Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moni.a.torek

Poradźcie co brać na wzmocnienie oczu, na lepszy wzrok

Polecane posty

Gość Moni.a.torek

Dużo pracuję na komputerze, mam nadwrażliwe oczy. Swoje idealne krople już znalazłam - Visine zmęczone oczy, ale pomyślalam sobie że może warto brać jeszcze jakiś preparat z luteiną, borówką itp. Ktoś z was bierze taki? Który jest najlepszy?? Poradźcie, pleaseee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki7
Ja biore doppel herc, a wcześniej miesiąc brałam jakiś inny nie pamietam , teraz mam zamiar brać optiker ma chyba najlepszy skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagody sok z jagód
przetwory z jagód jak najbardziej, preparaty z jagodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejanna
Mnie pomogła luteina bio complex i teraz mam spokój, a było nie ciekawie z tymi moimi zaczerwienionymi i bolącymi ciągle oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda takie suplementy sa własnie najlepsze i zawsze bardzo pozytywnie działaja na nasze oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
doppel herz ale forte na oczy:) ma bardzo dobry skład i wyciąg z borówki czernicy czyli jagody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdula89
ja biorę lutax amd plus. też dużo czasu spędzam przy kompie, a jednak trzeba dbać o wzrok i jakoś go chronić. myślę że mogę polecić te tabletki. na rynku jest wiele z luteiną, ale ja zażywam konkretnie ten i go sobie chwalę. ma luteinę, a oprócz tego wyciąg z borówki i witaminy C i E, także powinny chronić i wzmacniać wzrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_778
ja polecam lutax amd plus. ma bardzo dobry skład, moim zdaniem lepszy niż wspomniane tu suplementy. no i u mnie się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queo
pracuję 8 godzin dzienne przed komputerem, w klimatyzowanym pomieszczeniu i mam przez to ogromny problem z oczami, są przesuszone i zmęczone. Musiałem odstawić soczewki bo nie daję rady w nich wytrzymać nawet godziny. Polecono mi suplement lutein plus https://bmsalononline.pl/pl/p/Viridian-Luteina-Plus-30-kapsulek/410 i od kilku miesięcy jestem zadowolony z efektów jakie przynosi. Najważniejsze, że moje oczy się już tak nie męczą a w mojej pracy to naprawdę nie jest przyjemne gdy ledwo się widzi na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o suplementy diety, to zazywam suplement diety Gold Luteina. Jako informatyk sporo przesiaduje przed monitorem, duzo za duzo, wiec stwierdzilem, ze warto o swoj wzrok zadbac. Wybor padl na ten suplement, poniewaz polecila mi go znajoma farmaceutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesssia
ktoś jeszcze może coś polecić na zmęczone oczy? też siedzę przed kompem dużo przez pracę. Wadę mam małą i od 2 lat mi się nie pogłębiła, ale mam tak nadwrażliwe już te moje oczy, że nawet jak wychodzę na dwór i trochę zawieje, to mi łzawią- i wiadomo po makijażu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotynaJa
jak masz tak wrażliwe oczy to po pierwsze- pamiętaj, żeby regularnie odchodzić od kompa- to będzie nie tylko dobre dla oczu, ale i dla kręgosłupa, dieta też jest ważna, sama z owoców namiętnie wciąga,m winogrona i melony, a oprócz nich brokuły, paprykę i marchew na potęgę (przy okazji przygotowuję skórę na letnie opalanko ;)), plus dokładam suplement diety, mnie też akurat gold luteina przypasowała i tak już przy niej zostałam- bo po co zmieniać coś co działa i ma dobrą cenę. Pamiętaj, żeby o oczy dbać kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionek23
Na wzmocnienie oczu polecam suplement diety z avitapolska.pl Właśnie szczególnie jak dużo pracujesz przy komputerze. Wzmacnia wzrok i ogólnie stabilność oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 4123
Jeśli chodzi o suplementy, ja odradzam stosowanie Maxilutenu. Przyjmowałam regularnie przez trzy miesiące. Stan moich oczu nie polepszył się. Teraz szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiagosia12
Rozwiązanie jest proste, konsultacja lekarza przede wszystkim. Okulista jest wskazany. Na poprawę wzroku często dostajemy szkła korekcyjne. Okulista doradzi i powie co należy robić. Ja jestem pod stałą opieką Spektrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklejka
oczywiście warto iść jak najbardziej do okulisty, ale wiadomo, że kolejki do lekarzy są długie, więc czasami można stracić cierpliwość, ja zanim doczekałam się na wizytę w międzyczasie wspomagałam się lutezanem, suplementem na poprawę wzroku, po regularnym stosowaniu odczuwam zdecydowanie większa ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które pracują dużo przed monitorem powinny zainwestować w okulary z antyrefleksem, ale suplementy diety tez warto stosować. Sama regularnie zażywam środki z luteiną i ekstraktem z borówki. Spory wybór takich preparatów w dobrych cenach można znaleźć online http://aptekamirowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś może tabletek z luteiną i borówką, tych z doppleherz? Ja je kupiłam miesiąc temu i czuję poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy DHA i luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankab98
A masz jaką wadę wzroku? Czy wszystko w porządku? Jeśli tak, to przez pracę przy komputerze wada może się pogorszyć. W takim właśnie wypadku najskuteczniejsza jest metoda laserowa. Ja zastanawiam się nad metodą Lentivu, którą wykonuje się na razie tylko w klinikach Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumbika
jak sobie nawet w necie poczytasz to dowiesz się, że luteina i cynk bardzo wspomagają wzrok, te składniki znajdziesz nawet w jednym suplemencie w lutezanie masz oba, możesz kupić w aptece bez recpety i wypróbować przez jakiś czas, wtedy ocenisz czy Ci pomaga czy w Twoim przypadku potrzeba jest jakaś bardziej specjalistyczna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję marchewkę. Króliki jedzą dużo marchewki i nigdy nie widziałem, żeby któryś kicał w okularach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teberis
Luteina oraz tłuszcze omega3 bardzo poprawiają ostrość widzenia i kondycję naszego wzroku dlatego polecam zainwestować w suplement diety Lutezan ja przyjmuję profilaktycznie jedną tabletkę dziennie i na problemy z widzeniem nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonalka
luteina jest bardzo ważna jeśli chodzi o dbanie o nasze oczy wspomaga narządz widzenia a jak ktoś dużo pali i siedzi przed kompem to luteinę powinien uzupełniać, bo przez to będzie pogarszał się nam wzrok, ja łykam regularnie ale staram się też rzucić na dobre palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement w tabletkach Lutezan bardzo dobry jeśli chodzi o poprawę jakości widzenia. Sama go stosuję już kilka mce i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia34zs
Polecam krople Hialeye na wzrok, u mnie w domu prawie wszyscy mają okulary więc ja już od dawna zaczęłam używać suplementów poprawiających wzrok. Dzięki temu nie nosze okularów a mój wzrok jest naprawę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×