Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YourOpinion

Prywatne przychodnie

Polecane posty

Gość YourOpinion

Cześć! Coraz częściej słyszy się o tym, że ludzie zapisują się do prywatnych przychodni. Opłata za rok z góry i można korzystać ze wszystkich lekarzy (chyba oprócz dentysty) według uznania/potrzeb. Co o tym myślicie? Czy któraś z Was może korzysta? Zastanawiam się nad tym coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New_Age
Ja korzystam od czasu do czasu, głównie z usług stomatologów. Prywatnie robię też konkretne, wybrane badania. Ostatnio np robiłem tomografię w przychodni Starmedica w Stargardzie. Szybko, miejsce sprawdzone, ceny konkurencyjne. Warto korzystać, bo można zaoszczędzić naprawdę dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z sieci luxmed bo mam pakiet od pracodawcy. W porównaniu ze zwykłą przychodnią jedt niebo a ziemia... nie mam natomiast porównania z innymi prywatnymi przychodniami. Jak na razie co prawda nie leczę się dużo. Prowadzili mi ciążę. Nie zapłaciłam za nic ani grosza :), a badania wykonali wszystkie jakie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourOpinion
Hej, dziękuję za Wasze odpowiedzi! Proszę o więcej, wypowiadajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrys
wiem ze niktóre firmy -pracodawcy daja bogate zaplecze medyczne za jakas opłątą, moja siostra tak ma. ja niestety nie, ale też chodze do lekarzy prywatnie bo okazuje się że jak za kasę to od razu człowiek jest człowiekiem i lekarz też. Teraz właśnie się zastanawiam nad wyborem takiej przychodni z kilkoma lekarzami w jednym miejscu no i przede wszystkim pierwszego kontaktu. Pochodze z Gydni a tam wyżej wymieniona przychodnia starmedica ma swój oddział i z tego co znalazłam ma pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_a
Najlepsze w tych przychodniach jest to, że możesz załatwić "sprawę" praktycznie "od ręki"... A rzadko jest to możliwe w przychodniach państwowych (nie mówię oczywiście, że wszędzie tak jest, ale zapewne w większości z państwowych - dentysta na ul. Jadwigi, ale laboratorium to już na ul. Radosnej. Jedź pan jak pan chcesz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np przychodnia Medicus. ale zależy na jakiego lekarza się trafi. Byłam raz u ginekologa, sama wizyta trwała jakieś 5min. a wydałam na nią sporo. No ale pani dr szła przecież na obiad. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała866
Ja prywatnie chodzę tylko do stomatologa. O ząbki trzeba dbać, tylko to trochę kosztuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux Med teraz na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość game_over_my_baby
zlaeży co tam masz w swojej okolicy, ja jestem z gdańska i chodze do przychdni starmedica gdzie jest i ginekolog, i internista, i lekarz pierwszego kontaktu, i chirurg i chyba kilku innych. Opłaty różnie i tez trzeba znależć lekarza co odpowiada ja tam u ginekologów byłam kilku bo pierwsza pani doktor do której sie zapisałam nie była w moim guscie ja lubie sobie pogadac a ona tak rzeczowo krótko i na temat. teraz chodze do pana doktora Tukalskiego i jest ok. Ogolnie jest fajna przychodnia z tego wzgledu ze łądnie zrobiona no i duzo w jednym miejscu wychodzac od jednego mozna sie od reki zapisac do specjalisty który jest potrzebny np po dostaniu skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annoucement
W Starmedice w Gdyni jest o tyle dobrze, że przychodnia niby prywatna, ale możesz np do ginekologa iść w ramach NFZ-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annoucement
I można się umówić online, a to też nowość w ostatnich czasach. Tutaj ich strona: www.starmedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niania_Frania
