Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flinka

porost włosów

Polecane posty

Gość flinka

musze tez kupic sobie ten wax w aptece bo bardzo chce miec włosy do pasa a ciagle od lat mam taka sama długosc do ramion i ani rusz.A słyszałyscie o aloesie podobno jego wcieranie tez na porost włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno nafta kosmetyczna
też przyspiesza wzrost włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwelina
jestem prawie łysa i brzydka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetaa
Ja mam dobry porost, juz mnie nie widac z d tego porostu. RATUNKU!!!!!!!!!!!!!po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wiecie co ja robie od jakiegos tygodnia:)rozcienczam szampon wlasnym moczem:)i wiecie co moje wlosy sa lsniace i naprawde chyba przestaly wypadac :)a jak nie wypadaja to znaczy ,ze sie wzmocnily i slyszalam ,ze to tez jest dobre aby szybciej rosly wlosy:).A WAX tez stosowalam ale nie bylam zachwycona i do tego wlosy wychodzily mi po nim garsciami:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netefilka poczytaj sobie forum Urynoterapia-czy ktos ja jeszcze stosuje. Bardzo mnie zaciekawila i przeczytalam od deski do deski i tam wyczytalam o wlosach informacje i zaczelam wlasnie tak robic jak tam pisza:)ja jestem zadowolona.A wiecie co jeszcze biore witaminki na wlosy aby byly ladne i rosly nazywaja sie HUMAWIT Z i kosztuja jakies 11zl 250 tabletek.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a gdzie można dostać
ten HUMAWIT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humawit Z mozna kupic w aptece:)ja biore na sniadanie 4 tabletki na obiadek 4 tabletki i na kolacje tez cztery tabletki podobno tak trzeba a kolejne opakowanie juz sie zmniejsza dawke witaminek.Na poczatku trzeba dac taki pozadny zastrzyk witamin.Tak radzila mi kosmetyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten HUMAWIT
to chyba bardziej jak ktoś ma problemy z cerą, no nie? Czy on rzeczywiście na włosy coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie zalecany w stanach nadmiernego wypadania wlosow i utraty ich blasku oraz lamliwosci i kruchosci paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnąca
upupupu co zrobić zeby urosły mi wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArTrOsiS
Ja do butelki po fructisie nutri gładkim który mi sie skończył wlałam buteleczke olejku rycynowego i szamponu z czarnej rzepy. Podobno pomaga. Szybko sie spłukuje i nie pozostawia żadnego zapachu, no i po tym zabiegu włosy bardzo szybko schną :D:D Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasuuunia
Witam! wszystkie dziewczyny odwiedzające tę stronkę:D Ja od jakiś 2 miesiecy jej skrzypowite, ale nie widzie efektów tez chcem zeby mi włosy szybko urosły nawet pocinam je co miesiac ale i tak nie to nie daje!! Co mam robic pomurzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasuuunia
Witam! wszystkie dziewczyny odwiedzające tę stronkę:D Ja od jakiś 2 miesiecy jej skrzypowite, ale nie widzie efektów tez chcem zeby mi włosy szybko urosły nawet pocinam je co miesiac ale i tak to nic to nie daje!! Co mam robic pomurzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do \"mala myszka\" Jak dokładnie rozcieńczyłaś swój szampon z moczem? ;/ Heh i czy to na prawdę działa?? I w jaki sposób Ci to pomogło na włosy... A do Pani \"Ile ma miec lat\" to powiem jedno: Znanie alfabetu nie czyni Cię pisarzem... I proszę, tu nie chodzi o ortografię... Tylko o treść, i błagam Was nie wywyższajcie się tak tym, że Wy nie robicie błędów... Bo przecież nasz język nie jest taki prosty, a nie każdy jest poliglotą... Bu$ka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lencia
