Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieWIemJuzCoRobic

Problemy z wypróżnianiem!!!

Polecane posty

Gość NieWIemJuzCoRobic

Już od przeszło tygodnia moje wizyty w toalecie kończą się na tym, że robie siku i tyle! Próbowałam juz pić kawe rano na pusty żołądek, jadłam śliwki, owoce, robiłam brzuszki, piłam przegotowaną wode z cytryna... nawet siemie lniane wyprobowałam i nadal NIC :(. To się już robi niezdrowe. Nie chce sięgać po herbatki na zaparcia czy tabletki bo kiepsko się po nich czuje :(. Czy ktoś juz tak miał? Powinnam iść do lekarza? Może macie jakieś rady, które zapewnią mi pożądany efekt ;). Poratujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir
jeśli masz takie problemy to powinnaś codziennie wypijać szklanke kefiru i jeść warzywa i owoce. to wystarczy. przy okazji kefir pięknie obniża cholesterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
Czy takie historie zdarzają ci się często? Jeżeli tak to musisz zmienić swój jadłospis, zastosuj dietę oczyszczającą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej, 3x dz. pij kefir, jedz kiszoną kapustę i ogórki, ogranicz ziemniaki, mąkę przenną (bułki, drożdżówki), słodycze, mięso - jeżeli to zastosujesz to wszystko wróci do normy. Póki co zastosój alax, czopki przeczyszczające lub zrób sobie lewatywę (1 litr wody i pół cytryny) - przepis znajdziesz w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiek
no wlasnie... ja mam ten sam problem, od kilku dni nie moge sie zalatwic. siegam po takie rzeczy jak figura ale to pomaga na krotki czas. nie wiem juz co robic bo to jest naprawde meczoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolka..
doraznie tabletki bisacodyl 3 wieczorem pomoga rano na pewno-na dluzsza mete zmiana diety-poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam hascosept
to jest taki spray na gardło, ale jak się połknie kilka kropli przez kilka dni to rozwolnienie mur owane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecia
jak chcesz szybki efekt to olej rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanaama
dobry srodek to alax a dziala ok 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz na stronie banku
ja jem platki owsiane i czasem wspomagam sie agiolaxem, Alax wcale na mnie nie dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
Dziewczyno, jeżeli od tygodnia nie robiłaś kupy, to to jest sprawa bardzo poważna i za nic nie wolno do czegoś takiego dopuszczać!!!! kilka dni temu powinnaś była już sięgnąć po środki przeczyszczające a nie metody babuni. Siemię, śliwki itd to ejst dobra jako stałe uzupełnienie diety, a nie jak cię dopada tak poważne zatwardzenie!!!! Czy zdajesz sobie sprawę, ze to jest już poważna i groźna sprawa???? Natychmiast idź do lekarza, a na twoim miejscu jeszcze dzis pędziłabym do całonocnej apteki po tabletki na przeczyszczenie (i to jakieś ostre) a najlepiej CZOPKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanaama
a bralas xenne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWIemJuzCoRobic
nie znam sie na tym (mam isc do apteki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
Masz LECIEC do apteki, powiedzieć farmaceutce, że masz zatwardzenie od tygodnia i chcesz coś, co da szybki i pewny skutek. Doprowadziłaś się naprawdę do niebezpiecznego stanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz na stronie banku
niestety problem jest dokuczliwy, ale przy wlasciwym odzywianiu mozna ty wyregulowac, niestety troche to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWIemJuzCoRobic
moze wisz o co poprosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-83
Hej dość powszechny problem.Ja robię tak wieczorem namaczam śliwki w wodzie rano je jem i piję tą wodę,znowu namaczam sliwki i jem i pije wodę z nich wieczorem odrazu efektów nie ma ale za 1 albo 2 dni już są.Ponadt rano na czczo szklanka wody mineralnej.Piję czerwoną herbatę.Jem dużo owoców.Jak to nie pomoże to trzeba sięgnąć po czopki albo jakieś tabletki lub ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
Ja bym przede wszystkim prosiła o czopki (np. laxol). Im szybciej tym lepiej, poza tym, przeprszam za dosadność, tygodniowy stolce cię rozerwie, więc czopek by zaoszczędził ci bólu. Plus tabletki. Ja używam alax ale dla efektu muszę czasami zażyć 3 tabletki, więc to chyba nie jest specjalnie mocny środek. Farmaceutka ci coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
A tak w ogóle odkąd zmieniłam dietę mam bardzo rzadko takie problemy. Bardzo dużo warzyw i owoców, tylko ciemne pieczywo, plus błonnik w tabletkach. Jest też coś co sie nazywa colon C albo ispagul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWIemJuzCoRobic
bo przeczytalam ze body pure 24 dobrze czysi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geeemmma
jak chcesz szybko i skutecznie, to lyzeczka talku popita mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWIemJuzCoRobic
co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkadkak
to znaczy tabletki i czopek na raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JużWiemCoZrobić
Dzięki za wszystkie porady! Kupiłam sobie Xenne [na dziś] i kefir [na jutro;)]. Mam zamiar zmienić diete, pić dużo wody i liczyć na poprawę w sprawach trawienia. A Wy kobietki cieszcie się regularnymi wizytami w wc i... jakby którejś wpadła do glowy jeszcze jakies rady - piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha
wypij rano lyzke oleju z oliwek i popij szkalnka letniej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha
czytalam ze to pomaga.....ja osobiscie zauwazylam po sobie ze jak chodze na gimnastyke codziennie to codziennie sie zalatwiam ale jak wrocilam do pracy i siedze 6 godzin znowu mam ten problem.Wczoraj najadlam sie sliwek i popilam kefirem i nic!!musze dzis wypic olej.A co do sliwek to sa dobre na wieczor.Zalewam je goraca woda jak na herbate, one pecznieja i wydzielaja sok. mozna tez pic sok sliwkowy.To tyle jesli chodzi o obstrukcje.A jeszcze cos...mam brzuch jak balon i mnie boli!!!ale ja jak mam problem to dzien lub dwa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JużWiemCoZrobić
Głupie pytanie, ale czy ten olej to koniecznie musi być z oliwek? [nie mam akurat takiego w domu i się zastanawiam czy zwykły też da efekt].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
Zjedz na kolację i na śniadanie surówkę z marchewki i jabłka ze skórką, skrop sokiem z cytryny i wodą - mnie ten przepis pomógł - wypróżniłam się jak nigdy, miałam wrażenie że brzuch zapadł mi się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOANGEL25
Tez miałam taki problem. W aptece kupisz bardzo fajny ziolowy preparat o nazwie ISPAGUL są to nierozdrobnione łupiny nasienne babki jajowatej stosowanej w zaparciach wskutek zwiekszenia objetosci stolca i skrocenie czasu przesuwania. Zalewasz to woda i pijesz taka galaretowata mase. Jest to na tyle dobre ze nie rozleniwia jelit. Do tego pij dużo wody i dbaj o odpowiednia diete - powtarzajace sie zaparcia sprzyjaja hemoroidom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
Acha zapomniałam ci napisać, abyś oprócz surówki na kolację i śniadanie nic więcej nie jadła, żadnego chleba, wędliny, sera. Można zjeść do tego kiszonego ogórka lub kiszoną kapustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co xenna pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×