Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdarta24

Produkt Africanmango czy rzeczywiście działa?

Polecane posty

Gość rozdarta24

Witam ;) mam do was pytanie. Czytałam wiele na temat tego produktu jakim jest Africanmango, podobno jest to jedyny wiarygodny produkt jesli chodzi o spalanie tkanki tluszczowej i o odchudzanie. Czy ktoś z was go stosuje i efekty są rzeczywiście widoczne i jestescie z niego zadowoleni ? I czy mozna stosować go z tabletkami antykoncepcyjnymi ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango! WON ze spamem tego srrrango!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lukrecja
Moja koleżanka stosowała i była średnio zadowolona, problem w tym, że jak widziałam ile ona je na "dicie" to mnie to załamywało. Druga brała foreverslim i ta sobie dla odmiany bardzo chwaliła, ale nie wiem co i jak u niej było robione ponad to. Ja obecnie zastanawiam się co i jak wybrac, bo prawda jest taka, że środków wspomagających odchudzanie jest bez liku. Nie wiem może spróbuję tak jak Jola, ten foreverslim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezaneczka665
Ja przyjmuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl z tej stronki mają super promocję! I jakoś nie głodzę się nie wiem jak twoja koleżanka sobie ułożyła dietę,ale ja jem wszystko o regularnych godzinach(oczywiście w miarę rozsądku) i chudnę w 2 miesiące schudłam 16kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuit
NIE istnieje żaden suplement, który spalałby tłuszcz. każda kobieta która takie coś kupuje jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta z tej stronki mają super promocję! I jakoś nie głodzę się nie wiem jak twoja koleżanka sobie ułożyła dietę,ale ja jem wszystko o regularnych godzinach(oczywiście w miarę rozsądku) i chudnę w 2 miesiące schudłam 16kg i zostało mi 5 kg obwisłej skóry do usunięcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×