Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z medytacją

Polecane posty

Gość gość

Nowa medytująca. Przy medytowaniu strasznie bola mnie plecy, co jakiś czas musze poprawiać swoją pozycje bo plecy same się zaczynaja garbić Wiec się podnosze lekko w czasie medytacji co jakiś czas. Czy to nie przeszkadza w medytowaniu? Bo powinnismy być w niezmiennej pozycji... a druga sprawa jest taka ze przez bol pleców wytrzymuje max 7-8 minut. Czy póki co może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medytowałem zaledwie 7 minut ,ale jeszcze przed snem zrobię podejście drugie i mam nadzieje,ze wytrzymam tez Chociaż te drugie 7 minut..a dobrze byłoby gdyby 10. Bo słyszałam ze medytowanie wzbogaca duchowo umysł i nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz udało mi się aż 9 minut a miałam wrażenie ze trwało z 30...:) poszło dużo bardziej gładko choć pare razy poprawiłam lekko plecy to byłam dużo bardziej skupiona i miałam wrażenie dziwne...jakby mi obroty przeskakiwały z dwa razy i czułam się dużo lżej. Albo mi się wydawało ... ale watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów Ok 8 minut wyszło. Wiec w sumie średnio zrobiłam z trzy serie po 8 minut zaokrąglając bo jednak musiałam odpocząć pomiędzy i Wam powiem ze z każdym razem coraz bardziej odwoływałam choć czasem musiałam minimalnie poprawić pozycje w której siedziałam. Myślicie ze na dziś tyle wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie dobra poduszke medytcyjna albo medytuj na lezaco. Nie jest zreszta absolutnym musem aby medytowac nie mieniajac pozycji wogole. Bol ciala (plecow, nog, ppsladkow itd) to normalne na poczatku, popzniej cialo sie przyzwyczaja, zwlaszcza jesli w medytacji bedziesz spokojnie "obserwowac" bol i nie spinac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:32. A wiesz coś odnośnie otwierania czakr i Wgl? Ze wchodzi się podczas medytacji w głębszy stan i rozwija się duchowo ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ogólnie co Wam daje medytacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, dziś w dzień z 5 min udało mi się wyrobić bo nie byłam skupiona za to teraz wieczorem wytrzymałam 16 minut wyobrażając sobie jak wdycham czerwone swiatlo które promieniuje na dole kręgosłupa. Myślicie ze już będą jakieś efekty? Z rana tez postaram się coś takiego wykonać bo chciałabym dwa razy dziennie no,ale mam nadzieje ze raz dziennie tez wystarczy. I cieszę się ze weszłam już faktycznie w taki bardziej stan " głębokości" jakby lekkiego transu Wiec mam nadzieje ze idzie to w dobrym kierunku? Fakt faktem jestem dosc nerwowa Wiec takie skupienie się u mnie to podejrzewam duży krok choć jednak czasem serce mi zbyt mocno bilo, raz na jakiś czas miałam nieokiełzane mysli i trzęsły mi się nogi ... ale i tak bardzo spokojnie i wyciszająco mi poszło pomimo paru przeszkód które ignorowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś ? Nie wierze ze nikt nie medytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie można się przez to skupić. coś robisz nie tak. może chodzi o podłoze na którym medytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę medytować i otwierać czakry na leżąco? Zbyt plecy mnie bola aby wytrzymać na siedząco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlwsnie nie mogę się skupić przez bol pleców bo mam skrzywienie kręgosłupa i kilka dni było znośnie ale teraz boli tak jakby się łamał. Kiedyś jak medytowałam w łóżku to mogłam wejść w ten tzw. Trans i było pieknie, tylko pytanie czy na leżąco otworze czakry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróce chyba do medytacji na leżąco dziś i spróbuje spokojnie się porządnie zagłębić bo przez te plecy w ogóle nie mogę NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa wołowa. Już mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×