Odpowiedz na ten temat

pomozcie - jaki krem - cera wrazliwa, pomozcie prosze...!!!

• gość 2017.07.14 [14:23]
    Ja też mam cerę wrażliwą i suchą do tego. Testowałam wiele kremów i ostatnio używam nawilżającego Toleriane Ultra, do cery wrażliwej. Naprawdę super się wchłania i nie wywołuje żadnych podrażnień i do tego łagodzi podrażnienia i redukuje uczucie dyskomfortu
  • gość 2017.07.15 [15:11]
    Też mam wrażliwą cerę i nano one jest jednym z niewielu kremów, które mnie nie podrażniają i nie zapychają. Używam go od miesiąca, ale zostanie ze mną na dłużej.
  • gość 2017.07.24 [15:23]
    Moim zdaniem powinnaś tez pomyslec o Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Przy mojej wrazliwej i delikatnej cerze sprawdził się on naprawdę doskonale. Takze spokojnie polecam.
  • nureczka 2017.08.03 [14:08]
    ja też ostatnio kupiłam krem La Roche Posay ze względu na moją bardzo wrażliwą i alergiczną cerę, po nałożeniu kremu od razu czję ulgę, niweluje też zniszczony naskórek także jestem bardzo zadowolona z jego efektów działania.
  • ZuzannaSaS 2017.08.28 [15:29]
    U mnie sprawdza się krem Eloderm mam cerę wrażliwą i skłonna do przesuszania, krem z tej serii nawilża, łagodzi podrażnienia i regeneruje. Jest przeznaczony do skóry wrażliwej i z AZS u mnie się sprawdza bardzo dobrze.
  • gość 2017.08.28 [23:33]
    Możesz wypróbować Sensibio rich - https://eapteka.pl/sensibio-rich-krem-lagodza co-nawilzajacy-o-bogatej-konsystencji-40-ml-100000823 w tej aptece jest bardzo tanio a sprawdza się własnie do skóry wrażliwej usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [15:23]
    Ja powiem tak, jesli chodzi o wszelkie balsamy do ciała to polecam La Roche-Posay Lipikar Lait.
    Według mnie zdecydowany numer jeden i jesli macie wrażliwą i delikatną skóre to ten bedzie najlepszy.
  • gość wczoraj [10:36]
    mi sie cera poprawiła (suche strefy, strefy tłuste, zaskórniki) jak sie przerzuciłam na olejki do pielęgnacji, moze dlatego że są naturalnymi produktami, polecam szczególnie taki wielofunkcyjny z annabelle

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...