Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NatiKor

Powiększenie piersi

Polecane posty

Witam. Czy może na forum jest jakaś dziewczyna która przeszła powiększanie piersi u dr Mikołaja Kubasika w Poznaniu ? Chcialabym się dowiedzieć jak najwięcej o samym przebiegu operacji no i doborze implantów. Jestem szczupłej budowy ciała mam 163 cm wzrostu i waże 52 kg , Dr Kubasik dobrał mi implanty anatomiczne mentor 390 ml , jednak przed zabiegiem czeka mnie przeszczep tłuszczu żeby wypełnić bardziej piersi. Mam miseczke B, jak myślicie jaka wyjdzie miseczka przy 390 ml ? Chciałabym większe ale raczej już mi nie wejdą..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejda wejda mi tez weszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między kolejnymi miseczkami przy tym samym obwodzie stanika to 2 cm w obwodzie piersi. Przyłóż do ciała te implanty, zmierz się, to będziesz mniej więcej wiedziała (zakładając, że nosisz dobrze dobrane staniki, a raczej nie, bo wtedy byś wiedziała, że "b"to nie rozmiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem kobiet, które powiększają sobie piersi... Pooglądajcie sobie dokumenty o kobietach, u których zabieg się nie udał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_kompleksami
a czy robił sobie ktoś taki zabieg w Warszawie? Mam spore kompleksy na tym punkcie, chciałabym wyglądać kobieco a nie jak chłopczyca, mąż mnie taką akceptuje ale ja siebie nie. Jestem już zdecydowana na zabieg tylko szukam opinii o warszawskich chirurgach. Na razie polecono mi dr Murawskiego, ktoś kojarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bestia, co tu do nierozumienia? Ja mam np niedorozwoj piersi, marzy mi się mieć miseczke b, lub chociaz pelne a. mam takie aa, a ze w obwodzie 75, to nie ma dla mnie nawet stanika. mam 25 lat a klatkę jak 11letni chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ersema
Dr. Murawski to ten z centrum laseroterapii? Słyszałam, że to świetny specjalista z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej. Właśnie zapisałam się na konsultację, zobaczymy czy mnie zakwalifikuje na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz operacja? Istnieją bezpieczniejsze i równie skuteczne sposoby na to,aby piersi były większe i bardziej jędrne. Zobacz tutaj: http://www.jakpowiekszycpiersi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej nie istnieją bezinwazyjne metody....mimo wszystko chyba jednak implanty dają najlepsze rezultaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×