Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie

pryszcze na plecach

Polecane posty

Gość ratujcie

nie wiem co zrobić,zeby pozbyć się pryszczy z pleców.walcze z nimi juz chyba z rok,jak znikają to tylko na jakiś czas...nie wiem,próbowałam juz chyba wszystkiego,a one wciąż wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
no błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to maam
:o nie na calych plecach ale na łopatkach i ramionach blehhh!!!! jakos tak miesiac temu mniie zaatakowalo moze to jakies uczulenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christmas eve
Myślę, że jeśli próbowałaś już wszystkiego, jak piszesz (domyślam się że wszystkiego bez recepty) to spróbuj pójśc do dermatologa. Tylko nie idź do pierwszego lepszego bo nie każdy zna się na trądziku.. Popytaj koleżanek, poszukaj opinii na forach (np wizaż). Jeśli już byłaś u dermatologa to może czas poprosić o roaccutan/izotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
byłam,to nie tradzik ale rogowacenie naskórka czy cos takiego.W każdym razie dostałam mase maści i płynów i owszem,pomagało,ale po jakimś czasie pryszcze wracały.Już mam dosyć.A najgorsze jest to,że niedługo ide na przyjęcie i mam sukienkę bez pleców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomoglo solarium
tyle tylko ze po jakims czasie one znow wylaza..no i niestety trzeba ponowic wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrgsrs
Ja mialam tez .Nic mi nie pomoglo jak solarium.Naprawde.Chodze na stojace, wystarczy mi 10 min dwa/raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbdyusfbfdlk
tez z nimi walczyłam jakies dwa lata ale sie ich pozbyłam dzięki takiemu cudeńdu za jakies 8 złotych a mianowicie antybakteryjny krem pichtowy taki w tubce mozna go dostac jedynie w sklepach zielarskich polecam bardzo swietny jest w zasadzie ejst przeznaczony to twarz ale na twarzy niemam problemów i smaruje go na plecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_smutna
ja mam pryszcze juz od okolo 4 lat:( i nieiwem co robic,sa na calych plecach az po tyłek,na ramionach i troche na klatce piersiowej.....juz mam tego dosyc!nigdzie nie mozna wyjsc w bluzce na ramioczkach!! nawet wstydze sie swojego chlopaka...:((chociaz on mowi ze kocha mnie i moje pryszcze:) blagam pomozcie!!!plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana7484
Ponoc kapiele w soli morskiej pomagają, ja chyba dzis zamowie w necie taka sól. Jedna laseczka pisała tutaj na forum ze jej to pomogło...a co mi szkodzi, warto spróbowac, i ja to chciałabym głównie plamki po krostkach usunąc, moze ta sol cos zdziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ten krem pichtowy w zwykłej aptece mozna dostac i mi akurat nie pomogl jedynie co nie zaytka porow i nawilża trochę a na plecy proponuje jakis dobry peeling albo zabieg u kosmetyczki a na slady serum kolagenowe a nie zadne kremy z apteki typu no scar drogi małowydajny i zatyka pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
mnie pomoglo mydelko protex....mylam nim nie tylko twarz ale rowniez plecy dekolt i po jakims czasie pryszcze sie wysuszyly teraz biore drozdze i po pryszczach ani sladu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam mydło siarkowe, do kupienia w aptece :) pachnie nieciekawie, wysusza mocno - dlatego na twarz raczej za mocne, ale plecy mi super wygładziło! [radę zaczerpnęłam z kafeterii oczywiście :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znawców kiszpańskiego
nie przesadzacie z tym roaccutanem? To ardzo silny lek, stosowany w wyjatkowych przypadkach, bo ma duzo skutkow ubocznych, a wy od razu byscie przypisywali ja tez mam pryszcze na plecach i myje je plynem do higieny intymnej. Na razie nie zniknely, ale to moze dlatego, ze jestem niesystematyczna i czesto stosuje zwykle mydlo/ zel pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopik
niestety, mam dla was przykra informacje, ja mam pryszcze na plecach, jakieś 10 lat, moja mama do 40 roku życia. I pomimo tego, że stosowałam wszystko co możliwe, łącznie z silnymi kwasami złuszczającymi na plecy, to za przeproszeniem gówno dało.Teraz skóre mam zooraną, jak pole traktorem, pryszczy jest jakby troszkę mniej, moze dlatego ,że juz sobie prawie nic z nich nie robie, A przede wszystkim nie nabijam kasy firmom farmaceutycznym.śkąd inąd pomyślcie, i le na naszym nieszczęściu zarabiają. Pewnie połowa z tych świństw, pogłębia nasz problem, po to żeby kupować inne gówna, które i tak nam nie pomogą, ale zasilą kase aptek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozeczka
