Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze zle mysleale uwazam

prosze bardzo,poradzcie jakis dobry syrop na kaszel bo ledwo zyje

Polecane posty

Gość moze zle mysleale uwazam

na taki meczacy,nie to suchy ni to mokry.mam antybiotyki,ale na kaszel nie wiem co bo lekarka powiedzial ze obojetnie.mam bardzo ostre zapalenie drog oddechowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
na noc bierz sobie Thiocodin (1 tabletke) , ale nie stosuj go za dlugo, a w dzien syrop Herbapect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlpeszy jest syrop
prawoslazoway,te inne drogie sa do kitu,wiem bo probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukaj internetowe apteki, tam masz tez opisy leków :) Pozdrawiam. Tez jestem w domku na antybiotyku i .....na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
dawno mnie tak nie rozwalilo choróbsko,chcialam sie ba grype szczepic no ale teraz nie moge.a jest sens sie szczepic?co roku to robilam a i tak chorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
mi tabletki rzadko na kaszel pomagaly,jeszcze bardziej sie meczylam,syrop pij,powinno ulzyc skoro masz antybiotyk,a antybiotyk tez nie od razu dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
co za bzdura ze tabletki sa gorsze od syropu, wiele syropow ma odpowiedniki w tabletkach, Mucosolvan tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbapect jest bardzo dobry
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
nie mam juz temp ale kaszel nadal on nie jest ani mokry ani suchy,teraz bardzo mnie meczy ta flegma co zalega w przelyku i w srodku i nie wiem jak to wyklaslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
koniecznie cos na rozrzedzenie, Ambrosol albo Mucosolvan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
kurcze juz dzis do apteki nie pojde a nie mam nawet kogo poprosic,mam w domu jakis ziolowy syrop,prawoslazowy,czosnek,cebule,miod i tabletki flavamed znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
Flavamed tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
hej wszystkim.rany,jeszcze mnie tak kaszel nie meczyl jak teraz.wczorja nie moglam usnac,doslownie bez przerwy kaszlalam.rano bylo lepiej,obudzilam sie i bylo spokojnie.troche pochodzilam po miszkaniu i znow sie zaczyna.jeszcze pol opakowania antybiotyku mam wiec nie pojde do lekarza bo mnie tylko zjada ze leki do konca brac.tylko ten kaszel juz mnie dobija.mamuska dzis we mnie czosnek i miod wmusila rano.syrop mam tylko prawoslazowy,bo juz nie wiem czy jest sens wydawac na inne bo i tak juz kasy poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
wyslalam mame po ten syrop wlasnie,i naprawde za rady dzieki bo sama to bym nie wiedziala co robic.teraz myje co chwile zeby bo mam takie glupie uczcucie,czuje doslownie z buzi ta wydzieline co mi zalega,okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
i pij ten syrop 2 razy dziennie, raz rano a drugi raz przed 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
ok,dzieki ci bardzo,jeszcze tak kaszel mnie nie dopadl jak teraz,a to dopiero sie jesien zaczyna,chyba sie zaszczepie jednak przeciw grypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
nie bardzo wiem co robic,nie mam gorączki,góra37 stopni mam,ten kaszel rano jest ok,troche pochodze i na nowo meczarnia,antybiotyku 3 tabletki zostaly,i nie wiem czy isc do lekarza znow bo to troche dziwne ze tak dlugo kaszel mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o herbapect
czy mozna ten syrop stosowac przewlekle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikos101991
herbapect, pektosol, flegamina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sól emska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1611
kurcze mnie tak męczy kaszel, że masakra!!! Poszłam do lekarza (bo bałam się, że mam znowu zapalenie płuc) i powiedział mi, że jak bym jeszcze ze dwa, trzy dni polatała z gołą dupą po dworze to bym miała zapalenie i stwierdził, że jestem zdrowa ale jakoś nie czuje żebym była zdrowa jak cały czas kaszle i smarkam i nie mogę się wykurować. Najgorzej jest jak pójdę teraz do zewnątrz to kaszle jak potargana... Piłam już syropek z cebulki ale i tak mi nic to nie dało... Teraz piję flegaminke i powiem, że daje rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony
jest jeszcze jeden dobry, tylko dawno go nie używałam, http://www.stodal.pl/ wiem, że kiedyś mi pomógł, gdy kazel męczył mnie dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsihfi
ja na meczący kaszel biorę Herbapect. Często miewam problemy z rozpoznaniem swojego kaszlu, dlatego cenie sobie ten syrop bo działa zarówno na mokry jak i suchy kaszel, poza tym jest nie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarsun
Tak Herbapect jest na prawdę dobry. Mnie Stodal tak średnio pomaga, chyba dopiero jak wypiję drugą buteleczkę, a to chyba nie o to tu chodzi. Mnie poleciła Herbapect farmaceutka, ja tez polecam bo naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole ziołolecznictwo czyli np. 1 gram zioła i kaszlu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla2555
A słyszeliście o Bronchosolu? JEst dla dzieci i dla dorosłych i nie muszę kupowac kolejnych leków. Na kaszel mokry idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1981
Pamiętam z czasów dziecięcych jeszcze jak łykałam ten syrop właśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszy syrop proślazowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×