Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Problem z zatokami itd....Pomozcie

Polecane posty

otoz zlapala mnie pare dni temu ajkas infekcja...lekko pobolewa mi gardlo i splywa do niego taka ropna wydizelina(rano jest az brazaowa:O) jest to dosc intensywna...na dodatek dzis pobolewa mnie w okolicy zatok glowa i mam lekki wodnisty katarek :O tak czuje sie dobrze...tylko dziwi mnie to,ze ta infekcja sie tak pogorszyla...chodze cieplo ubrana.biore jakies tam leki itd..:O lekarz i tak da mi kolejny antybiotyk ktory rozje...e mi watrobe do konca i tyle:O i jeszcze ejdno pytanko:P czy na chore zatoki tzra koniecznie w domu siedziec,nawet gdy jest ladna i upalna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idz do lakarza ale nie po antybiotyk tylko po skierowanie na przeswietlenie zatok. Mozliwe, ze bedziesz musiala miec np. zrobiona punkcje. A jak czujesz sie w miare dobrze, to chyba nie musisz siedziec w domu skoro jest pierwszy taki sliczny dzien ze słoneczkiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sie wtrace
Blekitnooka ---> punkcja zatok to najgorsze co mozna zrobic :O nie znam nikogo komu by sie po tym poprawilo :O a wrecz przeciwnie - po punkcji ataki bolu zatok staja sie czestsze i bardziej bolesne Fuorius ---> z chorymi zatokami mozna chodzic na zewnatrz byle by Cie tylko nie zawialo bo wtedy boli jeszcze bardziej na poczatek polecam ibuprom zatoki - jest to jedyny lek przeciwbolowy, ktory mi pomaga na zatoki a i tak na marginesie - na zatoki choruje od nastu lat , srednio w roku mialam 4 silne ataki i kilkanascie lzejszych jakies 2 miesiace temu zdechl mi piesek, ktory spal ze mna w lozku, wszedzie fruwala jego siersc itd i od tego czasu widze wyrazna poprawe lekarz stwierdzil ze moglam miec chore zatoki na tle alergicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie antybiotykom
tak napisałam bo jeszcze żaden mnie nie wyleczył, owszem czasem pomógł ale na krótko a choroba szybko wróciła a wraz z nią grzybica. Mi punkcja nigdy jeszcze nie pomogła a miałam robiona wiele razy. Natomiast dużą ulge poczułam stosując metody naturalne . Ale przyczyn zapaleń zatok jest bardzo duzo więc mówię tylko za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu miałam takie same objawy, wydaje mi sie ze panuje teraz jakies choróbsko u mnie na uczelni sporo osób choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
rob sobie jakies inhalacje przed snem, np. s soli bochenskiej albo z jakiegos olejku aromatycznego ibuprom zatoki rzeczywiscie pomaga takze tez poelcam i jakies krople do nosa- dobre sa Euphorbium (homeopatyczne) na katar i zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no i bioparox czasem mi pomaga, tylko jak juz katar podrazni mocno sluzowke to piecze, wtedy trzeba odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx za rady :) do hm hmm..a przeszlo ci to bez brania jakichs antybiotykow itd ? tak czy siak ide jutor do lekarki by mi takie krople wyrabiane w aptece zapisala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
mi moja lekarka bardzo rzadko przepisuje antybiotyk na zatoki, jak juz to unidox ale to naprawde rzadko zazwyczaj pomaga leczenie objawowe czasem jak sie czuje zatkana i slabo mi splywa to biore acc albo mucosolvan i pomaga :) zreszta nawet jak splywa to mozna je brac bo jeszcze bardziej odblokowuja zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
