Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy! Za długi okres.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam prawie 14 lat i mam poważny problem z moją mamą. Rozmawiałam z nią dzisiaj, ponieważ widziałam jak płacze. Domyślam się o co chodzi ale nie wiedziałam dokładnie. Gdy jakoś ją przekonałam powiedziała że od dwóch miesięcy krwawi, niewielkie plamki aczkolwiek okres. Wczoraj na szafce w łazience widziałam test ciążowy. I pomyślałam że może jest w ciąży ale zauważyłam też że często chodzi do toalety i podjada. Pije też codziennie czasem po 3-4 piwa i myślałam że jest uzależniona od tego. Z tego co mi mówiła to zastanawia się nad tym czy nieporoniła. Proszę WAS pomóżcie mi. Ja już nie mam siły. Wiem powiedziałam jej żeby poszła do ginekologa ale nie piszcie mi że powinna tam iść bo i ona i ja to wiemy. Co może być przyczyną tak długiego krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje, że tu nie chodzi o Twoją mamę, tylko o Ciebie. Każda dorosła kobieta wie, jak wygląda poronienie i co należy zrobić w takiej sytuacji. Przy przedłużającym się krwawieniu koniecznie należy udać się do lekarza i wykonać badania. Takie przedłużające się krwawienie może oznaczać zaburzenia hormonalne albo jakąś patologię w obrębie narządów płciowych. Zerknij: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/przedluzajace-sie-krwawienie-miesiaczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×