Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka Mruczurotka

Potrzebuję pomocy-coś co szybko doda energii i sił.

Polecane posty

Poradźcie mi środek (nie narkotyk, nie mam i tak dostępu w dziurze w której mieszkam, a z kasą też krucho) Muszę na kilka dni postawić się na nogi. Niestety mam złe wyniki i lekarz nie wchodzi w grę, bo mnie położy w szpitalu na pewno. Muszę sprawnie funkcjonować chociaż do końca tygodnia, a czuję się tak, jakbym w każdej chwili miała się położyć i zasnąć. Ostra anemia, między innymi... Błagam, co mogłabym łyknąć, żeby mi dało kopa... Szczególnie na jutro i pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red bull
wchodzi w gre? na chwile pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydafed to tabletki
na gardło , ale zawieraja efedryne która stawia na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-srola
- kawa - napoje energetyczne - magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydafed to tabletki
no i przy anemii to mo jeszcze jakies żelazo można łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa odpada, bo mój żołądek nie toleruje. A magnez to raczej od razu nie pomoże. Myślałam o napojach energetycznych, w sumie nie piłam nigdy red bulla, tylko kilka razy jakieś inne. Takie tiger czy cuś :) Raz mi fajnie postawił na nogi Herbapolu greenup, ale nastanę puszka na drugi dzień już tak nie zadziałała... Dobry jest ten red bull? Czytałam też o czymś w tym stylu http://sklep.kfd.pl/nutrend-shleha-20ml-mocne-pobudzenie-p-1226.html Tylko gdzie to kupić? W aptece? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to dzięki za odzew. Chciałabym być jeszcze na chodzie prze te dwa tygodnie, potem, niech się dzieje co chce... Ale najważniejsze dwa następne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij się zdrowo odżywiać
bo z tego co napisałaś, można wywnioskować, że jesteś kretynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz pożyć dwa tygodnie
i do piachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno jakbyś teraz zażyła ekstazy i czy speeda to prawdopodobne dostałabyś zapaści można barć ale na najlepiej na zdrowy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywiam się normalnie i właśnie dziwi mnie to, co się dzieje... Lekarzy też... Śniadanie, obiad z dwóch dań, kolacja czasem lżejsza, bo obiad jest późno, w pracy bułki, jem owoce, nie pracuje ciężko fizycznie, tyle co w domu... Mam tendencję do anemii niestety... A skąd ten pomysł o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u lekarza... Zleciła badania, ale na razie jest na urlopie, a ja nie mam czasu ich zrobić... Zrozumcie, tu chodzi o coś, na co pracowałam cały rok... I teraz przez to co mi się dzieję, mogę to zaprzepaścić... W piątek finał, potem mogę się leczyć, bo nie będę już aż tak potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywiam się normalnie i właśnie dziwi mnie to, co się dzieje... odżywiasz się tragicznie dlatego się tak dzieje!!!! Lekarzy też... to dziwne uczyli 10 lat super spece i nie wiedza????????? Śniadanie, obiad z dwóch dań, kolacja czasem lżejsza, bo obiad jest późno, w pracy bułki, jem owoce, nie pracuje ciężko fizycznie, tyle co w domu... Mam tendencję do anemii niestety... chyba tendencje do głupoty :o :D obiad z dwóch dan to najgorsze co może być A skąd ten pomysł o dziecku... pisałaś na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę chaotycznie to napisałam. Byłam u lekarki, bo coś miałam z żołądkiem. Wyszło, że grypa, choć objawów typowych zero. Ponadto, wymacała mnie, wybadała, obsłuchała i stwierdziła, że jest coś tam we wnętrznościach nie tak i do leczenia. Podejrzewa anemie (co jak już pisałam u mnie norma) i zleciła mi długą listę badań. Na razie ich nie zrobiłam, bo ona i tak jest na urlopie, a chciałabym już u niej kontynuować leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty piszesz? Dlaczego obiad z dwóch dań to głupota? To co mam jeść? Pisałam, ale na razie jestem przerażona tym co się dzieję, i daję sobie spokój... i tak organizm nie przyjmie pewnie dziecka, bo jest osłabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spincalaj mi z tą głupotą 😠 Sam lekarz mi powiedział, że mam szybką przemianę materii i dlatego jestem szczupła i mogę wpadać w anemię, szczególnie w okresie wiosennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po urlopie rób szereg badan :) później łykaj przepisane tabletki :) po takiej fachowej pomocy będziesz pełni zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Mruczurotka I spincalaj mi z tą głupotą Sam lekarz mi powiedział, że mam szybką przemianę materii i dlatego jestem szczupła i mogę wpadać w anemię, szczególnie w okresie wiosennym. heheheheheh :D :D :D normalnie kabaret z ich teoriami :D :D ale w końcu musza coś wymyślać :D pasowało żeby znał przyczynę :D nie zapyta pacjenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! 😠To nie miał być topic na temat mojego zdrowia tylko na temat napojów/tabletek szybko dodających energii. Ale dzięki za pogadanie. Jeśli mam być szczera, to wcale się tak regularnie nie odżywiam ostatnio, tu trochę ściemniam... A ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania, zmienił się też i ośrodek zdrowia. Poprzedniego lekarza nie mogłam się doprosić o żadne skierowania czy coś, bo twierdził, że młoda jestem i mi przejdzie. A ta kobieta mnie wystraszyła trochę, bo od razu mówi, że jest problem jelitowy, że gastroskopia itp... Poprzedni powiedział, że na gastroskopię jestem za młoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×