Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TRĄDZIKOWA 21

PREPARATY NA TRĄDZIK/PRZEBARWIENIA BEZ RECEPTY!!! WPISUJCIE

Polecane posty

Gość TRĄDZIKOWA 21

HEJ LUDZISKA ZRÓBMY TU SPIS LEKÓW,MAŚCI I WSZYSTKICH PREPARATÓW NA TRĄDZIK KTÓRE MOŻNA KUPIĆ BEZ RECEPTY. NAPEWNO NIE JEDEN RAZ KTOŚ ZASTANAWIAŁ SIĘ CZY DANY PREPARAT JEST NA RECEPTĘ. 1 BENZACNE 2. MAŚĆ CYNKOWA 3. ACNOFAN 4 AFRODYTA ADONIS ALCEPALAN-NA BLIZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxyl
wlasnie kupilam i sie posmarowalam mam nadzieje ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshsh
Acne-derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to ez recepty mozna kupic Cepan - na blizny i Tointex (moze byc pomylka w nazwie) - przyspiesza gojenie ranek. PS Nigdy tego nie uzywalam, tylko slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tormentiol
sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
tyle znacie??? co jeszce?? Piszcie!!!!!!!!!!!!!! Ja mogę polecić kosmetyki Iwostinu dostępne w aptekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sween
Dla mnie najlepszy i na syfki i na przebarwienia acne-derm (polski odpowiednik skinorenu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
mnie bardzo pomogła maść antybiotykowa "Tribiotic" w takich malutkich saszetkach, coś koło 1,60 zł kosztuje a naprawdę pomogło, jak potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brainiak164
tointex-na przebarwienia acnofan-na trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmisia
A mnie brevoxyl sie nie spodobal. owszem po jakims czasie zaczely syfy schodzic ale mialam bardzo wysuszoną skore, luszczyla mi sie jak fresk:/ i mialam okropne zmarchy pod oczami, do dzisiaj sie po tym lecze. teraz nie stosuje nic na pryszcze, boje sie. wole je przykryc podkladem niz miec zmarszczki pdo oczami w wieku 17 lat. a moze znacie jakies delikatniejsze kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika - zalamana
NUNO!!!! TA NOWA SERIA KOSMETYKÓW ZIAJI,perełka!!! mam okropną cerę, a po żelu, peelingu enzymatycznym, po kremie i toniku z serii NUNO (nowa seria,dla cery trądzikowej) pryszczy nie ma prawie w ogóle,naprawdę. podobnie z przebarwieniami - chciałam już iśc pod laser:| bo mam okropną masakre,a po tych kosmetykach.. niebo lepiej. naprawdę,warto - dziś dokupiłam maseczkę z zielonej glinki,kosztowała tylko 5,60 zł!! żel kosztuje jedyne 7,50, krem jakoś też tak samo, peeling niewiele powyżej 5zł - tanie,a jakość..perełka. nie podrażniają,no cudenko - musicie same wypróbować,polecam ogromnie. i dodatkowo - proponuję wam takie coś - w ramach własnego doświadczenia,bo od kilku tygodni zabrałam sie porzadnie za usuwanie całego syfu z mojej twarzy - mam potwornie zanieczyszczona cere, tradzikowa,z bliznami i przebarwieniami - teraz jest o niebo lepiej - słuchajcie- moczymy buźkę wodą, bierzemy cukiernicę, wysypujemy na wilgotne ręce trochę cukru i masujemy tym mordki - trochę drapie, bo cukier jest gruby,ale złuszcza GENIALNIE, lepiej niż najdroższy peeling - zdziwicie się już po jednym razie. to + nuno = sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaa
DO monika -zalamana Chcial sie Ciebie zapytac o przebarwienia - ja mam z nimi wielki problem wiec jesli mogla byc powiedziec czy te kosmetyki ziaji -numo czy serio pomogly i w jakism czasie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loore
Maści w aptece skinoren lub tańszy acne derm na trądzik i przebarwienia. Kosmetyki nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyczka....
