmocnić paznokcie, teraz są w końcu ładne i zdrowe plus jest bardzo niesamowite wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola99ola
A ja szczerze polecam p. Justynę z gabinetu BIOTIQ w Krakowie, na ul. Pułąskiego, Dębniki. To fantastyczne, kameralne, a przede wszystkim PROFESJONANE miejsce do dbania o siebie. Wspomniana p. Justyna ma dyplom z pedologii i naprawdę potrafi się nimi zajmować. Manicure klasyczny, OPI, żel - wszystko czego dusza zapragnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ostatnio wypróbowałam artnail i na pewno będę tam często zaglądać. Robiłam amnicure chyba 10 dni temu i nadal wygląda dobrze, aż jestem w szoku ! Poza tym duży plus za bardzo miłą obsługę i świetne wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada124
Najladniejsze paznokcie zrobila mi kosmetyczka w salonie Black Pearl przy ul Szlak w Krakowie, ceny nie sa wygorowane, ale za to jakosc jest bardzo dobra :) no i dlugo wygladaly swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMarianna9
Potwierdzam to co napisała koleżanka wyżej, też uważam, że Black Pearl to jeden z lepszych salonów. Manicure robią na prawdę ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja389
Zgadzam sie z dziewczynami, ktore chwalily Black Pearl :) robilam tam wczoraj manicure i jestem bardzo bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezza
a czy ktoś z was był tutaj http://www.vicihair.pl/ ? Są na Sebastiana i mają podobno fajną manicurzystkę, ja się poki co zastanawiam czy zrobić hybrydy czy lepiej nie żeby nie niszczyć płytki? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sobie manicure hybrydowy w medicorze http://medicor.krakow.pl/ i nie dosc ze maja duzy wybor kolorow to jeszcze super trwale lakiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wypróbowałam artnail i na pewno będę tam często zaglądać. Robiłam mnicure. Byłam przejazdem w Krakowie koleżanka wcześniej mnie umówiła jestem zadowolona..POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na manicure chodze czesto do black pearl w krakowie i trzyma sie bardzo dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FarfalleW
manicure mozna zrobić w kilku miejscach ale chyba najlepiej wykonują go tutaj http://www.vici.clinic/ . Co prawda ja nie miałam jeszcze okazji korzystać z ich usług ale słyszałam wiele pozytywnych wypowiedzi na temat tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka a
Robiłam ostatnio przed weselem manicure w Black Pearl, kosmetyczka bardzo się postarala, wyszedł bardzo ładny itrwały. szczerze polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaK88
Ja od dłuższego czasu chodzę do salonu J'adore ( http://jadoreinstytut.com/manicure/ ) i jestem bardzo zadowolona, naprawdę super jakoś i trwałość, a cena mega korzystna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum urody Rumianek w Krakowie (www.centrumrumianek.com) oferuje zniżka na wszystkie usługi z kodem Graffidea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy manicure w Krakowie- Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jakość i higiena ! Tylko Bonarka- Next Beauty Concept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak manicure to tylko salon Vici na św. Sebastiana, a dokładniej pani Elena, która tam pracuje :) Pracuje na firmowych produktach Essie, zabiegi wykonuj***ardzo profesjonalnie a manicure trzyma się naprawdę długo. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 97
Mi tipsy żelowe bardzo fajne zrobili własnie w Black Pearl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freshy
na dobry manicure to chodzę tylko do Vici Clinic. Pracują na Esso i Indigo, co jest gwarancją trwałości. W hybrydowym najlepsza jest tam p. Elena. Podziwiam ją za wszystkie zdobienia, które robi na mistrzowskim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh88
na dobry manicure to chodzę tylko do Vici Clinic. Pracują na Esso i Indigo, co jest gwarancją trwałości. W hybrydowym najlepsza jest tam p. Elena. Podziwiam ją za wszystkie zdobienia, które robi na mistrzowskim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam black pearl. Swietny salon, chodze tam na manicure i pedicure zelowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena a
Wczoraj robilam hybrydy wlasnie w Black Pearl, efekt swietny, jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derulo_o
Ja również dołączam się do polecenia Pani Eleny z Vici :) Hybrydka trzyma mi się nawet trzy tygodnie :) Pewnie to dlatego, że robiona jest tylko na profesjonalnych produktach :) Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl serio robia super paznokcie, swietnie sie trzymaja, tylko niestety musze czesto chodzic, bo strasznie szybko mi rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na manicure chodzę do salonu Pure Diamond na Krowodrzy. Pani jest bardzo staranna, a wystrój przepiękny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina090
Nie będę orginalna i polecę Black Pearl ;) naprawde jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×