Dziewczyny a nie wiecie po czym mogly by urosnac nowe wloski bo za niedlogo bende lysa prosze piszcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, na przeswity na czubku glowy najlepszy rest rogaine 2%. jest drogi ale mi uroslo mase nowych wlosow, ktore latwo zauwazyc bo wszystkie sa tej samej dlugosci i stercza na czubku. jak sie zacznie uzywac to przez pierwsze 2 tyg moga jeszcze niezle wypadac ale nie trzeba sie tym zrazac bo potem juz rosna i nie wypadaja. ja po roku stosowania dowiedzialam sie by wcierac stary mocz i powoli sie przestawiam na to. ale nie wiem czy od tego tez tak duzo nowych rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia
Moniskak gdzie moge kupic ten preparat podaj przblizona cene :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
cześć, pozwole sobie podzielić sie z Wami swoimi doswiadczeniami w walce z coraz bardziej przerzedzającymi sie włosami. Po róznych kuracjach hormonalnych została mi dosłownie garstka włosów, miałam przeswity jak 70-letnia staruszka (bez urazy dla babć). Juz nie wiedziałam co robić! Maski z żółtek, szampony z czarnej rzepy, skrzyp polny, tabletki wzmacniające włosy - nic nie pomagało. Kiedys brałam Alpicort E - przepisany przez dermatologa na recepte - faktycznie płyn zahamował wypadanie włosów, ale nie powodował ich odrastania. I przypadkiem dzieki kolezance natknęłam sie w Polsce na Rogaine. Byłam juz tak zdesperowana, że łapałam sie wszystkiego - nie łudząc sie oczywiście, że nastapi jakas cudowna odmiana... Po 2-óch miesiącach uzywania płynu Rogaine włoski zaczęły mi rosnąć!!! Wmasowując płyn w skóre głowy czułam takiego małego drapiącego jezyka. martwiłam sie, że wykrusza mi sie reztka włosów, ale moja fryzjerka powiedziała, że włoski sie nie wykruszaja, ale rosna nowe! Jestem po półrocznej kuracji i włosy autentycznie mi sie zagęściły. Wczoraj zamówiłam kuracje dla siebie i fundnęłam tez mężowi, bo Jemu tez przerzedziła sie czuprynka :-) lencia, ja zamawiam Rogaine mail'em w gabinecie kosmetycznym w Trójmieście (moja koleżanka wypatrzyła u nich ten preparat). Poniewaz nie chce być posadzona o reklame - jeśli jestes zainteresowana adresem - napisz do mnie mail'a (kam13@wp.pl) to podam Ci namiary. Za 3-miesięczna kurację zapłaciłam 240 zł + koszt przesyłki. Ja płace przelewem, bo to mój niepierwzy zakup u nich, ale za pierwszym razem wybrałam przesyłke za pobraniem. jakbys miała jakies pytanka - pisz smiało pozdrawiam, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GER
do Bettsy Mam do Ciebie pytanie , czy to musi być rogaine czy moze byc polski odpowiednik Regaine który jest chyba troszka tanszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
GER, nie wiem co Ci powiedziec, naprawdę... Ja zaczęłam stosowac od razu oryginał i jestem zachwycona efektami. Nie uzywałam polskiego odpowiednika, wiec nie mam porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
ja stosowalam dermene - szmpon, wyroslo duzo nowych , obecnie maja po 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentka
zewnetrznie mozna wcierac sok z czarnej rzepy, wlasna uryne - najlepiej odparowana do 1/4, olejek rycynowy wewnetrznie- skrzyp polny, dieta makrobiotyczna, siemie lniane, cebula poprawic stan kregoslupa, szczegolnie szyjnego refleksoterapia stop medycyna chinska, akupunktura nalezy byc bardzo konsekwentnym i cierpliwie czekac na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina paulina
Dziewczyny wczoraj podciełam sobie włosy o jakieś 6-7 cm za dużo. Chce żeby jak najszybciej mi urosly. Co propnujecie?? ProszE o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACKO77
WITAJCIE JAK WIECE O JAKIMS KONKRETNYM SRODKU NA WYPADANIE WLOSOW I I CH ODROST TO BARDZO PROSZE PISZCIE... CHODZI MI O SRODKI SPRAWDZONE PRZEZ KOGOS KTORE POPROSTU ZADZIALALY-POZDRAWIAM MACIEJ... PISZCIE TUTAJ LUB NA MAILA -MACIEJJAR@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camao
Co zrobic aby szybko rosly wlosy, moze ktos wie czy sa jakies specjalne odzywki albo szampony,nie wiem -co kolwiek aby bylo skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×