Dziewczyny nie niszczie twarzy coraz to nowymi kosmetykami które znajdziecie na półkach w sklepie sama chemia.Zamiast myć twrz przeróżnymi żelami polecam umycie twarzy szarym mydłem.Samej zrobić tonik z azulanu i wody mineralnej czyli 1/2szkl.azulanu i 1 szkl.wody mineralnej gdyby szczypało dodać troszke wody na koniec krem balansujący. Jest taka jedna firma której kosmetyki są sprzedawane tylko w gabinetach kosmetycznych i są one do dość drogie ale warto zaryzykować.Konieczne jest również leczenie od środka na pewno nie kuracja antybiotykowa wasza buzia to doceni i będzie mniej niepotrzebnych syfków na twarzy:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyleczyłam w domu trądzik, ktorego bylo duuzo domowymi sposobami. Chodzilam do dermatologa 3 lata z buzią... a ten co chwile zapisywal cos innego i nic nie pomagalo wiec wzielam sprawe w swoje rece... przede wszystkim dieta... zero chipsow, zupek chińskich, alkoholu, CZEKOLADY i innych ostrych lub zawierających magnez warzywach... Magnez jest głównym sprawcą trądziku. zakupilam cynk w tabletkach bez recepty i jadlam kazdy dzien. Do tego miejscowo na pryszcze taki puder jak sie kupuje na ospe... i hydrokortizon na szybsze gojenie. PIłam duuużo kawy ktora wyplukuje magnez (trzeba uwazac z tym bo pojawiaja sie skurcze i tiki ale wole to od pryszczy) po ok miesiacu byla widoczna roznica... po pol roku pilnowania sie mialam juz ladna buzie. Na podskórniki i wągry robilam raz na dwa tygodnie taką jakby kuracje (niezbyt miłą) smarowalam kilka razy dziennie buzie spirytusem przez dwa trzy dni zeby skóra się mocno złuszczyła... Po pół roku tylko gdzie niegdzie pojawiaja sie podskórniki tego nie da sie wytępić chyba. Do dziś musze uwazac co jem... po kazdej zupce chinskiej jest wysyp i dwa tygodnie leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasy albo laser, ja cos o tym widzialam kiedys w salonie laime ze laserrem usuwaja przebarwienia i chyba to faktycznie dziala o gdzies w necie krążą zdjeccia porownawcze wiec moze to sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutqa22
hej, na niewielki trądzik tani olejek z drzewa herbacianego - świetnie usuwa pojedyncze pryszcze, na srednio nasilony, działające kompleksowo - nonacne, z kremów to acnezine - też ekstra na pryszcze, tyle że trochę wysusza, ale olejowanie twarzy załatwia sprawę wysuszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od paru dni smaruję twarz olejem z czarnuszki, zauważyłam że jakby mniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pryszcze na plecach (i nie tylko zresztą) mnie pomogło nonacne (http://nonacne.pl) - rewelacja, działa już w ciągu dwóch trzech tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allka1234
Ja na pryszcze mam takie tabletki http://dermalab.pl/3,acnezine.html i krem z tej samej serii. Szybko pozbyłam się ostrego trądziku, i wreszcie mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acne-derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniasl dziś I co ten trioxil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Trioxil http://nplink.net/6wSIBlXn sprawił, że pozbyłam się trądziku w przeciągu kilku dni. Zawarty w preparacie bisazulene 14% to jedno z najnowszych odkryć w dziedzinie usuwania trądziku.Trioxil stosowałam raz dziennie wieczorem przed snem rozprowadzając cienką warstwę żelu na czoło, policzki i podbródek.Preparat usuwa trądzik nie wysuszając w tym samym czasie skóry.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patrycja
Mi pomogły kosmetyki z miodem Manuka i olejkiem Manuka, punktowy krem, olejek, pianka, balsam z miodem Manuka w 100% naturalny byłam mile zaskoczona efektami :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel łagodzący objawy trądziku młodzieńczego i różowatego. Trioxil jest uniwersalnym dermokosmetykiem pozbawionym skutków ubocznych. W składzie znajduje się innowacyjny składnik Bisazulene 14%. http://nplink.net/0DPVr2vp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść cynkową lubię chociaż proponowałabym nakładac sobie ja w naprawdę niewielkich ilościach ponieważ większe ilosci mogą działać zapychająca i niekoniecznie korzystnie dla naszej cery. Polecam również to serum: http://pl.sevolium.com/ Żadnych skutków ubocznych, skład naprawdę fajny. Efekty na twarzy widoczne. Zdecydowanie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×