Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia0038

protezyzebowe.net

Polecane posty

Witam, ostatnio trafiłam na taką stronę. Mam bardzo brzydkie zeby więc szukałam jakiegoś rozwiazania. Bardzo zainteresowała mnie ta strona ponieważ wg. informacji ze strony można od nich wyjść z pięknym, nowym uśmiechem za 1/3 ceny, którą powiedziano mi w 2 klinikach stomatologicznych. I właśnie to mnie martwi. Dlaczego tak tanio? Oglądając na FB metamorfozy, które są wycenione to ceny wahają się między 20.000 - 40.000 zł. Do tego można wyjechać do Włoch na taki zabieg. Słyszał ktoś o All on 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boosting_Mr_Gałka
Witam . Ja też szukam dobrego protetyka. Byłem już u paru lekarzy . Niech sie pani zastanowi czy chce pani tanio czy dobrze . Tu jest tanio i strona jakaś dziwna na dodatek . Proponuje iść osobiście do stomatologa on na pewno poleci coś co spełni pani wymagania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystał(e)am i teraz mam poważne problemy. Niekompetenteni ludzie. Nie polecam a wręcz nawet przestrzegam . Polecam trzymać się z daleka od tej strony . Tak, strona jest dziwna jak wspomina ktoś wyżej , podejrzana nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Zajrzałem na strone, zadzwonilem nawet i zostałem umowiny na wizytę , nie widze nic dziwnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×