to ze splywa to jeszcze pol biedy, przynajmniej sie oczyszczaja ja czasem tak mam ze glowa mi peka a nic nie splywa... to dopiero jest lipa ;) ale zazwyczaj mucosolvan wtedy pomaga jakies krople powinny ci ulzyc, moze nie czekaj na te robione tylko kup juz sobie jakis budherin, a te robione pozniej mozesz dodatkowo brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a moze masz jaka alergie? bo mi teraz tez ciagle cos splywa i podejrzewam ze to moze byc na tle alergicznym tez, jak ci inne leki nie pomoga to wez sobie np. telfast-nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarki..zapisala mi takie dobre krople recepturowe..ajkos slabo sie cuzje i jakbym miala miec katar :P:O hmm alergie raczej nie.(biore zyrtec i nie pomaga) tylko tym ze w mieszkaniu parkiety są przyklejone silną trucizną,rakotworczą Xylamitem az jej opary sie unoszą po chacie,ze taki zapach czuc...Niestety zlikwidoanie tego w jednym pokoju tylko kosztuje 10 Tysiecy zlotych :(:O [zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooooo
nie bierz ibumpromu ani inych np cirrus zawierajacuch pseudoefydryne poniewaz one tylko zatykaja nos a ropa w zatokach zostaje- te srodki ulatwiaja zasypianie np wiec ja zcasem tez je lykam ale ogolnie nie polecam teraz chyba panuje jakis wirus bo i ja i moje dziecko mamy to samo -czyli katar sciekanie ropy do gardla i i ogolnei kiepskie samopoczucie ja na razie stosuje uderzeniowa dawke rutyny z wiytamina c i wapnem do tego wyciag z czosnku no i tantum werde na bolace gardlo zobaczymy - jesli do soboty nie przejdzie to oczywiscie ide do lekarza na wieczor polecam inhalacje z np amolu a jelsi ktos ma cos lepszego to poprosze:) bo juz mnie meczy to drapiace gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar za silny nie jest..choc faktycznie po ibupromie dzis sie slaba czuje....a ropa jak splywa tak splywala...najgorsze sa poranki...od smaku tego swinstwa chce mi sie wymiotowac :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka
ja mam identyco :O i jakos sie kuruje a mis ie coraz bardziej pogarsza :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooooo
czyli mozemy sie jedynie wspierac w cierpieniach..:) ja dzisiaj wpieprzam landrynki bo ile mozna se psikac cos do gardla albo ssac cos a tak najwyzej przytyje :) a teraz kombinuje jakby tu wyjsc wczesniej z pracy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
bierzcie jakis mukolityczny lek, np. mucosolwan, odblokowuje i choc najpierw splywa gorzej, to pomaga troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja siedze w domu...a jak tam gdzie zaczynaja sie te skrzydelka nosowe a konczy sie ta prosta kosc:P czuje takie zapchanie dziwne to jest oznaka,ze dostane silniejszy katar?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka
Hej,a mialysice tak,ze katar rozkrecil sie na dobre dopiero po 5dniach,mimo,ze sie ajkos leczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no to chyba normalne, ze jak sie zatoki odepchaja to splywa i splywa, musi to miec ujscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniczka
tak,tylko dziwi mnie to,ze katar tak pozno sie zaczął :O mam takei uczucie zapchaneo nosa...a za duzo wydzieliny w nim nie ma...te krople ,na wydzielanie sluzu tez nie pomagają :O wygląda na to,ze wirus czy bakteria tera co innego zaatakowala..z kazdym dniem sie gorzej czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettaczer
Mam od dobrych 10 lat zycia katar. Ciagle katar. Mniejszy lub wiekszy ale bez chusteczki sie nie ruszam z domu. Jak sie przeziebie to w ogole masakra w nosie. Bardzo czesto zatkany nos, a czasem cieknie jak z kranu (mowie tu o stanie kiedy jestem zdrowa). Bylam badana na alergie i przez laryngologa i NIC. Zatoki mnie nie bola, moze czasem takie leciutkie cisnienie na oczy mam. Ropy tez nie ma. Czy ktos ma pomysl co to za dziadostwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pool
jak zalega ci wydzielina to polecam nowość NASODREN rewelacja mi pomógł normoalnie spać i funkcjionować po 3 dniach a brałem go przez 8 dni. Produkt naturalny super Polecił mi go laryngolog z Banacha w klinice w Warszawie Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
polecam Sinupret, ziolowe tabletki na zatoki, myslalam ze skoro ziolowe to nie pomagaja, ale pomogly! a stosowalam wczesniej rozne cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×