Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBUUUU

POMOCY POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość BBUUUU

zmasakrpwalam sobie twarz powychodzily mi take ropiejace syfki na brodzie i je powyciskalam mam cala brode czerwona i troche policzki,jaki krem uzyc albo jakies mazidlo mi poradzcie maseczke zeby to zniknelo do sylwestra!!!!!!!!!!PROSZE..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie
pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati zdw
oj bedzie trudno bo do sylwka zostalo malo czasu.Ja radzilabymjuz nie wyciskac bo to tylko pogarsza,i nalozyc na twarz jakis krem na pryszcze.nieprzejmuj sie ja tez mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati zdw
oj bedzie trudno bo do sylwka zostalo malo czasu.Ja radzilabymjuz nie wyciskac bo to tylko pogarsza,i nalozyc na twarz jakis krem na pryszcze.nieprzejmuj sie ja tez mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściata_
a więc: do sylwka żadnego makijażu!!! (jedynie oczy i usta, zero podkładów, pudrów itp...) wiem że będzie trudno, ale musisz wytrzymać :) myj buźkę żelem, przecieraj tonikiem i smaruj kremem (wszystko bez alkoholu!!!) a jako maseczkę polecam okłądy z glinki - można kupić w aptece (wymieszaj z oliwą zamiast wodą!!!) i nie przejmuj się - do sylwestra dużo czasu, wszystko pięknie się zagoi!!! a jeśli nawet nie, to dziś dysponujemy kosmetykami, które to wszytsko zamaskują!!! udanej zabawy! aha - i pod żadnym pozorem, nawet jeśli bardzo by cię kusiło - NIE WYCISKAJ JUŻ NICZo kurczea mi sie zmniejszaja GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3maj się, buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.aga
No to jestesmy dwie...uzyj Tribiotic ja uzywam i szybciej sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBUUU
dzieki za pomoc buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×