Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale chhhhooleeeeeeera

poleccie punktowy zel krem lub co kolwiek na PRYSZCZE?

Polecane posty

Gość ale chhhhooleeeeeeera

sprawdzony cena nie gra roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczek znika
ja sie mecze z tym czymś juz kupe lat! brałam tabletki diane 35 i po odstawieniu miałam nawrót,głównie na czole i na brodzie troche. wkurzyłam sie strasznie,pomyslałam,że nie mam zamiaru latać po dermatologach. uzywałam dermonizm-krem punktowy,ale tak srednio działał,żeby sie szybciej goiły np ranki po wycisnięciu. (uzywałam tez duzo duzo innych...) Wiec zajrzałam do szufladki z lekami i znalazłam tam taką pianke,na rany,uszkodzenia itp... zaczełam nia traktować pryszcze... kilka razy dziennie smaruje... to nie dośc,że zaczeriwenienia znikają to i pryszcze.. i nowe nie wyskakuja:) Jak ktoś zainteresowany niech da znać to napisze co to jest dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chhhhooleeeeeeera
no to napisz co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczek znika
: ''PANTENOL'' spray. substancje które zawiera działają: łagodząco,przeciwzapalnie,przyspiesza gojenie,zwieksza nawilzenie i elastycznośc skóry. Jak sie zdecydujesz i kupisz,napisz z czasem czy Tobie też pomaga... aha i zaczełam myć twarz samym mydłem antybakteryjnym. przed nałozeniem pianki nie mam na sobie zadnego kremu! na noc tak samo. Tylko pod oczy,żeby były nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z tym gownem mecze juz pare lat i wlasnie zaczelam przyjmowanie Diane.A Ty mozesz zaczac łykac tabletki-cynk.Sa bez recepty i kosztuja tylko 5 zl.A bardzo dobrze wplywaja na cere.Jesli o preparat punktowy chodzi to masc tormentiol lub pasta cynkowa.Onie te rzeczy dostaniesz w aptece bez recepty.I kosztuja grosze....2-3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczek znika
ja brałam diane jakieś dwa lata. po roku przerwa znów nawrót,wiec wróciłam do diane. 4 miechy temu odstawiłam i nie mam zamiaru sie nia juz faszerować. Własnie teraz chcem sobie też kupić cynk,bo czytałam,że dobrze wpływa na cere tradzikową. A cynk w masci moim zdaniem gówno daje. Wychodzi na to,że na kazdego działa co innego.. i tyle:) Miłej walki z pryszczami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat
Bardzo polecam kurację kwasami owocowymi u kosmetyczki. Niestety jest dość kosztowna (ja parę lat temu zapłaciłam ok. 300 zł za całość, jeden zabieg był za 50 zł), ale naprawde cera się po niej bardzo poprawia i nigdy nie wraca już do stanu sprzed. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat
A jak wyskoczy taki bolecny pryszcz, to na noc jest go dobrze potraktować punktowo pastą do zębów, do rana się zasuszy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczek znika
Tyle ile ludzi z pryszczami itp,tyle sposobów na walke.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosowalam rozne cuda niewidy, takie zele punktowe niewiele mi dawaly, bo po prostu pryszcz sie po nich rozbudowywal jeszcze bardziej... teraz stosuje poza diane, plyn afronis( kiedys afrodyta-adnis), maczam patyczek kosmetyczny i przykladam do pryszcza, ale w niedlugim czasi mam zamiar uzywac olejku z drzewa herbacianego..poszukaj czegos na ten temat, moze ci sie spodoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po pascie do zebow pryszcz sie nie zasusza, ale tez rozbudowuje :( czytalam jeszcze o maseczce z aspiryny, ale nie mam kiedy jej wyprobowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia3
ja mogę ci polecić żel Bezacne do kupienia w aptece cena ok.7zł mi pomógł.I fajne jest mydło Creasilk ok 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydla nie polecam pod zadnym pozorem! Mydla w ogole sie nie powinno uzywac tylko zele.Ono ysusza i narusza naturalna bariere ochronna skory.A wtedy o pryszcze nietrudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
ja polecam krem Acnefan, ok. 8 zł, zawiera olejek z drzewa herbacianego, wysusza wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
a ja polecam krem Acnefan, ok. 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Podnosze temat. Pomożcie i polećcie coś na pryszcze bo juz nie daje rady. Nie wiem co się stało ale mam cała brodę w pryszczach i nie jestem w stanie sie ich pozbyć :( Jeden znika, pojawia sie na miejsce kilka i tak znowu. Dodatkowo to boli. I tak dzieje się włąśnie od kilku dobrych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, to nie żadne prowo...własny mocz. Wiem może wydać się obleśne, ale sama stosuje i widzę mega poprawę. Nalewasz mocz do słoiczka i smarujesz jak tonikiem. Mam pryszcze na buzi, ale to każda dziewczyna jakoś potrafi zakryć, ale te z dekoltu znikły w dwa tygodnie od kuracji moczem, serio. Twarz mam rozjaśnioną, teraz nawet kremu nie używam, tak mi się cera poprawiła. Jestem przeszczęśliwa. Warto spróbować a przecież nikomu o tym mówić nie musisz. A ile pieniędzy zaoszczędzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucenna34
Nie wyciskasz przypadkiem tych pryszczy? Bo sama miałam tak,że jak wyciskałam to stan mojej skóry jeszcze bardziej się pogarszał . Po prostu jak wyciskasz pryszcza to wyskakują Ci na jego miejsce kolejne pryszcze ;) Bo bakterie sie rozlewają ( obejrzyj sobie filmik na youtube o tym na czym to dokładnie polega). No i proponowałabym kupić sobie jakiś profesjonalny kosmetyk do twarzy. Bardzo dobre jest serum Sevolium. Tanie nie jest ale jeśli możesz sobie pozwolić na zakup to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucenna34 dziś Masz płacone od jednego żałosnego spamerskiego wpisu czy ryczałtem? WON!!!! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąśnie wyciskam. Ale jak mam nie wyciskać skoro mnie do tego korci? Nie mogę się po prostu patrzeć się na te pryszcze Na te białe diody na skórze :( Co do sevolium to pomoże na taki ropny trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej! Mi pomoglo a miałam równiez spoe zmiany chociaż sama miałam wieksze problemy z czołem oraz z plecami i dekoltem ( na tyle,ze swego czasu nie nosiłam wydekoltowanych ciuszków). Wiem,że jest trudno przestawc wyciskać pryszcze ale naprawdę warto. Bo inaczej mozna sobie narobić jeszcze wiekszych problemów z ceraa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON żałosne spamówy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genia1817
Cześć, bardzo trudno jest mi nie wyciskać pryszcze - tak mnie to korci ... ach. W związku z tym, ciągle powracają. Co robić? Może jakiś krem albo serum mi pomoże? Co polecacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka tez slyszalam ze jest spoko, ale nie wiem czy on rzeczywiscie poradzi sobie z pryszczami... mam okropne syfy na czole i nie wiem czy cos naturalnego moze to usunac:( Ile bym musiala tego uzywac zeby byl jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×