Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość grażyna torbicka

poce sie jak swinia.. naprawde, czy lato czy zima na moich bluzkach zawsze sa mokre plamy od potu.. chodze tylko w czarnych rzeczach bo na tym nie rzuca sie to tak w oczy, uzywam oczywiscie rexony, to nie jest smierdzący pot, tylko te cholerne mokre kółka.. słyszałam o jakimś antidralu, czy któraś z was to stosowała? pomogło?? a moze jeszcze jakies inne typy macie.. prosze o dorade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraco polecam ANTIDRAL do kupienia w aptece! trzeba uwazac aby nie uzyc na ogolone paszki bo piecze, radze rowniez uzywac na noc do starych koszulek bo troszke odbarwia ciuszki ale efekt MUROWANY!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tego antidral trzeba używać przez caly czas jak normalną kólkę czy np. tylko przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bo jeżeli brudzi ciuszki a mam go urzywać codziennie to tak nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna torbicka
a czy picie szłwi w tabletkach tez moze dac pożądany efekt??? i czy szałwia bardziej mi pomoze czy ten ANTIDRAL??? a moze stosowąć obydwa na raz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można stosować jedno i drugie, szałwia działa na przyczyny, antidral na objawy. a szałwia w tabletkach - jak w tabletkach, to chyba łykać, nie pić? ;) zioła tańsze i jest to naturalne źródło, więc chyba łatwiej przyswajalne, ale z drugiej strony tabletki zawierają wyciąg, więc mogą być mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loupe
Ja uzywam etiaxil. Mam ten dla wrazliwej skory, bo nie wyobrazam sobie tego swedzenia gdybym miala uzywac etiaxilu dla skory normalnej! Po paru tygodniach uzywania skora sie przyzwyczaila i juz nie swedzi mnie po nalozeniu a i tak dziala rewelacyjnie. I powiem szczerze - nie wiem jak ja moglam zyc bez tego??? Oprocz pach zawsze plynely mi strugi potu miedzy piersiami i tam tez sie smaruje. Bluzka jedna zostala zniszczona, ale powiewaz tego uzywa sie na noc to przeciez nie robi mi roznicy to w czym spie. Rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1000
Ja rok temu odkrylam dzieki internetowym forum-etiaxil i moje zycie od tego momentu stalo sie piekne:) Przez lata mialam ogrooooooooooomny problem z poceniem sie pod pachami, koszmarne plamy niezaleznie od pory roku,dnia,nie wazne czy sie stresowalam czy nie,wiecznie bylam spocona!to byl koszmar,wszystko bylo podporzadkowane tylko temu,nawet wyjscia i imprezy ze znajomymi-po prostu cholernie sie tego wstydzilam i przysporzylo mi to wiele kompleksow!Etiaxil jest cudowny, zadzialal juz na nastepny dzien po uzyciu,na poczatku bardzo swedzialo,nie moglam spac przez to,ale po kilku miesiacach skora sie przyzwyczaila i juz nie swedzi.Uzywam go co 2 tygodnie i starcza to w zupelnosci!nie ma ani kropelki potu pod pachami,sucho,swiezo i cudownie!polecam goraco wszystkim potliwym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ola
Ja używam antidral dwa dni. Rewelacja! dotychczas nic na mnie nie działało, i zawsze musiałam chodzić w czarnych bluzkach, a dzisiaj kupiłam niebieską! błam tez biegać dzisiaj i wóciłam cała morka (plecy, brzuch) ale nie pod pachami. Trochę szcypie przy używaniu ale wg mnie mozna się poświęcić dla TAKIEGO efektu. A ja już (od ponad 5 lat) myślałam ze nic mi nie pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje ten Antidral? Zachęciłyście mnie bardzo....wystarczy raz na tydzień i tylko na noc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOKRA PASZKA
Aja się tak cholernie pocę..Może ktoś używał Etiaxil-u Pomaga ale tylko na jakiś m-c.A ten Antidral to naprawdę działa? i ile kosztuje ,bo ten mój środek to ponad pięć dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1984
ale numer. Dziewczyny. tyle lat walczę z tym bedziewiem i dopiero weszłam na to forum. lekarze dawali mi jakieś tabletki, kremy i cuda na kiju a nigdy nie słyszałam o Antidral i Etiaxil, a tu opisujecie, że takie cuda sprawiają. Niesamowite!! Dzis pędzę do apteki zakupić to cudo i wierzę że to pomoże. Dzięki, że jesteście!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaaa
Antidral kosztuje ok 13 zł i działa bardzo dobrze, chociaż jedną pachę mam podrażnioną, moja siostra tego też używa i jej nic nie podrażnia. Ale myślę, że i tak warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia14
