Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kina_BARELINA

POPEKANE BOLACE PIETY POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kina_BARELINA

mam strasznie poepkane piety - co zrobic by doprowadzic je do swietnosci ???? Czym zdzierac i jakich kremów uzywac ? Skóra jest tak przesuszona ze zaczyna mi pekac na całych stopach. :( Zwykłe kremy i pumek sa do dupy daja chwilowa ulge a i pumeks sobie nie radzi z taka iloscia zgrubien na stopach. Jestem juz zalamana .. do kosmetyczki wstydze sie isc bo siara... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy iśc do apteki ... jest mnóstwo kremów i preparat witaminowy i po tygodniu stopy piękne i zadbane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklnbvcx
kup sobie taka metalowa tarke do stóp i zcieraj te piety na sucho np wieczorem przed umyciem sie :) pozniej krem najlepiej tlusty i beda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMBRELA
A ja ci radze kupic krem niemieckiej firmy pedibaehr " schurundensalbe" dostałam go w zakładzie kosmetycznym - raczej nie dostaniesz tego w normalnych sklepach - panie kosmetyczki czesto go uzywaja :) kosztuje u mnie ok 22 zł. i radze zainwestowac w dobra tarke do stó nie z tesco czy biedronki - ja kupilam swoja tez w zakladzie kosmetycznym za chyba 38 zł - ale rewelacja !!! naprawde slicznie zdziera wszelkie zgrubienia po tyg walki z tarka i kremem miała nozki jak u niemowlaczka :) a wierz mi byly paskudne , zszarzałe popekane i straszne zgrubienia miały. Naprawde warto zainwestowac . Nie kupuj schollera czy jak tej rozleklamowanej niemickiej firmy bo tu gówno. ida na masówke i taka sama jakos produktu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_sobie_madry_gosciu
moja babcia czesto maczała stopy w podgrzanym oleju rycynowym . I nigdy nie widziałem by miała jakies stopy nie tak - wrecz wydawały mi sie "mlodsze" od reszty ciała . czyzby zasługa oleju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklnbvcx
wcale tarka nie musi byc taka droga ja mam swoja z supermarketu za 6zl i jest rewelacyjna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unknown_55
NAJPROŚCIEJ DBAĆ O PIĘTY TAKZE RAZ NA DWA DNI MOCZYĆ JE W GORĄCEJ WODZIE Z SZARYM MYDŁEM I SMAROWAĆ POTEM MAŚCIĄ ZA APTEKI DELIRLAN . Słyszałem ze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie_sexy_fleksy
fuj ja nie wiem jak mozna doprowadzic stopy do tak obrzydliwego stanu bleee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymocz stopy w wodzie z mydłem,moze kup piling do stop,wiadomo ze od razu nie zadziala,ale regularnie jak bedziesz robic to pomoze.i kup masc dernilan,wysmaruj stopy i w skarpetki i spac :) ja regularnie dbam o stopy a jak tylko w japonkach wybiore sie na spacer to moje piety sa w strasznym stanie,wiec nie patrz na zlosliwe komentarze ze jak moglas je do tego doprowadzic.moja mama ma takie piety ze ciagle cos nie tak z nimi,takla ma skóre po prostu ale dernilan bardzo jej pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pumeks w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Piotra
Wazna jest dobra tarka do stop.Rewelacyjna jest tarka firmy La Femme,kosztuje ok.50 zl i mozna ja dostac w hurtowniach kosmetycznych.Ja mam rowniez specjalna frezarke do scierania stwardnialego naskorka z piet,ale to 500 zl wyrzucone w bloto,bo i tak uzywam tarki,ktora po prostu jest skuteczniejsza.Masc Dernilan jest rzeczywiscie niezla,chociaz na przesuszona skore radzilabym raczej cos bardziej nawilzajacego niz natluszczajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant
A ja proponuje krem do stop suchych i zniszczonych Neutrogena Formuła Norweska. Jest naprawde rewelacyjny, za smieszna w tym wypadku cene 12 zł. Po 3 dniach i stosowania go 2 razy dziennie skora zaczyna sie robic zauwazalnie miekka. Goraco polecam, bo sama zmagałam sie z takim problemem, a teraz nie moge sie naatrzyc na moje stopki. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenac
U mnie ból pięty okazał się ostrogą. Na szczęście szybko z tym poszłam do lekarza, później do gabinetu na Słomczyńskiego w Krakowie, wszystko znalazłam na ich stronie rehabilitacje.org. Tam miałam falę uderzeniową, bo też nie jestem w stanie chodzić codziennie na rehabilitację, a tak to raz na tydzień i po serii tych zabiegów przeszło. Teraz tylko popękania muszę się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam Ci dwa kremy do smarowania naprzemiennie najlepiej 2 x dziennie mnie pomogły. 1. Dernilan krem - Herbapolu 2. Maść na spękane zrogowaciałe, suche i szorstkie stopy - Gehwol Pozdrawiam Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo,ale radze kupic hebel.Ja kupilam w DM w Niemczech. Mocze stopy w soli,azulanie,szarym mydle.Pozniej delikatnie usuwam te wstretne naroslosci. Mnie nie pomagaly zadne pelingi,tarki,ani pumeks . Robie to co 5 dni,bo tego wymagaja moje stopy. Sprubowac warto. Dodam,ze ten hebelek jest w cenie 4 euraskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×