Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatha_a

Proszę o pomoc.....esperal disulfiram

Polecane posty

Gość agatha_a

Witam. Czy Ktoś wie gdzie w Warszawie lub okolicy można jeszcze kupic esperal lub gdzie można isc na zabieg?!Bardzo proszę o pomoc. Z góry Dziekuje i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie ma
wycofane z produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
Wiem ze juz nie produkuja, ale możliwe ze np. kliniki maja jeszcze w zapasie, lub sprowadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Wycofany = zakaz sprzedaży = nadwyżki magazynowe do zwrotu/zniszczenia Poza tym esperal gówno daje, chyba ze ktos chce sobie zrobic przerwe w piciu, to niech sie nie meczy i pije dalej. Szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Chcesz chlopaka/męża esperalem powstrzymać ? To za rok jak przestanie działac dopiero da czadu, przy okazji dostaniesz wpierdol :D genialny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie ma
jeżeli coś jest wycofane z produkcji, jest to równoznaczne z zakazem sprzedaży i użytkowania, wszelkie zapasy z aptek, klinki muszą być zwrócone i poddane utylizacji to nie ma tak, że jak coś wycofają, to apteki mogą nadal sprzedawać! często leki są wycofywane z powodu wad zagrażających życiu i zdrowiu, pamiętacie aferę z corhydronem? wycofany z powodu zawartości innego leku w ampułkach, co by było gdyby apteki nadal sprzedawały, bo mają zapasy ??????????? Ludzie, myślcie trochę!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ministerstwo zdrowia nie będzie tworzyć osobnej ustawy dla każdego przypadku, wycofane to wycofane, zakaz, nie ma i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Esperal dziala na takiej zasadzie jak gadanie "nie pij bo odejde od ciebie" to ODEJDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
Na mojego faceta działa i z tego co czytałam na forach nie tylko na mojego-kwestia podejscia zaszywającego się. Jeśli ktos go do tego zmusza napewno bedzie pił, jesli robi to z własnej woli jak mój jest rok spokoju. I niewazne czy placebo czy nie, wazne ze dziala na psychikę. Do URSUS C330, mój facet nigdy nie podniósł na mnie ręki, jak wypije tez nie jest wyrywny. Nie mozna mierzyc wszystkich jedna miarą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Nie działa, nie pije bo inaczej by umarł albo znalazł sie w szpitalu. Skoro działa to po co zaszywa sie od nowa, raz nie wystarczył ? NIE DZIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Pytanie dlaczego nie działa na niego "nie pij bo odejde od ciebie" przeciez to tez kwestia nastawienia , więc kto tu kogo oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Poradnia leczenia uzależnień zaprasza :D i Ciebie jako wspóluzależnioną tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
Nie pije az tak dużo zeby zapic sie na śmierc. Nigdy Mu nie powiedzialam ze odejde jesli nie przestanie pic....bo czy byłaby to milośc? Tak, ma problemn z piciem, jednak z roku na rok coraz mniejszy, między kolejnymi zaszyciami picie mniej i krócej. Znasz ten problem z autopsji czy tylko z książek i ze słyszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
"bo czy byłaby to milośc?" - tak była by. Narazie dajesz mu komfort picia a on sobie robi przerwy na esperalu. Problem znam i tak i tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
OBUDŹ SIĘ, jakby miał nie pić to by nie pił, esperal nie ma tu kompletnie zadnego znaczenia. Tym bardziej że zaszywał sie nie raz, zabrzmi to strasznie ale on puki co bardziej kocha flaszke jak ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
Dla mnie najwazniejsze jest to że on sam chce nie pic,widzi w tym problem,unika pijącego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
To po co esperal jak chce nie pić, ktoś mu wlewa do gardła ? On chce pic a nie nie pić. Esperal to odwlekanie w czasie, na szczescie wycofali - i co on teraz biedny zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Jak chce nie pic to niech idzie do poradni, ale nie on przeciez nie jest alkoholikiem, alkoholik to lezy oszczany na trawniku co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Możesz go sama zglosic do miejskiej komisji rozwiazywania problemow alkoholowych - w koncu sama napisalas "prosze o pomoc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
