Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laszla88

potrzebny mi jakiś sposób żeby pozbyć się trądziku

Polecane posty

Gość laszla88

w miesiąc, jak to zrobić. Mam sesje od której zależy wiele i jestem w kropce. Makijaż w tym przypadku to tylko połowa sukcesu. Trądzik różowaty. jakieś możliwości inne niż poddać się w przedbiegach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaraz będzie spam góoownexu. A potem następny temat o srepiidupo. I o góoównaso. Bo spamerska piiizda od firmy na G. znowu dostaje reklamowej sraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaz
mi pomogły tabletki iqface. tzn były jednym ze składników prowadzących do sukcesu. zmieniłam też dietę bo okazało się, że to co jem ma duży wpływ na stan mojej cery, a wcześniej nie miałam o tym zielonego pojęcia także polecam ci się zainteresować tym tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makijazem mozesz sobie jeszcze bardziej zepsuc i zapchac cere. jesli ci zalezy na szybkich efektach, to najlepiej idz do kosmetyczki, ktora dobierze ci odpowiednia terapie. ja sama chodze do madclinic we wroclawiu na kwasy i jestem bardzo zadowolona ;) grunt to trafic na kogos kto bedzie wiedzial co z toba zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×