Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gula

Pomocy!!! soczewki

Polecane posty

Mam ogromny problem i pytanie do tych którrzy noszą soczewki. Na codzień chodze w okularach a w soczewkach na specjalne okazje. Ale przed chwilą jedna z żyłek w okularach mi się poluzowała i szkło wypadło. No a jutro do pracy :((( W domu mam soczewki, ale po jednej z różnych firm (tam gdzie kupuje sprzedają po 5 i zawsze jedna jest zbędna), jednajest z FocusDailies a druga z Johnson&Johnson. obie o takiej samej mocy/ Powiedzcie mi prosze czy moge je założyć razem. jedna na jedno oko a druga na drugie?? Błagamn o pomoc bo nie wiem jak ja mam jutro iść do pracy, a szkoda mi bra c dnia wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka01
Myślę, że możesz - w końcu jedno oko nie będzie wiedziało, co nosi drugie ;) A tak na poważnie - jeśli te J&J też są jednodniowe, to nie powinnaś/powinieneś odczuwać różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obA Są JEDNODNIOWE. no w sumie racja. chyba założe bo nie mam wyjścia. Mam nadzieje ze nie oślepne do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka masz wade
czy masz identyczną na obu oczach, bo załozenie soczewek dwóch róznych firm nie przeszkadza pod warunkim że moc soczewek jest dostosowana do twojej wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc mam 4.25 soczewek. na oba zawsze tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec spokojnie mozesz załozyc
nic ci się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×