Nigdzie nie napisałam ze nie jest alkoholikiem! Jeśli masz zamiar byc złosliwy to lepiej nic nie pisz, nikomu do szczęscia nie są potrzebne Twoje filozoficzne wypociny. A piszac 'proszę o pomoc' miałam na mysli esperal, chyba ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
No to ladna pomoc, esperalem. Ale twoje małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_a
No i jednak masz problem......może sam wybierz się do jakiejs poradni, mam nadzieje ze Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Nie napisałem ze nie mam i nie napisałem że nie korzystam z poradni, za to ty chcesz chlopa cudownie esperalem uzdrowić. Obyś go nie dostała, to przejrzysz na oczy, będziesz prosić, grozić a tu LIPA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakm
Co to za jakieś głupoty? sama chętnie podała bym swojemu chłopowi cos gdyby tylko było do kupienia. Alkocholizm to choroba...i każda metoda leczenia o ile jest skuteczna jest dobra. Mój mąż znów odpynoł..dwa dni go nie mai bóg wie co sie z nim dzieje.... czy zaszywał się ? tak zaszywał raz faktycznie mu pomogło i nie pił teraz przepił wszywkę i nic mu nie było . Leki które teraz wszywają w pośladki nie mają nic wspólnego z esperalem mają działać jedynie na podświadomosć jako swoisty straszak..... Prawdziwym esperalem mozna sie zaszyc jedynie w trzech miejscach w Warszawie ...wiem bo dzwoniłam na Informację medyczną...wiec tak d okońca też go nie wycofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummi
Disulfiram to zwykłe placebo!!!! Działa jedynie na zasadzie straszaka. Możliwość wyjśia z nałogu następuje jedynie wtedy, gdy pacjent da się nabrać na "szkodliwe jego działanie". Ja przez to przeszłam. Mój były już narzeczony nie pił, dopóki na własnej skórze nie przekonał się, że to nie działa. Zaczęło się od jednego łyka...teraz jego ciąg trwa już 4 dzień...nie trzeźwieje, a objawów zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakm
Espereal został wycofany, istnieją jedynie tabletki o nazwie Anticol (disulfiram) i wierzcie mi lub nie ale działają naprawdę. Mój chłopak brał je przez 5 miesięcy co jakiś czas zmiejszając dawki. Doszło do tego że brał już jedynie 1/4 tabletki, i nie pił. 30 grudnia wzioł ostatnią tabletkę a 31grudnia się napił i mało nie zszedł z tego świata.........więc jednak działa. Prawda jest jednak taka że jeżeli ktos chce to i tak pic będzie.............on pije.........alkocholik nie potrafi kochać , ta funkcja została u niego wyłączona. jedyne co widzi to kieliszek ...wiec nie łudzcie się że to miłość...same poddajecie się takiej samej samodestrukcji jakiej ja poddaje się od 4 lat. i myślicie że jego to obchodzi że mnie krzywdzi? niestety nie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka 12345666
Cieszę się że nie mam takiego problemu. Ale ma moja bliska rodzina niestety ma. Sęk w tym, że to kobieta ma problem. On - alkoholik nie ma problemu " bo przecież nie jest alkoholikiem , tylko lubi pić" Pił 6 lat. Wkońcu ona "zauważyła" że jednak chyba nim jest. Przez 2lata krzyczała i groziła że odejdzie, oczywiście " co to by była za miłość gdyby odeszła" !? on wcale nie walczył, no bo przecież po cholerę???. Lecz jakiś cudem go zaszyła. Minęły trzy miesiące... trzy miesiące zdwojonych kłótni ..... No i sami sobie dopowiedzcie..... Zastanawiam się czemu drugie połówki szukają dla "biednych, chorych i poszkodowanych" alkoholików pomocy, skoro oni wcale o to się nie proszą??? "Co to była za miłość....." Może lepiej się zastanowić komu chcesz pomóc: -partnerowi czy -sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na tej stronie masz sporo informacji o esperalu www.esperal.eu Nie jest prawdą, że lek został wycofoany z produkcji - występuje teraz pod nazwą disulfiram;) Zresztą bez problemu każdy lekarz oferujący zabieg Ci to sprzeda. Koszt to koło 50 zł plus zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DABAS81
Witam. Jestem żywym przykładem wszycia esperalu specjalnie sprowadzonego koszt 600 zł. Rozumiem doskonale wszystkie osoby które szukają pomocy dla swoich bliskich lub siebie samych, ale wszywka to tylko wydanie pieniędzy. Jeżeli jesteś kobietą masz męża alkoholika to mogę z własnego doświadczenia dać poradę, to nie jest reklama nie chcę pieniędzy poprostu odezwij się i podaj meila opowiem ci jak to było w moim przypadku i co zrobić. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DABAS81
Podaje adres mail floreckilukasz@gmail.com Czekam na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×