Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaDii

Polecenie na laser DeLux we Wroclawiu

Polecane posty

Gość MalaDii

Witam, czy moze mnie ktos polecic na depilacje laserowa w gabinecie DeLux we Wroclawiu wiec moge dostac 20% rabat? Pozdrawiam, Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaDii
Nikt? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość `tosia
Jestem po pierwszym zabiegu, od razu na cztery partie ciała. Salon godny polecenia. Czyściutko, intymnie, bardzo miła obsługa. Co do bólu to oczywiście różne miejsca to różne odczucia. Bardzo pomocne okazało się znieczulenie maścią Emla, panie na miejscu same ją mogą zaaplikować. Jeśli któraś z Pań chce się na taki zabieg zdecydować, to teraz jest jeszcze odpowiedni moment, by zrobić go przed wakacjami. Jeśli na pierwszej wizycie klientka powie, że jest z polecenia, to otrzymuje rabat 20% na cały zabieg, ta klientka która poleca otrzymuje 50% rabat na partię ciała, którą wykonała osoba polecona. Ja bardzo chętnie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi wizyty i polecić zainteresowane osoby. Mój email tosia.21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakr1
Witam, ja również polecam Laser delux we Wrocławiu! Wcześniej miałam robione zabiegi na pachy i bikini w innym gabinecie i nie widziałam aż takich efektów, zabiegi było robione na szybcika i po łebkach. Natomiast w laser delux pani jest bardzo dokładna i skrupulatna. Wyjaśnia każdą obawę i stara się umilić zabieg :) Oferuję zniżkę 20% do wykorzystania nie tylko we Wrocławiu, ale we wszystkich salonach laser delux w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakr1
kamilakr1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja polecam salon Laser DeLux. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Do dyspozycji laser diodowy Light Sheer, a nie jakiś IPL. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a za polecenie zniżkę otrzymuję również ja. Obydwie strony są zadowolone, a za zaoszczędzone pieniążki możemy poszerzać horyzonty depilacyjne ! W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie depilacji laserowej proszę pisać - służę pomocą. Zapraszam do kontaktu na maila: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , mimo tego że wątek stary. Czy jest ktoś chętny udzielić mi takiego polecenia . Wybieram się jutro pierwszy raz . Mój mail to czarnakicia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna86111111
Nie polcema tego gabinetu ! Po zakończeniu serii, wszystkie włoski odrosły !. Wcześniej miałam serie zabiegów w Dermedzie i po tych zabiegach wypadła mi większa część włosów z nógg i bikini. Chciałam dokończyć serię niestety Dermed we wrocławiu został zlikwidowany i przeniesiony do Katowic :( Salonu laserdelux nie polecam nikomu, wszystkie moje koleżanki po zabiegach odradzają ten salon. Podobno Panie pracują na starym sprzęcie, do tego strasznie boli przy tych maszynach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"podaruję" komuś zniżkę 20%:) Wrocław.. mój mail ba2@op.pl, tel 602 684 663

