Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość illonka

Preparat Maxi Krzem to cudo

Polecane posty

Gość illonka

Chcę powiedzieć o tym "cudzie" wszystkim strapionym osobom,którym wypadają włosy lub mają problem z paznokciami (kruchość paznokci) obierającymi skórkami wkoło paznokcia lub problem ze skórą.Otóż od około stycznia tego roku zakupiłam w aptece Maxi Krzem bo na którymś forum dziewczyna bardzo dobre efekty zauważyła biorąc go właśnie.Poczytałam jeszcze o roli krzemu w naszym organiźmie i okazuje się,że to bardzo istotny składnik mineralny,którego nam bardzo brakuje. Napisze co zauważyłam : Po około trzech paczkach czyli 60 sztukach kapsułek włosy przestały wypadać. Paznokcie nie pękają,rosną szybciej i bardziej się wydłużają,a niżeli rosną na szerokość (płytka się jakby zwęża a rośnie wzdłuż) Totalnie prawie wszystkie kości przestały boleć ( chce mi się ćwiczyć,jeździć na rowerze,nie ma dla mnie nic trudnego w szybkim poruszaniu się. W nocy się nie wybudzam,a śpię głębszym snem. Skóra tak jakby taka mocniejsza (scementowana) i napięta lecz lekko przesuszona (dla ludzi z trądzikiem czy tłustą skórą lub włosami to super według mnie zlikwiduje problem) Wierzcie lub nie ale ja tyle dobrego dla mnie zauważyłam :) i jestem z tym szczęśliwsza i koniecznie poczytajcie: Rola krzemu w organiźmie ,a wtedy uwierzycie,że nie kłamie.W sumie zaczęłam łykać to na wypadające włosy a tyle dobrego mnie z tym spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Wiecie co ...pewnie nikt jeszcze nie czyta tego co piszę,ale znalazłam bardzo ciekawe wiadomości na temat KRZEMU. Wstawie linka http://grazet.pl/?p=143 Ja akurat trafiłam na ten cały Maxi Krzem bo tak to się nazywa ale widzę,że są inne produkty z krzemem,np ten w tym linku i w sumie widziałam jeszcze na Allegro jakiś podobny preparat,a jedna dziewczyna pisała,że jej lekarz jak miała kłopoty ze skórą poradził jej pić ten ala balsam i wyleczyła się. Jeśli ktoś łyka preparaty w jakiejkolwiek formie to proszę o opisy co zauważacie w swoim organiźmie bo ja jestem zachwycona,nic mnie nie boli,a włosy i paznokcie oraz skóra super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z cynkiem, biotyną,
siarką, kwasami amino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhehehehhe
chodzi ci o ten preparat ? http://www.doz.pl/apteka/p52729-Maxi_Krzem_kapsulki_20_szt Ciekawa jestem ile w jednej kapsułce jest krzemu ,zapotrzebowanie dzienne na krzem to 40mg. Skrzyp zawiera słabo przysywajalną forme krzemu , najlepszy jest bambus - widze ze w tym Maxi jest ,ale...jaki to wyciąg ? Do producenta nie chce mi sie pisac i tak mi nie powiedzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
pokrzywę też zażywałam wcześniej do nadal właśnie na poprawę by włosy przestały wypadać,trochę pomogło,ale tylko trochę.Zażywam pokrzywę w tabletkach, a przed nimi była herbata pokrzywowa.Łykałam też Revalid ale na mój organizm nie pomógł w wypadaniu włosów,myślę,że w konkretnie moim przypadku nie zadziałał.Jeśteśmy wszyscy różni lub podobni,Mi widocznie brakowało tego cudownego jak dla mnie krzemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Heeeh czuję się jakbym pisała do ściany ale nie przejmuję się tym,to trochę jakby mój "pamiętnik medyczno-spostrzeżeniowy" :) Zauważyłam nowe objawy,a mianowicie piszę do wszystkich dziewczyn żeby czasem nie wystraszyły się podczas miesiączki jak kolor krwi będzie taki jaśniejszy,taki różowiutki i okres skąpy :).Krzem powoduje bowiem przeciwdziałanie nadmiernym krwawieniom miesiączkowym i to jest całkiem fajne :).Zastanawiałam się jeszcze nad pędami bambusa ponieważ w tym Maxi Krzemie są pędy bambusa a jak wiadomo bambus jest bardzo wytrzymały.Chińczycy i Japończycy jedzą to od najmłodszych lat i pewnie dlatego mają takie piękne zdrowe,kruczoczarne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seluna
