Odpowiedz na ten temat

Poradźcie co brać na wzmocnienie oczu, na lepszy wzrok

• Moni.a.torek 2010.03.08 [18:44]
    Dużo pracuję na komputerze, mam nadwrażliwe oczy. Swoje idealne krople już znalazłam - Visine zmęczone oczy, ale pomyślalam sobie że może warto brać jeszcze jakiś preparat z luteiną, borówką itp. Ktoś z was bierze taki? Który jest najlepszy?? Poradźcie, pleaseee!!!
  • wikki7 2010.03.08 [19:46]
    Ja biore doppel herc, a wcześniej miesiąc brałam jakiś inny nie pamietam , teraz mam zamiar brać optiker ma chyba najlepszy skład.
  • FRANKAZWARSZAWY 2010.03.08 [19:49]
    natka pietruszki i chyba jagody poprawiają wzrok
  • jagody sok z jagód 2010.03.08 [19:50]
    przetwory z jagód jak najbardziej, preparaty z jagodą
  • dejanna 2013.08.03 [08:59]
    Mnie pomogła luteina bio complex i teraz mam spokój, a było nie ciekawie z tymi moimi zaczerwienionymi i bolącymi ciągle oczami
  • gość 2013.08.03 [19:19]
    To prawda takie suplementy sa własnie najlepsze i zawsze bardzo pozytywnie działaja na nasze oczy.
  • errteeeee 2013.08.03 [19:23]
    doppel herz ale forte na oczyusmiech.gif
    ma bardzo dobry skład i wyciąg z borówki czernicy czyli jagodyusmiech.gif
  • Magdula89 2013.10.15 [15:57]
    ja biorę lutax amd plus. też dużo czasu spędzam przy kompie, a jednak trzeba dbać o wzrok i jakoś go chronić. myślę że mogę polecić te tabletki. na rynku jest wiele z luteiną, ale ja zażywam konkretnie ten i go sobie chwalę. ma luteinę, a oprócz tego wyciąg z borówki i witaminy C i E, także powinny chronić i wzmacniać wzrok oczko.gif
  • Julia_778 2014.04.08 [20:25]
    ja polecam lutax amd plus. ma bardzo dobry skład, moim zdaniem lepszy niż wspomniane tu suplementy. no i u mnie się sprawdził usmiech.gif
  • Queo 2015.06.21 [22:07]
    pracuję 8 godzin dzienne przed komputerem, w klimatyzowanym pomieszczeniu i mam przez to ogromny problem z oczami, są przesuszone i zmęczone. Musiałem odstawić soczewki bo nie daję rady w nich wytrzymać nawet godziny. Polecono mi suplement lutein plus https://bmsalononline.pl/pl/p/Viridian-Lutein a-Plus-30-kapsulek/410 i od kilku miesięcy jestem zadowolony z efektów jakie przynosi. Najważniejsze, że moje oczy się już tak nie męczą a w mojej pracy to naprawdę nie jest przyjemne gdy ledwo się widzi na oczy
  • GabiS 2015.06.24 [16:11]
    Jesli chodzi o suplementy diety, to zazywam suplement diety Gold Luteina. Jako informatyk sporo przesiaduje przed monitorem, duzo za duzo, wiec stwierdzilem, ze warto o swoj wzrok zadbac. Wybor padl na ten suplement, poniewaz polecila mi go znajoma farmaceutka.
  • ZarzadzajGIP 2015.06.25 [03:22]
    Najlepiej wzmacniać naturalnie czyli pietruszka i jagody. Świetlik też dobrze działa.
  • Hesssia 2015.09.28 [11:39]
    ktoś jeszcze może coś polecić na zmęczone oczy? też siedzę przed kompem dużo przez pracę. Wadę mam małą i od 2 lat mi się nie pogłębiła, ale mam tak nadwrażliwe już te moje oczy, że nawet jak wychodzę na dwór i trochę zawieje, to mi łzawią- i wiadomo po makijażu.. :/
  • gilotynaJa 2015.09.28 [12:36]
    jak masz tak wrażliwe oczy to po pierwsze- pamiętaj, żeby regularnie odchodzić od kompa- to będzie nie tylko dobre dla oczu, ale i dla kręgosłupa, dieta też jest ważna, sama z owoców namiętnie wciąga,m winogrona i melony, a oprócz nich brokuły, paprykę i marchew na potęgę (przy okazji przygotowuję skórę na letnie opalanko oczko.gif , plus dokładam suplement diety, mnie też akurat gold luteina przypasowała i tak już przy niej zostałam- bo po co zmieniać coś co działa i ma dobrą cenę. Pamiętaj, żeby o oczy dbać kompleksowo.
  • Laylaa86 2015.10.12 [09:24]
    Mam ten sam problem. Ja poza kroplami jem witaminy na wzmocnienie wzroku Vitolux Omega http://iapteka.pl/product-pol-1354-Vitalux-Om ega-28-kapsulek.html Stosując taką pełną kurację po 2 miesiącach mam wrażenie, że oczy nie męczą mi się tak w ciągu dnia, nie pieką, więc działausmiech.gif
  • fionek23 2016.04.15 [00:20]
    Na wzmocnienie oczu polecam suplement diety z avitapolska.pl Właśnie szczególnie jak dużo pracujesz przy komputerze. Wzmacnia wzrok i ogólnie stabilność oczu.
  • Gosia 4123 2016.05.08 [02:47]
    Jeśli chodzi o suplementy, ja odradzam stosowanie Maxilutenu. Przyjmowałam regularnie przez trzy miesiące. Stan moich oczu nie polepszył się. Teraz szukam czegoś innego.
  • Gosiagosia12 2017.04.01 [00:08]
    Rozwiązanie jest proste, konsultacja lekarza przede wszystkim. Okulista jest wskazany. Na poprawę wzroku często dostajemy szkła korekcyjne. Okulista doradzi i powie co należy robić. Ja jestem pod stałą opieką Spektrum
  • uklejka 2017.05.19 [16:24]
    oczywiście warto iść jak najbardziej do okulisty, ale wiadomo, że kolejki do lekarzy są długie, więc czasami można stracić cierpliwość, ja zanim doczekałam się na wizytę w międzyczasie wspomagałam się lutezanem, suplementem na poprawę wzroku, po regularnym stosowaniu odczuwam zdecydowanie większa ulgę.
  • gość 2017.06.01 [15:36]
    Osoby które pracują dużo przed monitorem powinny zainwestować w okulary z antyrefleksem, ale suplementy diety tez warto stosować. Sama regularnie zażywam środki z luteiną i ekstraktem z borówki. Spory wybór takich preparatów w dobrych cenach można znaleźć online http://aptekamirowska.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...