Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciaczek__oooo

probiotyk dopochwowy

Polecane posty

Gość kiciaczek__oooo

pare dni temu ginekolog powiedzial zebym kupila sobie probiotyki dopochwowe, bo biore juz od dawna antykoncepcyjne pigulki, co zwieksza ryzyko grzybic pochwy, kupilam sobie lactovaginal i troche boje sie go zastosowac, boje sie ze moge go wlozyc za gleboko i cos uszkodze sobie albo tez za plytko i nie bedzie dzialal lub nawet wypadnie, czy ktos bral juz takie dopochwowe leki?? skad mam wiedziec jak je wlozyc zeby bylo ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak masz blokadę
a jak masz blokadę na dopochwowe kup sobie lacibios femina i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
spokojnie-wkładasz lactovaginal tak głęboko jak się da i to najlepiej na noc, żeby za szybko nie wypłynął i nic złego nie może się stać. Kapsułki są małe więc nawet jej nie poczujesz w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam osobiscie
lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaczek_ juz zazylam
juz zaaplikowalam sobie ten lactovaginal, nie było tak źle, myśle ze taka forma zazycia leku probiotyku ginekologicznego nawet jest lepsza od doustnej, bo mamy pewnosc , ze trafi szybko tam gdzie trzeba, ciezko sie tylko na poczatku przelamac ale potem juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnita_pomarancza_:P
ja biore lactovaginal juz ponad rok, jest skuteczny, bo pomimo ze regularnie chodze na basen i silowinie, to od tego czasu nie mialam infekcji, przyznam ze zanim go odkrylam, to biegalam z infekcjami do gina co drugi iesiac...to bylo straszne! do formy podania leku - dopochwowo mozna sie szybko przyzwyczaic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka28
ja też od czasu do czasu robię sobie kurację lactovaginalem, oprócz tego używam provag żelu np. po basenie i na razie nie mam żadnych problemów, lepiej zapobiegać niż doprowadzić do grzybicy lub jej nawrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaana
dziewczyny a słyszałyście o invagu? napiszcie jakie macie opinie jak ktoś go już wypróbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam lactovaginal, wiem że jest na rynku od lat i jest dobry. a invag też jest dopochwowy? chyba to coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
Dla mnie zdecydowanie najlepszym i najskuteczniejszym jest hexagyn duo. Tez mozecie spokojnie kupić go bez recepty.Jest jednym z lepszych jakie do tej pory stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzzynka
Kajetanka masz racje. Ja kiedys po prostu po antybiotykach doustnych nabawiłam sie takiego grzybka i upławów ze sama nie wiedziałam co mam zrobić. I w aptece własnie poleciła mi pani magister te globulki. I juz po 2 zastosowaniach po prostu jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy dopochwowo jest invag lub lactovaginal.A doustnie lacibios femina. NALEZY PATRZEC NA SKLAD przy wyborze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
Dla mnie wspomniany tutaj hexagyn duo. W sumie nic innego mi nie pomaga a ten jest najskuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tylko po konsultacji z lekarzem. Okres ciąży jednak jest taki ze ogranicza nas jesli chodzi o przyjmowanie róznych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie sa leki,tylko chemia która moze na znosic chwilowo objawy ale de fakto nie leczy a szkodzi w dłuzszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie takie probiotyki z apteki,tylko naturalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naturalne probiotyki,kiszona kapusta,kwaśne mleko,kiszone ogórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko problem jest taki, ze w tych naturalnych probiotykach jest za ,malo korzystnych dla nas lactobacillus, a w jednaj tabletce provag jest ich az miliard! (1 tabletka = 1 miliard bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 50% Lactobacillus gasseri 57C, 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B) niedobor bakterii sprzyja infekcji... a probiotyki nie maja przeciez rzadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upławy w ciąży mogą być fizjologiczne=prawidłowe.Ja też miałam taką"ciążową"wydzielinę z czasem było jej coraz więcej.I teżbrałam probiotyki-kupowałam provag i mój gin nie miał nic przeciwko.probiotyki są zupełnie bezpieczne.Choć faktycznie w ciąży lepiej konsultować każdy lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxoso
Ja wolałam jednak nie stosować takich srodków. U mnie szczerze mówiąc najlepiej sprawdził sie ze Hexatiab. Pomógł mi bardzo i w sumie juz po drugim użyciu poczułam pierwszą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra5
Ja przy antykoncepcji stosuje Hydrovag, bo mam dwa w jednym; probiotyk, który chroni mnie przed infekcjami oraz działanie nawilżające - po tabsach pojawiła mi sie suchość pochwy. Preparat przywraca naturalną wilgotność intymną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
To prawda, ze jesli jest to grzybica albo opryszczka to najlepiej jest zastosowac miejscowy srodek. I z tym wczesniej wspomnianym żelem macie 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probiotykow jest cale mnostwo w aptekach, wazna jest zeby przy wyborze zwracac uwage na 2 rzeczy: polskie pochodzenie szczepow bakterii i zeby bakterie byly zywe - o czym moze swiadczyc zalecenie przechowywania probiotyku w lodowce, przy spelnieniu tych dwoch kryteriow skutecznosc jest naprawde dobra! ja zawsze sie tym kieruje, kupuje wiec lactovaginal i mam spokój z infekcjami intymnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu się nie sprawdzają??? mnie się zdarzyło przy pierwszym swędzeniu jeszcze bez upławów zastosować invag dopochwowo na noc i smarowanie maścią-clotrimazolum kilka razy dziennie.Taki zestaw pomógł a jestem przekonana że to były początki grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breea
Przy problemach z grzybicą, zwłaszczą ta nawracającą probiotyki czasem są jedyna droga do wyzdrowienia, bo nie chodzi o to, żeby co miesiąc leczyc grzyba tylko, żeby nie dopuścić do infekcji. No i tu rola probiotyków, jak masz florę bakteryjna w równowadze, nie ma patogenów to infekcja się nie rozwinie. Probiotyki dopochwowe to taki strzał na raz, szybka i skuteczna regeneracja flory. Ja stosuje na codzień provag żel, bo troche mam juz dość zakładania globulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrska
Najlepiej moim zdaniem będzie kiedy pojdziesz sobie do apteki i kupisz Hexagyn duo. Są to globulki dopochwowe które doskonale sprawdzają sie właśnie przy tego typu problemach i nawracających infekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na pewno liczy się to żeby też na taki problem szybko zadziałać. Ja też znam dobrze kapsułki Hexatiab i powiem Wam ze nie ma nic lepszego w swoim działaniu. Nawet ginekologa Wam to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommminka9
To jest zdecydowanie najlepsze rozwiazanie bo działamy na konkretny problem. Tutaj dzięki takiemu żelowi dzialamy miejscowo na problem i dzieki temu objawy znacznie szybciej mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×