ja własnie zaczynam brać Maxi Krzem - Pani w aptece poleciła mi go brać. NIestety, po skrzypie polnym strrasznie łamią mi się włosy... Zobaczymy jak to będzie po tym specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być cudo nie dla każdego
Każdy ma prawo napisać po czym zauważył spektakularne efekty i jaki preparat w jego ocenie jest najlepszy . I nikt nie powinien go za to atakować lecz przystąpić do dyskusji lub nie dyskutować kiedy jest nabuzowany i z góry sceptyczny .I nikt nie musi tego stosować jeżeli nie chce i być pod wrażeniem ,że ktoś pisze jako cudo bo ja tu nie widzę sensacji lecz entuzjazm .A jeżeli chcesz to możesz spróbować stosować ale z głową , tym bardziej stosować ,ze jest to preparat bezpieczny .Reasumując ,więc jeżeli nie pomoże to i nie zaszkodzi ,że nawet głowa nie będzie potrzebna a najwyżej strata pieniędzy gdy dla koś preparat będzie za słaby Nie można negować osoby która produkt ocenia jako cudo bo w jej mniemaniu spełnił pokładane w nim nadzieje tzn. poprawy włosów czy skóry .Zapewne kupując go nie wiedziała ,że będzie wysoce przydatny . I być może dla niej było to tzw. bingo gdy z wielu preparatów wybrała ten właściwy lub w końcu trafiła na najlepszy w działaniu czy o takim konkretnym składzie .Dużo zależy jakie potrzeby były organizmu ,jakie błędy popełniono ,jakie braki trzeba uzupełnić ,jaki skład jest produktu i jakie są dawki substancji czynnych w danym produkcie ,czy jest właściwe dawkowanie ,jaka jest wchłanialność poszczególnych składników ,czy są naturalne i połączenia organiczne ,czy jest synergizm składników i wzajemne potęgowanie działania ,czy jest to produkt wieloskładnikowy czy jednoskładnikowy itd. Na koniec dodam ,że nie każdemu musi pomóc ale cieszę ,że jest osoba której preparat pomógł i życzę aby tych osób było jak najwięcej .Myślę ,ze to nie jest reklama jakiegoś suplementu tylko rzeczywiste spostrzeżenia osoby która go stosowała . Za szyby monitora nie mogę jednoznacznie stwierdzić ale analizując skład jest to możliwe i może być to cudo .Przecież może cieszyć poprawa stany włosów czy skóry a jak wiadomo szczególnie kobiety są wrażliwe i oceniają albo zbyt surowa albo zbyt entuzjastycznie oczywiście nie wszystkie .Dla niektórych słowo cudo podziało jak płachta na byka ale jeszcze raz powtarzam preparat ten może być skuteczny ale aby o tym wiedzieć trzeba go zastosować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być cudo nie dla każdego
Szczególnie bogaty w ten pierwiastek jest ekstrakt z pędów bambusa , który zawiera nie mniej niż 70% przyswajalnej krzemionki.Ekstrakt ze skrzypu polnego jest naturalnym źródłem krzemu a do tego pokrzywa ,biotyna ,cynk ,witaminy wzmacnia działanie .Mogą być jeszcze aminokwasy np. cystyna ,metionina ale skoro pomógł ten preparat Ilonie inne są widocznie niepotrzebne . Po prostu miała braki które uzupełniła Maxi krzemem co istotne skutecznie i za przyjazną cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest możliwe