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również chętnie kogoś polecę. Proszę o kontakt pod adresem marta256@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała we Wrocławiu - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :-) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! :-) Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:-) magdalena.rogow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg depilacji laserowej. Panie bardzo profesjonalne, po 4 zabiegach nie mialam juz włosków na bikini. Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie polecę. Z poleceniem jest 20% taniej !!!!! :) Zapraszam do kontaktu myszka_007@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polecam!!! ja narazie jestem po pierwszym zabiegu na bikini a już jakie efekty! jeśli ktoś się wybiera po raz pierwszy to chętnie polecę;) otrzymacie 20% zniżki. Jak coś zapraszam do kontaktu na maila: dezet_element@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Darowska
Polecam! Ja robię bikini i wcale tak bardzo nie boli ;) Chętnie kogoś polecę- wtedy taka osoba dostaje 20% zniżki. Chętnych zapraszam do kontaktu: marlenadarowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałam sie z Wami podzielić swoimi wrażeniami na temat depilacji laserowej w salonie Laser Delux w Łodzi. Jestem niespełna miesiąc po zabiegu 3 obszarów: pach, łydek i bikini. Efekty na chwile obecna przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pachy gole 1-2 razy w tygodniu i są gładkie. Na łydkach włosy słabsze i krótsze, jest ich może 50-60 % tego co było, rosną zdecydowanie wolniej. Bikini - zostało jakieś 40% włosów. Polecam salony Laser Delux gdyż z informacji, które uzyskałam od Pani kosmetolog, w salonach tych zaczynają depilacje od dużych mocy, co powoduje szybsze pozbycie sie niechcianego owłosienie. Chętnie udzielę odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Oferuję 20% zniżki na pierwsze zabiegi. Zniżka obejmuje wszystkie salony na terenie całego kraju. Zachęcam do kontaktu telefonicznie 504 014 625 lub mailowo: ewelina.salagacka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina141414
Cześć dziewczyny! Wybieram się na kolejny zabieg w LaserDelux. Chętnie kogoś polecę, jak wiadomo korzyści są obustronne:) Kontakt do mnie: paulina.m.st@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, jestem obecnie po 5-ciu zabiegach na pachy, bikini i uda w Laser DeLux, więc myślę, że mogę obiektywnie ocenić ten salon. Zdecydowanie ceny zabiegów w tym salonie zachęcają do skorzystania... Co więcej, przeczytałam też wiele pozytywnych opinii na temat tego salonu... ale mam obawy, że jest to głownie związane z promocją, dzięki której dostaje się 50% zniżki za polecenie nowej osoby... Niestety jakość usług w tym salonie pozostawia wiele do życzenia. Zabiegi w Laser DeLux miałam wykonywane przez 3 panie i tylko jedna pani zrobiła zabieg dokładnie. Pozostałe 4 zabiegi były robione bardzo szybko i pobieżnie (np. pachy, bikini i uda zostały zrobione w 1,5 godz., gdzie normalnie 2 godz. zajmuje depilacja samych ud...) Z tego powodu po każdym zabiegu duża cześć włosków w ogóle nie wypadała! 3 lata wcześniej robiłam depilację laserową łydek w innym salonie, więc wiem, że tak nie powinno być. Mimo to w salonie usilnie próbowano mi wmówić, że zabiegi zostały przeprowadzone prawidłowo, a ja mam tak 'słabe'(!?) włoski, że nie wiadomo, czy już wypadną... Dziewczyny, jeżeli Wam się to też przytrafi, to walczcie! Włoski po zabiegu powinny wypaść, a w innym wypadku pani wykonująca zabieg powinna zrobić dodatkowy zabieg uzupełniający! Po pięciu zabiegach jedynie na pachach widać efekty, natomiast na udach i bikini dalej mam ponad połowę włosków. Dlatego bardzo żałuję tej decyzji i zamierzam teraz powrócić do salonu Royal Laser, gdzie robiłam łydki. Jest tam drogo (w porównaniu do Delux), ale przynajmniej mam pewność, że zabiegi zostaną wykonane prawidłowo i w końcu pozbędę się włosków :) Tego samego życzę Wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała we Wrocławiu - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! :) Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:) magdalena.rogow@gmai l.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona dziewczyna
Oferuję 20% zniżki na pierwszy zabieg w salonach laser delux na terenie całego kraju! Jeśli macie już dosyć ciągłego golenia, depilowania woskiem nóg, strefy bikini, pach lub jakiejkolwiek innej strefy ciała czy wrastających włosków, to depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem! Zabiegi wykonywane są laserem diodowym Light Sheer, który daje najlepsze rezultaty spośród wszystkich dostępnych laserów na rynku. Z całego serca polecam ten rodzaj depilacji, jestem już po całej serii zabiegów na pachy i bikini i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Skóra jest gładka, gdzieniegdzie tylko pojawiają się jasne, delikatne włoski. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać : kamilakr1@wp.pl Odpowiem też na wszelkie nurtujące pytania :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
hej Jestem po serii zabiegów na bikini w laser DeLux we Wroclawiu i niestety nie moge pochwalic sie efektami...Pomimo miłej obsługi, zabiegi były wykonywane bardzo niestarannie i szybko... Z tego powodu wiekszosc włosków w ogole nie wypadla:/ Dziwie sie tylko, skad tyle pozytywnych opinii, ale mozliwe, ze klienci salonu wola dostac 50% znizki, niz podzielic sie szczera opinia o zabiegach... Wlasnie jestem po pierwszym zabiegu w innym salonie i okazalo sie, ze po zabiegu moga wypasc wszystkie wloski a nie tylko czesc, jak w laser DeLux. Dlatego warto wziac to pod uwage, bo na pewno w tym salonie potrzebne jest znacznie wiecej niz 5 zabiegow, zeby pozbyc sie niechcianych wloskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaxDD
Witam! mam do zaoferowania rabat - 20% na pierwszy zabieg laserem delux na terenie calego kraju. Ja korzystałam z usług salonu w Poznaniu, więc służę też pomocą i opinią w tej kwestii. prosze o kontakt na adres agnieszka.lisiecka@op.pl bądź na facebooku www.facebook.com/aga.lisiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulah85
Witam, ja również polecam salon Laser De Lux we Wrocławiu. Jestem już po kilku zabiegach na rożnych częściach ciała. Jestem bardzo zadowolona, włosów naprawdę ubywa. Mogę podarować komuś 20% rabatu na pierwszy zabieg. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, chętnie odpowiem. Piszcie: aga.holyst85@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulah85
Witam, ja również polecam salon Laser De Lux we Wrocławiu. Jestem już po kilku zabiegach na rożnych częściach ciała. Jestem bardzo zadowolona, włosów naprawdę ubywa. Mogę podarować komuś 20% rabatu na pierwszy zabieg. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, chętnie odpowiem. Piszcie: aga.holyst85@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zabiegi depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Jestem po 5 zabiegach na 3 partie ciała we Wrocławiu - efekty są niesamowite! dlatego też zaczynam depilację kolejnych trzech partii :) Jeżeli jesteś zainteresowana zniżką 20% na zabieg bardzo chętnie Cię polecę. Zamierzam wykonać 5 zabiegów na 3 partie także mam trochę zniżek do rozdania! :) Polecać można osoby z całej Polski także nie ważne gdzie wykonujecie zabieg mogę Was polecić! Piszcie!:) magdalena.rogow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebus
Mam do zaoferowania RABAT -20% Laser DeLux! na pierwszy zabieg na terenie całej POLSKI!!! Laser DeLux!!! KONTAKT: beata-sobanska@wp.pl , KOM.: 669 255 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również moge kogoś polecić na zabieg laserowy. Ta osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg w jakimkolwiek salonie Delux w Polsce. Zainteresowani zapraszam do kontaktu: luzikl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada1989
Również skusiłam się na depilację laserową w salonie DeLux z tym, że w Opolu ;) Obsługa bardzo miła więc polecam ;) Póki co jestem po pierwszym zabiegu więc nie będę się wypowiadać ;) Ale z chęcią mogę się polecić do powołania na mnie i otrzymaniu zniżki 20% na zabieg ;) magda.wawrzyniak@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jezeli zastanawiasz sie, czy wybrać Laser Delux - polecam! Jestem klientką salonu i proponuję 20 % znizki na pierwszy zabieg Zainteresowana? Kontakt: weronika_naw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×