Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z baaardzo wrażliwą skórą. Jaki krem?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Od pewnego czasu moja skóra zrobiła się okropnie wrażliwa. OKROPNIE. Nie mogę używać praktycznie żadnych kosmetyków - zaraz robię się czerwona i wszystko mnie swędzi. Używałam kosmetyków AA, DERMIKI, TOŁPY, IWOSTIN i nic. Szukam kremu, który to złagodzi i nawilży w końcu moją przeklętą skórę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zamiast kremu na mokrą/wilgotną skórę nałożyć kropelkę czy dwie oleju lnianego, z pestek winogron albo innego lekkiego. Byle nie za dużo, ociupinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaAdam
Hej. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, na co jesteś uczulona, że Twoja skóra reaguje w ten, a nie inny sposób. Nie wiem ile masz lat, ale w pewnym wieku - dojrzewanie tak to już jest, że nasza skóra się zmienia i nie zawsze na lepsze :). Wydaje mi się, że możesz negatywnie reagować na środki chemiczne zawarte w kremach. To właśnie one są główną przyczyną uczuleń. A wymienione przez ciebie marki mają w swoim składzie trochę chemii. Musisz przestawić się na kremy o stopień wyżej. Chodzi mi o biokosmetyki, które w zdecydowanej większości posiadają w swoim składzie środki naturalne. Ja polecam markę, której używam już parę lat. Są to kosmetyki luksusowe, ale polskiego pochodzenia. Ceny zaczynają powyżej kilkuset złotych, ale zdecydowanie można trafić na promocję nawet o połowę. Jeżeli cię zaciekawilam, to mówię o kremach i kolagenach Anna Pikura. Są dostępne na witrynie marki. Ich skład sprawia, że muszą być trzymane w lodówce :). Ja używam Matmatique i Kolagenu Bioaktiv White do twarzy, szyi i dekoltu. Krem, który stosuję jest matujący a ja zawsze miałam świecącą twarz, świetnie działa na skórę a w towarzystwie kolagenu sprawia, że moja cera wygląda jak tych aktorek w telewizji, którym zawsze zazdrościłam. Haha, ale tak poważnie, to kremy ujednoliciły koloryt mojej skóry, troszkę ją naciągnęły, wygładziły pierwsze zmarszczki mimiczne. Skóra jest elastyczna i miękka i najważniejsze wyciszona, bez przebarwień, wyprysków i innych nieprzyjemności, gwarantowanych przy posiadaniu skóry wrażliwej :) Kremu i kolagenu używam dwa razy dziennie. Słoiczek starcza mi na prawie pół roku. Warto zainwestować. Jeżeli cena to problem, poproś o taki prezent pod choinkę :) będziesz zadowolona. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyzszy czas rozeznac sie w kosmetykach naturalnych, nawet jesli nie rozwiaza one problemu calkowicie, zrobisz swojej skorze przysluge. Ja po kilku latach 'odwyku' od klasycznych kosmetykow, ktore kiedys uwazalam za koniecznosc, nawet nie musze stosowac kremow, podobnie jak w poradzie wyzej, czasem smaruje skore olejem i mam z nia mniej problemow niz kiedykolwiek, i nawet wygladam na kilka lat mniej niz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za wasze odpowiedzi! Czekam na inne propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylveco brzozowy z betuliną (ten zwykły, nie lekki) Physiogel Ziaja Med AZS Cetaphil MD Do wypróbowania w tej właśnie kolejności. I przejrzyj dokładnie składy tego, co do tej pory używałaś, najlepiej zrób tabelkę, i zobacz, czy nie ma czegoś, co się powtarza i co może być przyczyną podrażnienia (to może być nawet jakiś konserwant na samym końcu składu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam wrazliwą skóre i dlatego nie kupuje już od dawna żadnych perfumowanych kremów, moim zdaniem one tylko podrażniają skórę. Ja stosuje kremy z Vichy. Wiem ze może nie są najtańsze, ale za to bardzo skuteczne i warto zainwestowac na zime. W aptekach internetowych można sporo taniej znaleźć takie produkty. Ja mam tę sprawdzoną http://www.aptekawarszawa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srichy spamówo... WIększego szajsu i gorszej apteki już chyba nie mogłaś żałośnie zareklamować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska85
