Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poparzenie po kremie do depilacji

Polecane posty

Gość gość

Pomocy! :C chciałam pozbyc sie wąsika nad górną wargą. Użyłam kremu do depilacji ktorego używalam juz wczesniej tylko tym razem przesadziłam z czasem.. na kremie pisalo ze 5 min. max 10.. mialam na sobie 4lub5 min dłużej.. szczypalo ale nie zwracalam na to uwagi bo zawsze szczypalo... teraz tam mam czerwona skóre ( zawsze potem mialam ale nie aż tak) i szczypie.. trzymałam z 15 min lód i teraz posmarowalam alantanem i przestalo szczypać.. myślicie że do rana przejdzie? Myślicie ze przez te 5 min dłużej stało mi sie coś strasznego ? :c strasznie sie stresuje :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nic strasznego Ci się nie stało, ale może potrwać kilka dni, zanim skóra kompletnie się zregeneruje. Alantan to bardzo dobry pomysł, szczególnie jeśli jest w maści, nie w kremie. Na przyszłość przestrzegaj ulotki, albo zainwestuj w Epilclear - nie ma żadnych skutków ubocznych, a efekty depilacji są długotrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedź.. dlaczego nie w kremie? .. teraz w srodku sie zrobilo calkiem jak normalnie ale do okoła mam czerwone i dziwna skóre.. czy to przejdzie? :c boje sie ze zostanie mi jakas blizna czy coś.. a teraz wyglądam jak bulldog i musze unikac mamy tak żeby nie zauważyła bo boje sie co powie.. ja i tak jestem dzieckiem nieszczescia i co chwile mi sie coś dzieje :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×