Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiczek...

Problem,juz sie boje co bedzie w przyszłosci

Polecane posty

Gość kasiczek...

Hej mam problem z moimi włosami,mam ich bardzo mało,ale to bardzo,mam dopiero 17 lat a juz sie boje,tzn juz sie widze za np 30 lat jak bede starsza,boje sie ze będe wyglądac jak neiktóre panie które mają mało włosów,wygląda to okropnie Zazdroszcze dziewczynom które mją gęste włosy:(,wogóle ich nie rozpuszczam bo jest ich co ,,kot napłakał'':(I jescze mi wypadają:( K Pewnie nie moge juz nic na to poradzic:( Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziaczek..
ja jak je umyje to prawie wogóle jakby ich niebylo:(jak robie kucyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas isc do lekarza
i spytac co jest przyczyna, Moze brak witamin, albo zaburzenia hormonalne obetnij wlosy u renomowanej fryzjerki (one potrafia to zreobic tak,ze wlosow wydaje sie wiecej(przez rozne cieniowania itd.) I nie martw sie z gory, Moja babcia miala straszb\nie marne i cienkie wlosy,a jak posiwila, to te wlosy zrobili sie grubsze i jest ich wiecej. Z domowych srodkow mozesz pic herbatke ze skrzypu, pic mleko, jesc sery, wszystko, co ma witaminy, dobrze riobia platki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek..
nieiwem,chciałam je zapuścic mam długosc do ramion prawi:( smutno mi bo sa cienkie i jest ich mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas isc do lekarza
i nie rob kucyka, to tylko oslabia wlosy, koniecznie otrzyz sie na takie modne ktotkie asymetryczne wystrzepienie( ja po tym wygladam, jakbym miala 3x tyle wlosow, strzygla mnie fryzjerka z Welli). Tylko nie tak zupelnie krotko i na zel, bo wtedu przysfituje lysina i fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ilość raczej nie wiele, ale na to by zwiekiem nie wypadały --- bardzo dużo -- podstwawą jest olejek rycynowy raz na 2, 3 tygodnie wcierasz go w skórę głowy, pozostawiasz na całą noc, a rano zmywasz... włosy, które rosną są zdrowe i silne nie niszczeję tak szybko :) olejek rycynowy można zastąpić maceratem pokrzywowym na oliwie z oliwek (przy ciemniejszych włosach) lub maceratem z kory brzozowej i rumianku (przy jasnych) druga metoda jest bardziej brutalna, ale równie (a może bardziej skuteczna) - mój wujek mając 65 lat ma gęste włosy o naturalnym kolorze- obydwaj jego bracia (młodsi) osiwieli i trochę wyłysieli - więc to nie genetyczne, a jeszcze 4 lata temu martwił się, że będzie łysiał, bo mu się włosy tak wyłaziły a ta metoda jest taka: zalewasz świeżozerwaną pokrzywę wrzątkie - podgatowujesz 2 minuty i odstawiasz na kilka dni -- po tym czasie odcedzasz i przelewasz do butelek. Po umyciu głowy wcierasz to jako tonik w głowę -- i po 10 min spłukujesz. problem w tej metodzie jest jeden -- ta pokrzywa śmierdzi niemiłosiernie - ja nie jestem w stanie jej stosować, ale moja siostra od jakiegoś czasu jej używa -- zależy od wrażliwości nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek..
neichce ich obcinac bo zapuszczam,choc nieiwme,nienajgorzej mi ale chciałabym meic teraz dłuższe wogóle nie sa poddaatne na np kręcenie na nic jakies take chyba po mamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas isc do lekarza
i takie krotsze wlosy latwiej potraktowac jakas odzywka, nie trzeba ich krecic , tylko reka uczeszesz, wiesz, takie cieniowanie- schodki - strzepki od czubka glowy, na dole mozesz miec dluzsze, jesli lubisz.Ale musisz miec naprawde dobra fryzjerke. Poldlugie cienkie jeszczre bardziej cienko wygladaja, bo zwisaja pod wplywem wlasnego ciezaru. Ja jak mialam poldlugie proste i zaraz po myciu, to byla tragedia,a teraz sa super, I nie myj ich codzien, bo ci zupelnie sie oslabia, jak bedziesz miala krutsze, to mozesz je traktowac roznymi piankami, zrobia sie sztywniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek..
sęka tym że neichce ich scinac:( a na dobrego fryzjetra mie niestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo...
:( ja tez mam takie wlosinki a ostatnio jeszcze zaczely na potege wypadac:( uzywam szamponu garnier neril i seboradin lotion do tego lykam witaminy i plukam naparem z pokrzywy...owszem wloski slicznie lsnia i nawet ladnie wygladaja ale co z tego jak niedlugo moge byc lysa aaaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do zneby
a ile tej wody na ile pokrzyw? Jakie proporcje? I ile moze taki "tonik" stac w tych butelkach? W lodówce go trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może stać długo- niekoniecznie w lodówce, w sumie jego działanie polega na tym że jest taki zepsuty... proporcje -- pół garnka pokrzywy zalewamy do pełna wodą na początek radzę zrobić małą porcję - bo nie wiesz czy dasz rady to stosować (dla mnie smród jest nie do wytrzymania, nawet jak wetrę jakąś pachnącą odżywke w końcówki) - ja nie stosuję -- a przepis podałam -- bo sprawdzony i bardzo skuteczny na początku włosy się po nim troche puszą - więc dobrze jest dać na nie później odrobinę odżywki bez spłukiwania -- po jakimś czasie ten efekt przechodzi prościej jest zrobić macerat pokrzywowy - nie działa tak szybko, ale też skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
macerat pokrzywowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×