witam ja mam pryszcze na plecach od dwoch lat... wyprobowałam wiele sirodkow i moze trudno w to uwiezyc ale pewnego dnia kiedy przechodziłam w sklepie na pułce zobaczyłam spirytus kosmetyczny uzywałam go na twarz i plecy potem brałam tonikiem ogorkowym i tormentiolem i mi przeszło!!!!!!!!!!!!!! nie mam nic od 2 lat nie musze niczego uzywac a jak mi cos wyskoczy biore spirytus i znika w ciagu kilku godzin tylko trzeba czesto smarowac POzdro jak macie jakies pytania to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kozeczki
moge zapytac w jakich okolicznosciach dostalas te pryszcze? ja ten problem mam od ponad roku, 2-3 msce po odstawieniu tabsow anty mialam powolny wysyp. wczesniej nigdy nie mialam. bylas na badaniu hormaonow itp? sprobuje spirytusu, do tej pory spryu decxaolcort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydełko.
Ja również mam ten problem. I przeczytałam kiedyś o mydle siarkowym i to naprawde działą. od kąd go używam jest tego coraz mniej. tzn. używałam go regularnie ze 3 miesiace i miaalm gładką skóre potem troche zaprzestałam i wróciło, a obecnie nie rozstaje sie z tym mydelkiem. wprawdzie mam tak tłustą skóre że nie jest mimo to idealna, ale napewno w owiele leprzym stanie. i na dekold też dobrze działa- tam niestety też mi się robią syfy. Ja używam tego mydełka tak że mydle plecy, ramiona i dekold mydle mydle zawzięcie a potem trzymam i nie spłukuje tak z minutke. Naprawde polecam. Mydło to mozna kupić w aptece za około 5 zł. Lub w auchanie za 2,50 ;) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
jak kiedyś miałam krostki na plecach, to myłam płynem do higieny intymnej i mi zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozeczka
odpowiedz dla; Pytanie do kolezanki Dostałam te pryszcze jakies 3 miesiace 2 przed 1 miesiaczka byłam załaamana ale wkoncu udało mi sie to zwalczyc;D pozdro i nie łam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozeczka
acha i na zadnych badaniach nie byłam uwieszcie zwyły zbieg okolicznosci moja matka jest dermatologiem i mowi ze najlepszy krem jak ci po spirytusie nie pmoze to Benzacne 10% uzywasz go przez 3 tyg a 2 razy dziennie a potem kupujesz to samo tylko 5% kosztuje nie całe 10zł pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goth_rot
używałam benzacne 5% i naprawdę efekt jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydełko siarkowe
ja od jakiegoś czasu plecy i twarz myje mydłem siarkowym i trądzik jest o dużo mniejszy!!!!! naprawdę polecam na twarzy wszystko poznikało a na plecach są ale to bardzo małe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leennaa
hej ja mam ten sam problem: na plecach i dekoldzie mam tak zawaną kaszke walcze z tym od dawna :( ostatnio kupiłam taki krem brevoxyl na formum czytałam ze rewelacja niestety nie bardzo mi pomógł jedynie co to wysuszył mi skóre; ale polecam wam masc TORMENTIOL mac jest brazowa i kleista wiec dosc ciezko ja zmyc ale efekt jest nie mówie ze nazawsze ale jak ide na jakąs impreze tio smaruje sie nim tydzień przed i efekt jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam przez jakiś miesiąc Hydrocortison - można kupić w aptece, niewiele kosztuje. niestety trzeba cały czas stosować, bo pryszcze wracają (jak chyba po wszystkim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
To sa toksyny które uwalniaja sie przez skóre żadne masci i nie masci tu nie pomoga trzeba oczyscic organizm udrożnic drogi którymi toksyny sie uwalniaja i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Nie no coś Ty,głodówka nie jest wskazana,raczej odradzam głodówki,mozna co najwyzej 1-2 dni ale ona nie oczysci organizmu,a moze dojsc do powaznych powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może picie bratka? bo to jest słuszna uwaga, tylko nie wiem jak by to można było zrealizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
jest taka zasada,trzeba to robic w kolejnosci,najpierw układ trawinny pozniej układ moczowy pozniej wątroba,a na koncu cały organizm,pamietac nalezy bo to takze wazne o głebokich oddechach,poprzez oddech uwalnia sie ok 50%toksyn,dlatego głebokie oddychanie jest tak wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×