ja uzywałam przez poł roku antidralu na dzien i nic nei skutkował...jak przeczytałam sobie tą dyskusje od razu po umyciu sie nalozylam go na noc..nastepnego dnia pomoglo w duzum stopniu...nie wyleczylo tego okropienstwa do konca, ale bylo znacznie lepiej...tak to od razu mialam mokre plamy na bluzce, a teraz nic, tylko nie wiem, czy rano umyc sie pod pachami po nocy z antidralem, czy od razu nalozyc rexone bez mycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tara 123
ja uzywam etiaxil i jest rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fakt ze jest drogawy ale za to wydajny bo mnie starcza nawet na pol roku.nie wyobrazam sobie zycia bez tego:-)tego antidralu nie uzywalam wic nie bede sie wypowiadac ale etiaxil jeszce raz powtorze rewelacja:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!P.S. stosuje go juz pare lat i efekt zawsze twn sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
Hej dziewczyny jestem w szoku ile osob boryka sie z tym problemem jakim jest nadmierne pocenie sie.Mi oprocz pach bardzo poca sie rece i nogi.Pod pachy od 4 dni stosuje Antidral i nie moge wyjsc z podziwu!!!mnie nic nie piecze a paszki przez caly dzien suchutkie.Natomiast moja mama wyczytala w ,,poradach babuni":)ze trzeba pic 2 razy dziennie wywar z przewrotnika( takie ziolo) zapobiega ono nadmiernemu poceniu sie,a na wilgotne stopy oi dlonie dobre jest tez codzienne moczenie ich w zimnej wodzie z octem.Tylko tego octu nie za duzo!!!Ja jeszcze nie stosowalam ale mam zamiar zaczac.Moze ktoras z Was tez sprobuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quana
Hej!ja jeszcze do niedawna tez miałam problem z nadmiernym poceniem sie szczególnie pod pachami.Lekarka poleciła mi preparaty z serii SVR. Spirial bille(dezodorant w kulce)i Spirial Gel Mouusant (żel do kapieli) ona przeznaczone są do skóry wrazliwej z nadpotliwoscia. powiem wam ze pod pachami pomogło od razu- cały dzien jestem suchutka:)a wczesniej żaden dezodorant mi tego nie zapewniał. Do tego nie drażni skóry więc można go stosowac od razu po depilacji.Jedyny minus to cena bo kosztuje 40zł (kupuje sie w aptekach bez recepty)no ale moim zdaniem warto:) Żel redukuje pocenie na całym ciele -efekty wyraźnie widoczne są po kilku tygodniach(kosztuje 33zł) podobno jest też krem do rąk nóg i pach ale mi wystarczają te 2 preparaty. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
ja rowniez uzywam antidralu juz bedzie ponad rok, na poczatku troche mnie odstraszyl (doslownie pekala mi skora pod pachami) ale postanowilam mniej go aplikowac i wszystko jest cacy.a wczesniej mialam straszne problemy z poceniem, nic mi nie pomagalo. oczywiscie jak sie uzywa antidralu na dzien raczej polecam uzywac jakiegos zwyczajnego antiperspirantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
ja stosuje zazwyczaj raz w tygodniu, czasami 2 razy oczywiscie na noc. rano myje pachy mydelkiem i nakladam teraz np rexone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach grazynko widzialam cie dzis w gdansku w filharmonii baltyckiej :classic_cool: nawet przechodzilas obok mnie:p a na pocenie sie:. dobre są zastrzyki z silikonem...2000zl i amsz spokoj na rok :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już to z botoxem
a nie z silikonem znawco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zadowolona jestem
z ANTIDRAL kupilam go po przeczytaniu wlasnie opinii na jego temat tu na forum i musze przyznac ze nigdy nie kupilam niczego lepszego w takiej cenie !! zaplacilam w aptece 13,50 a czuje sie jakbym wydala na to majatek jestem tak zadowolona!!! polecam wszytskim ANTIDRAL !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoln
anditral mozna kupic bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoln
antidral sorry pomylilam sie.. ale mozna bez recepty kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaa11
Tak,można go kupić bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa21
Hejka! ja andirral stosuje od roku ale zimą i jesienią rzadko go używałam. Raz na tydzień lub dwa i skutkował. Teraz w takie upały zauważyłam że nie pomaga stosuje go codziennie na noc juz od 5 dni ale coś marne wyniki są bo poce sie. Czyżby przestał działać czy w takie upały nie sposób sie nie spocić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×