Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OTttttaaa

Praca na czatach ,seks kamerkach - kto tak pracuje ? bo chcę zacząć

Polecane posty

Gość OTttttaaa

znam jedna strone i tam sie zbiera zetony od facetów , potem wyplacają przez western union albo paypala, 1000 zetonow to zdaje sie 1 dolar dla mnie. Widzialam ze laski tam zdobywają duzo wieksze kwoty dziennie ,kilkadziesiat tys zetonow jest tez inna firma ktora placi za 'czas'' kto tak pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamGirl
Cześć dziewczyny! Ja pracuje na niemieckich czatach. Siędzę godzine dziennie czasem dłużej jak mi się w nocy zachce siedzieć. Zarabiam 4-6 tyś. Ale serio a nie jak oferują firmy zarobki od 3 do 15 tyś gdzie zarabiasz tak naprawde ledwo 3 tyś a żeby pracować na 15 tyś musisz siedzieć od rana do wieczora i wyglądać jak perełka. podaje swoje gg : 9972829 oraz email deszczowapogodawsercu@wp.pl tutaj podam wam wszystkie szczegóły. Dodam , że niemieckie czaty to nie freechaty gdzie siedzą sępy i jak im sie zachce to dają żetony. Koleś wchodzi na Twój czat i w tym momencie lecą mu z konta eurosiki na Twoje konto. Mi się raz udało kolesia na 1,5 godziny zatrzymać a 1 min to...2 euro. Teraz sobie to dodajcie i pomnózcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam niemieckiego, angielskiego również. Więc na zagranicznych nie pracowałam, ale na su tez można zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba znac niemiecki zeby pracowac na tych czatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zapraszam do eleganckiego studia Videomodelek na Pradze. Jesteśmy w stanie dogadać się co do wszelkich warunków pracy, godziny pracy i wynagrodzenie zależą tylko od Ciebie! zapraszam do kontaktu mailowego gtmodels@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pracuje na jednym z najlepszych Portalów znanych w Niemczech i USA. Teraz zaczynamy w Polsce. Jak masz, pytania co do tej pracy a może byś chciała to robić, napisz do mnie na ten e-mail: maggi@amateurcommunity.com ja ci na pewno pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twarz na takich portalach trzeba pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zarabiać to tak. Ale nie ma polaków na tych czatach więc nie masz się czym przejmować , kopiowanie lub nagrywanie filmów z Twojego pokazu jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja pracowałam na samym początku w xcams. Portal dosyć mały ale bez problemu można zarobić dzięki gościom niemieckim. Portal jest o tyle przyjemy , że możemy liczyć na uprzejmą pomoc ze strony administratorów strony no i sam interface obsługi kamerki jest banalnie prosty , portal polecam na początek przygody z chat modelingiem. Dla Dziewczyn , które mają problemy z rejestracją znalazłam na Youtube link w języku polskim krok po kroku jak się rejestrować. www.youtube.com/watch?v=P--lVHNmY14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Wam nie wstyd, nic innego jak prostytucja... jak możecie sobie spojrzeć w twarz wywłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można pracować na tablecie ? Jeśli tak to dajcie jakieś stronki, gdzie można to robić z programami na tableta. Lub na skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Pracy z zarobkiem Powyżej 98 zł Netto za godzinę ? Zapewniamy również zwrot kosztów na: zdrowie, urodę, sport, rekreację, zagraniczne i krajowe urlopy oraz zwrot kosztów dojazdu i akcesoria do pracy zainteresowana ?? Zostań Web Prezenterką na pewno sobie poradzisz Informacje i rekrutacja przez stronę http://www.studiocam7.com Postaw na swoją stabilność i niezależność finansową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria999
Ja pracuję jako Videomodelka już ponad 2 lata. Pracuje w firmie Intercam. Nie muszę się niczym martwić. Żadnymi podatkami, nie trzeba znać żadnego języka, nie są wymagane profesjonalne zdjęcia. Zero problemów, miła atmosfera. Zachęcam do pracy w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o firmie xcams?mozna sie zarejestrować w USA z komunikatywnym angielskim?jak zarobki,rozliczenia anonimowość?ogolnie coś ktoś o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś coś na temat firmy inteling modeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na temat go show live dziewczyny odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuję w Studiu24; zarobki cały czas mi sie utrzymują na zadowalającym mnie poziomie a jestem u nich od początku firmy. Traktuje to jako dorabianie z domu. Bez stresu i oplacalnie bo wyciągam więcej niż z drugiej (zwyklej) pracy. Ja polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
czesc dziewczyny, pracowałam na kilku zaranicznch portalach i w polsce dla studia ale najlepiej zarabia sie na tych z free czat ,łatwo zdobywasz fanów a zarabiasz na prywatnych i nikt nie kasuje cie z polowy wyplaty polecam pokaz.tv albo slu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PRACUJCIE W STUDIACH!!! Dziewczyny studia was okradają, oszukują, nawet po waszym odejściu zawłaszczają wasze zdjęcia, filmy i zarabiają na tym!! Pracujcie tylko na własną rękę!! W internecie znajdziecie blogi niezależnych dziewczyn, które tak pracują, np. http://spowiedzcamgirl.blog.pl/ WARA OD STUDIÓW!!! Z DALA OD INTERCAMU !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty jak i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No nie mogę typowa burdel mama. :D Poucza młode lafiryndy co mają robić, żeby dobrze na dopie zarobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnijcie pochwalic sie w rodzinie i znajomym jaka macie fajna prace, hahhahahahhaha bedziecie tez sie mialy czym chwalic dzieciom i wnukom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam dochód pasywny:) świetna stronka, na której zarabicie wstawiając swoje klipy. Wypłata jest na payooner od 50$, można zablokować swój kraj, sprzedawać swoje rzeczy np majteczki. Naprawdę polecam ja jestem bardzo zadowolona:) podaje link: https://www.manyvids.com/Be-a-MV-Girl/223033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Studio24 już prawie 2 lata Jest to praca bezstresowa z domu Nie wiem z kim rozmawiam patrze jak w lustro i uśmiecham sie Zarobki mam na stałym poziomie Pracuje 4 godziny a jak mam czas to 8 Praca jest o rożnych porach dnia Szefowie są bardzo mili i wyrozumiali a na święta dają premię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam otwarte, zwariowane i chcące dobrze zarobić dziewczyny do pracy w studio w Krakowie- wysokie wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, miła i luźna atmosfera w młodym zespole. Chętne dziewczyny proszę o kontakt mailowy krakow644@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza11
Polecam fajny czat, na którym wypłata jest już od 25 euro. Ustawienia i zakładanie konta w j.polskim. Translator na czacie z klientem:) więc i bez znajomości języka dacie radę. Wypłata co 2 tygodnie tak jak wspominałam od 25 euro, na payoneer, konto bankowe lub syspay. http://www.xmodels.com/c78988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×