ja od pewnego czasu stosuje tylko kosmetyki naturalne z Brasil Natural, skora wyglada o niebo lepiej, bo nie sa one naszpikowane chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ty nie tylko powinnaś zadbać o odpowiedni krem do twarzy, ale też bardzo musisz uważać na wszelkie kosmetyki kolorowe. Kup sobie przede wszystkim porządny podkład do twarzy, żeby dodatkowo nie podrażnić skóry. Nie doczytałam ile masz lat, ale mogę polecić np. klasyczny L'Oreal Infallible, bardzo trwały i nawilżający. Jeśli chodzi o puder sypki, to najważniejsze, żeby nie zatykał porów. I dużo wody pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxigóóówno, co ty za szajs ludziom wciskasz???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnaś iść do dermatologa? Ja niedawno poszłam, bo wychodziło mi jakieś swędzące, czerwone paskudztwo, które później zamieniało się w łuszczącą skórę i dermatolog poleciła mi kremy: na dzień - Zinadermin, Topialyse krem emoliencyjny (jeden na drugi nakładać i jeszcze na to jakiś krem na dzień z filtrem), na noc - z Iwostinu peeling na noc Perfectin Puritin i krem Qcera (z kwasami), najpierw w jedną noc jeden, w drugą drugi, jak będziesz dobrze reagować, to każdej nocy jeden na drugi. Można też na noc używać Zinadermin. Mnie to pomaga. Wszystko do kupienia w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście mogę zaproponować żel z aloesem Floslek. Mam koszmarnie suchą i wrażliwą skórę. A to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlareczka90
A ja podobnie jak Weronika jestem in love w kosmetykach naturalnych. Jednak trzeba uważać na ich skład, bo nie zawsze naturalny to czysta natura. Totalnie sprawdzone kosmetyki naturalne z niesamowitym składem roślinnym, którego szukać z latarką, gdzie indziej - to również moim zdaniem biokosmetyki luksusowej polskiej marki Anna Pikura. Ja stosuję krem Succesology - jest już dla trochę dojrzalszej skóry. Doskonale nawilża i odżywia, świetnie regeneruje. I co najważniejsze moja wrażliwa skóra go uwielbia! Ale to zasługa naturalnych składników. Gdy kosmetyk nie jest wypchany chemią, rzadko uczula - no chyba, że zdarzy ci się być uczuloną na jakiś roślinny składnik - ale to raz na milion przypadków. Zapoznaj się bliżej z kosmetykami prosto od natury. Zapisz się do newlettera Anna Pikura - mają tam przeceny nawet o 70% taniej, tylko trwają po kilka dni, więc trzeba być na bieżąco. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UndercoverBoss
Spróbuj serię MAMA CARE Efektimy. Naprawdę fajne kosmetyki, dla ciężko pracującej i wrażliwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne kosmetyki są chyba najlepsze, przynajmniej nie strach ich na twarz nakładać :) ja od jakiegos czasu mam u siebie kosmetyki nuskin i tez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ofercie http://scananida.com.pl/ znajdziesz szeroki wybor kremow dostosowanych do potrzeb nawet bardzo wrażliwej skory, wiem co mowie bo sama ich uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doswiadczenia z różnymi kremami szczerze poleciłabym Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Sprawdził się naprawdę swietnie, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek jesli chodzi chociazby o wszelkie podrazenia czy zaczerwienienia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wybralas. Ja uwazam ze ten krem jest rewelacyjny. W moim przypadku sprawdził sie swietnie, a mam problematyczną cerę- i bardzo delikatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-emolium Emolium raczej wszyscy znacie. Te kosmetyki są polecane również dla małych dzieci, nadają się do bardzo wymagającej, delikatnej skóry. Ogólnie - odpowiednia jakość kosmetyków ma naprawdę ogromne znaczenie dla skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bym w takim wypadku przerzuciła się z kosmetyków drogeryjnych na te z apteki. Dermokosmetyki są przebadane specjalnie no i skuteczniejsze. Na przykład cetaphil md dermoprotektor powinien Ci się spawdzić, bo nawilża super a jest delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sie w tym temacie - jestem doświadczony i mam w ofercie zestawy kosm. z FR kontakt tylko na: bmxboy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa34

Moim zdaniem trzeba szukać i testować. Ja dopiero za którymś razem trafiłam na balsam elodermu. Moja wrażliwa skóra jest skłonna do alergii i wiele produktów całkowicie się nie sprawdza. Emolienty sprawiają, że jest wypielęgnowana i zdrowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×