Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość studentkaaAnia

POMOCY!!!-WYBIELANIE ZEBOW, MARTWYCH TEZ-KTO MIAL???

Polecane posty

Gość studentkaaAnia

Mam 26 lat, moje obie 1 i 2 i inne zeby maja plombe. dwie 2 i jedna 1 sa martwe. zaczynaja sie sciemniac. wyglada to okropnie! zastanawiam sie nad ich wybielaniem-wiem ,ze chcialabym to zrobic u dentysty a nie w domu. Jednak slyszalam ,ze to moze byc problem , bo slabe zeby szybko sie krusza itd. Jaka jest prawda? czy martwe zeby sie wybiela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze pomysl o licówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaAnia
nie, nie chce licowek. moja znajoma ma licowki i wyglada jak upior, bo ta masa jakby na poczatku byla ok, ale z biegiem czasu (cos z 2 lat) jakby dziasla zaczely sie zmniejszac, albo co i widac przerwe taka, i ani wymienic ani nic i sie dziewczyna nie moze usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaAnia
mam wiecej martwych zebow ,ale to muz inna historia( sa gleboko wiec nie widac ze sa ciemniejsze). no coz, nie byl to efekt mojego zaniedbania. bylam pucusiem-od dziecinstwa mycie po kazdym posilku itd. mimo to, zaczely sie robic dziury (taakie cienkie, ze prawie nie bylo widac) a jak zaczelo baaardzo bolec to potem juz tam bylA ropa i trzeba bylo usuwac nerwy. A co do przodu-jesli chodzi o 1 i 2.no coz-szczeke mialam za mala, a zebow za duzo.2 weszly na 1, tam sie porobila prochnica pomiedzy nimi-no to poleczylam. a potem (rok temu zdjelam) mialam aparat na zebach 5 LAT!!!!!!!! w koncu sie zdenerwowalam i poprosilam czy da sie jakos przyspieszyc ten rpoces, to ona mi za silno podkrecila te sruby, zeby sie przesuwaly, ale nerwy w zebie nie nadazyly i mialam 2 zeby na raz robione kanalowo:/ Wygladam okropnie:( wypelnienia sa ciemne, odznaczaja sie....szkoda gadac. moja mama ma tak samo slabe zeby, tato znowu mocne, siostra ma po tacie, ja po mamie (dodatkowo mama malo jadla miesa, pila mleka jak byla ze mna w ciazy bo stan wojenny byl i nie bylo nic w sklepach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez licówki mozna
wymienić skora ma takie straszne po 2 latach. Martwy ząb śmierdzi i nie da się go wybielić SAMA NAZWA WSKAZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
ja noszę licówki i żadne dziąsł i żadna masa...to że koleżance ktoś coś spiepszyłnie oznacza że licówki są do bani-moim zdaniem to najlepsze co do tej pory wynaleziono w dziedzinie stomatologii. ps. martwych zębów się nie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luthien----24
ehh ... wiek nie ma nic do rzeczy - wiele osób w wieku 15-25 lat ma martwe zęby, często to kwestia złego leczenia wcześniejszego a nie zaniedbań. pracuje w gabinecie stomatologicznym więc coś o tym wiem. a martw zęby najlepiej wybielić w gabinecie stomatologicznym - różne są koszty zależy od gabinetu - średnio za pojedynczego zęba to około 200 zł - tylko nie zawsze efekt jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez licówki mozna
Ja mam licówki już dwa lata owszem są miejsca gdzie się trochę to rozeszło ,ael to ylko dodaje naturalności zęby nie są proste jak od linijki .. Ale ,wszystko można oderwać przecież tj. na klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
efekt jest żaden, bo albo się delikatnie wybieli a po miesiącu przydziesz naprawiać zęba bo się skruszy, albo juz podczas wybielania szlag go trafi-akurat o tym coś wiem. Dobry dentysta nie poleci wybielania martwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez licówki mozna
Martwy ząb wybielić??jasne ciekawe czym kompozyt tego niec łapnie .Chyba ,że pomalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoz
martwy ząb w przeciwieństwie do trupa nie śmierdzi. Na martwe zębyyylko licówki, ale i tak te zęby po jakimś czasie złamią się :( A wtedy porcelanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
wytrawia się ząb od środka-silniej niż ząb zdrowy ale to daremny trud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
wcale się nie złamią tylko sinieją i to wszystko. jeśli nie ma w nich pruchnicy to można je nosić całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararak
mój mąż ma dwa kawałki martwiaków - ręsztę tych dwóch stracił na rowerze. zaczynają wyglądać nieładnie i radził się stomatologa- TYLKO licówki wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
a martwy ząb śmierdzi tylko wtedy jak ma odkryty kanał-np.plomba wypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoz
Oczywiście, ze łamia się. Martwy ząb jest słaby. Złamac go mozna na byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
mo żna też odbudować kompozytem.wbrew opiniom trzyma się długo. moja siostra ma tak zrobione jedynki, bo miała krzywe-zostały spiłowane wyrównane i ukształtowane kompozytem . to było 6 lat temu i nadal wygląda ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwy ząb to martwy ząb, i nie wierzę,że je można wybielić, a jak ktoś tak twierdzi, to chyba kase chce wyciągnąć i tyle. Ząb pozbawiony nerwu jest martwy i zmienia kolor nieodwracalnie. Houk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
każdy ząb można złamać, a martwy wcale nie łamie się łatwiej-no chyba że martwy+nie leczony z pruchnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt to
nałożona koronka porcelanowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
można, można tylko po co , skoro potem jest on nic nie wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoz
Tak jasne, z pruchnicą na pewno się nie złamie ;) Co innego próchnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt to
halo co to ten kompozyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
nie, to nie koronka. tłumacząc na skróty to coś takiego jak masa.jak w plombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt to
Piszemy o wybielaniu nie łamaniu trupa jak bybiela to juz całkiem środek będzie pusty złamie się na bułce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt to
aaa a jak tj. przymocowane do zęba drutem jakoś ,bo chyba nie na sam klej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
czytaj po ludzku. piszę że z pruchnicą się może złamać, skruszyć...jak nie ma w nim pruchnicy to się nie złamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt to
Anka jednym słowem pogudz się z zółtymi zębami albo licówki lub koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 miesiąca tak
kompozytu nie klei się na nic. jest nakładany, formowany i utwardzany światłowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×