Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaOce

polecam salon kosmetyczny w Gdyni! zmniejszyli mi cellulit!

Polecane posty

Gość MaOce

Maja bardzo duzy zakres tego typu zabiegów i duza game urzadze n kosmetycznych dzieki ktorych zmniejszyli mi cellulit do minimum. Jesli ktos jest zainteresowany to tu strona www.abacosun.com.pl, odpowiem na kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz naprawdę dobrej kosmetyczki w Gdyni, skorzystaj z ofert umieszczonych w serwisie www.NaszaUroda.pl Znajdziesz tam wielu fachowców, którzy profesjonalnie dobiorą zabiegi do twojego typu urody i potrzeb, galerie zdjęć salonów, a przede wszystkim opinie klientów, którzy najlepiej orientują się czy warto udać się do konkretnej kosmetyczki Znajdź najlepszą kosmetyczkę w Gdyni wspólnie z serwisem www.NaszaUroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnjyrnuigtki
marketing szeptany vs marketing szeptany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsze zabiegi kosmetyczne w Gdyni wykonuje salon na ul. Czeremchowej dwa. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.kosmetykajolanta.pl, warto również zadzwonić i telefonicznie ustalić szczegóły. Wszystkie zabiegi nawet te skomplikowane jak pedicure leczniczy są w pełni bezpieczne. No i mają ciekawe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiasia43
Cześc, ja z własnego doświadczenia moge polecić ten salon kosmetyczny http://www.arkesia.pl/ . Znajduje się w Rumi, ale warto się przejechać, bo panie tam pracujące to prawdziwe specjalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie chcieli zmniejszyć cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam salon kosmetyczny Dolce Vita. Prawdziwi profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×