Wiadomo a przynajmniej wiele kobiet wie ,że oprócz kosmetyki zewnętrznej tzn. kremów ,toników ,maseczek - stosuje się uzupełnianie wewnętrzne odpowiednimi składnikami z pożywienia lub suplementami .Za pomocą odpowiednich suplementów lub zdrowego czy odpowiedniego odżywiania,można osiągnąć poprawę wyglądu cery . Zakładając też ,że nie każdej kobiecie same kremy wystarczą. Są kobiety które nie potrzebują wspomagania od wewnątrz za pomocą łykania tabletek . Wystarczą im same kosmetyki gdyż nie maja niedoborów witamin i mikroelementów - patrz prawidłowe odżywianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis produktu
Wskazania: Pielęgnacja włosów, skóry i paznokci. Najwyższa zawartość przyswajalnego krzemu. Jak działa: Dzięki zastosowaniu formuły koncentratów roślinnych o najwyższej zawartości krzemu, jedna kapsułka MAXI KRZEM zawiera ponad 70 mg przyswajalnej krzemionki. Przyswajalna krzemionka wraz z zestawem ekstraktów roślinnych, witamin i mikroelementów pomaga budować i pielęgnować zdrowe, lśniące i mocne włosy i paznokcie, a także przeciwdziała utracie jędrności i gęstości skóry. Najwyższa zawartość przyswajalnego krzemu. Krzem zawarty w ekstraktach roślinnych (szczególnie bogaty w ten pierwiastek jest ekstrakt z pędów bambusa, zawierający ponad 70% krzemionki) pełni ważną rolę w procesie tworzenia tkanki łącznej, kolagenu i keratyny, istotnych składników skóry, włosów i paznokci. W każdym gramie zdrowych włosów znajduje się około 100 mg tego pierwiastka. Witaminy, szczególnie biotyna, wraz z mikroelementami współdziałają w wytwarzaniu przez organizm substancji bioaktywnych, odpowiedzialnych za świeży i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Jak stosować: Należy stosować 1 kapsułkę dziennie, po posiłku. Produkt do długotrwałego stosowania. Substancje czynne: Preparat złożony: (skrzyp polny, pędy bambusa, pokrzywa, witaminy: A, D3, E, B1, B2, B6, B12, C, niacyna, kwas pantotenowy, biotyna, kwas foliowy, mikroelementy: cynk, jod, żelazo, miedź, mangan, selen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pondoszeeee
a ziemię okrzemkową spożywczą ktoś jadł/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko długotrwałe spożywanie skrzypu polnego nie jest zalecane, a ktoś kto ma problemy z nerkami to 1 opakowaniu powinien skonsultować się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Chryste wieki tu nie zaglądałam bo w trakcie jak brałam Maxi Krzem to zaciążyłam i tylko czasami patrzyłam na wpisy i lekko się uśmiechałam bo wtedy to naprawdę czułam się jakbym pisała do swego pamiętnika bo nikt nie chciał uwierzyć.Biorę go do dziś i efekty są naprawdę super,czuję się świetnie,a włosy nie wypadają,o paznokciach już nie wspomnę,ale przy okazji dodam,że jeśli którejś dziewczynie nie rosną szybko lub są kr***e i łamliwe to polecam z firmy Eveline 8 w 1 odżywkę.Będziecie mieć mega piękne paznokcie,rosną w błyskawicznym tempie i nie rozdwajają ani nie łamią się.To tak przy okazji mych odwiedzin.Pozdrawiam niedowiarków i tych którzy zarzucali mi spamowanie.Mnie naprawdę pomógł i jest to świetny preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprostowanie do osoby która pisała wyżej ,że można brać skrzyp ale krótko prawdopodobnie w wyniku nie doczytania dokładnie o co tu chodzi . Można brać skrzyp dłużej nawet miesiącami ale trzeba dołączyć do niego witamine B1 samą lub w kompleksie witamin w których jest z reguły B1 .Gdy skrzyp zażywa się długo w postaci odwarów witamina B1 jest najważniejsza ponieważ skrzyp jest antagonistą witaminy B1 zmniejszając jej zasoby w organizmie . Natomiast stosując skrzyp w postaci tabletek gdzie producent w składzie umieścił także witaminę B1- nie ma się co martwić czy brać krótko czy długo i więcj opakowań raczej nie zaszkodzi a pomoże wew. w kierunku kosmetyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ktoś kto ma problemy z nerkami to 1 opakowaniu powinien skonsultować się z lekarzem " Odpowiadam - tu się z tym zgadzam ale istotne jakie to problemy ktoś ma z nerkami .Skrzyp stosuje się przy dolegliwościach ,chorobach układu moczowego pojedynczo a najlepiej z innymi ziołami lub w preparatach wieloskładnikowych na nerki . Jeżeli ma poważny problem z nerkami ,sercem, ,niewydolnością -nawet zioła moczopędne i skrzyp tylko za wiedzą lekarza ale to są przypadki rzadkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie całkowicie ( Ilonka ) Ten produkt jest mega!!! Tez kupiłam w styczniu Jeszcze dobrze nie skończyłam a juz widzę efekty, włosy rosną jak szalone skóra tez sie wzmocniła. Zdecydowanie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszarpana kurka
Ja kupiłam dopiero wczoraj ten maxi krzem. zobaczymy jakie będą efekty. Mam strasznie zniszczone włosy , farbowaniem :( Połowa włosów wypadła mi od złej farby i na głowie mam teraz i króciutkie odrosty i długie , wygląda to fatalnie. Mam nadzieję , że dzięki temu preparatowi włosy moje wzmocnią się i te krótsze szybciej odrosną. Kiedyś brałam Vitapil i byłam z niego baaaaardzo zadowolona. Włosy przestały i wypadać, paznokcie się wzmocniły. Wczoraj chciałam w aptece kupić Vitapil ale nie było więc aptekarka poleciła mi maxi krzem . Zobaczymy jaki to da efekt. Trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ten preparat jak inne witaminy nie każdemu służą, jednemu pomorze taki lek drugiemu na to samo schorzenie nie przypasuje a wręcz morze zaszkodzić i trzeba brać inny, tak też jest z witaminami, mam swoje wypróbowane i nie zawiodłam się, więc pozostanę przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanah
Ja dzis wlasnie kupilam Maxi Krzem. Po wpisach tutaj widze ze pomaga. Mam straszny problem z wypadajacymi wlosami. Zobacze jak zadziala na mnie to "cudo" :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Witajcie :).Do dziś zażywam maxi krzem ale dodałam także biotynę 5mg,włosy przestają wypadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćillonka
Zapomniałam dodać,że mam 41 lat i dwie ciąże (dwa porody) za sobą w tym wieku :),dziewczynki super zdrowe i urodziwe ale włosy mi lecą jak chole...Dodałam do maxi krzemu bitebal i skrzyp polny,efekty po stosowaniu przez miesiąc 5mg rano i 5mg bitebalu wieczór -efekty- włosy lekko przestają wypadać. Po stosowaniu 3x dziennie maxi krzemu znika mi polip struny głosowej- to fakt,pozdrawiam wszystkich nowych i obecnych szukających sposobów na wypadanie włosów i nie tylko np.polipy strun głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio-silica z OlimpLabs jest bardzo dobra. Duża zawartość krzemu i konktetna ilość aminikwasów siarkowych (metionina i cysteina po 100 i 200mg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyxc
ilonka to taki troll - bierze od lat 2012 - a w 2015 pisze biore caly czas lwosy przestaja wypadac moze by sie ilonka zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirzę illonce a trolem nazywaj sam siebie bo marnie tu wypadłeś/aś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie maxi krzem to cudo bo ustaje wypadanie włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×