Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raniska

Powiększony prawy węzeł nadobojczykowy

Polecane posty

Gość raniska

Witam , od jakiegoś czasu mam powiększony prawy węzeł nadobojczykowy . Nie ma 1 cm , chirurg ( bardzo dobry ) który wykonywał usg , nie stwierdził nic niepokojącego . Według niego , wizyta u onkologa nie jest konieczna . Drugi wezel , tez z prawej strony jest głęboko schowany i niewyczuwalny dla mnie . Węzły pachwinie nie powiększone . USG brzucha tez nic nie wykazało oprócz kamiennicy woreczka, nerek i torbieli na nich . Nie pocę sie w nocy , nie chudnę . Na stałe zażywam Tialorid mite . Za to często cierpię na bóle mięśni i kosci . Wszędzie . Tzn. raz ręka , raz noga itd . Martwi mnie ten wezel . Czy isc do onkologa skoro usg wyszlo poprawnie ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź uspokoisz sie a byc moze zleci inne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz jak najszybciej i domagaj się biopsji albo wycięcia i zbadania węzła nie daj się zbyć masz mało czasu Bylam niedawno w szpitalu z guzkami tarczycy i wszyscy lekarze sprawdzali węzły nadobojczykowe, bo jeżeli występują to na 99% jest rak w organizmie, tak mówił np. ordynator, ale nie tylko on. Walcz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha Przykro mi autorko, będę trzymać za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raniska
Te węzły nie maja cech echogennych czy jak to sie okresla . Są tez małe i nie w pakietach . Ale chyba pójdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×