Ja chodzę do ginekologa w Starmedice w Gdyni. Powód? To mój ulubiony gin i przyjmuje teraz na NFZ, więc już nie muszę płacić za wizytę. Polecam, bo jest ich tam kilku do wyboru i wszyscy, z tego co wiem, cieszą się dobrymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FollowMe
Dużo ludzi do Lux Medu chodzi albo do Falck'a. Ale nie wiem jak z opiniami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z luxmedu, mam pakiet od pracodawcy ale oprocz podstawowych badan za wszystko trzeba placic z wasnej reki a ich laboratorium jest najdrozsze w calym 3miescie!!! Srednio ceny wyzsze o 200-300 % niz na akademii medycznej. Lekarze bardzo sredni, tacy ktorych nie chca w innych przychodniach, nie ma tam wybitnych specjalistow, ktorzy wola pracowac w prywatnych gabinetach. Niby nazwa sugeruje, ze mozemy sie tam spotkac z indywidualnym podejscie ale tak nie jest, nawet bedac u ginekologa na wizycie, u ktorego w gabinecie stoi USG nie moze mi tego badania wykonac tylko musze sie umawiac na inny termin do innego lekarza. To jest paranoja. Terminy wizyt odlegle, czesto trzeba czekac kilka tygodni a do bardziej obleganych lekarzy kolejki kilku miesieczne!! Predzej mozna sie dostac na NFZ niz u nich. Z cala odpowiedzialnoscia gdyby mi pracodawda nie oplacal tego mizernego pakietu to nigdy bym sie do nich sama nie zapisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też sprawdzają się pakiety w luxmedzie. ofetę mają dopasowaną do każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinaa37
Uważam, że jest to dobry pomysł, zwłaszcza dla osób, które pracują i chcą jak najszybciej wiedzieć, co im jest i jak się leczyć, żeby wrócić niebawem do codziennych spraw. Dobrze prezentuje się przychodnia w Mokotowskim Centrum Medycznym. Nie tak dawno Szpital Św. Elżbiety został gruntownie odremontowany i zapewnia m.in. 54 komfortowo wyposażone pokoje dla pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin M
Świetną przychodnią w stolicy tego typu jest Boramed. Mają siedzibę na Bora Komorowskiego i gdzieś chyba jeszcze. Tam masz wszystko praktycznie na miejscu i mają nowoczensy sprzet bo duzo w to inwestuja wiec w razie czgo to zrobia usg itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicem
ja do prywatnej chodze do Boramedu - mają najważniejszych lekarzy na miejscu, robią badania, można powiedzieć ze obsługują kompleksowo. jestem bardzo zadowolona...no i nie trzeba tak długo czekać jak w luksmedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarsza
też chodzę do Boramedu - jestem w 5 miesiacu ciąży! cieszę się ze tam trafiłam bo mam wszystko pod ręką, robią mi wszystkie badania a nie muszę ganiac po całym mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullka
ja tam tylko znam dentystów bo leczę zęby! ale polecam miejsce bo bardzo przyjazne dla pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaMarik
Boramed ! Też polecam ;) Nowoczesna klinika ginekologiczna - wiedzą jak zadbać o kobietki i tak jak mówią wcześniej - nie trzeba długo czekać na wizytę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuszka
tak też tam chodziłam do ginekologa do Grzybowskiego i byłam bardzo zadowolona jak mnie prowadził przez chorobę:) także w kryzysowych sytuacjach się spisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołka
no właśnei dużo słyszałam o Grzybowskim! i to dobrego-zapisałam się do niego na wizytę i mam nadzieję ze faktycznie okaże się taki dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście jak najbardziej polecam prywatne przychodnie. Jak się nie ma czasu na czekanie w kolejkach, lub jak się jest chorym a wizyta będzie za pół roku to bez sensu to czekanie. Najlepiej od razu pojechać do prywatnego centrum medycznego i od razu skorzystać z pomocy specjalisty. Ja chodzę do różnych lekarzy w http://ultramedic.com.pl/ w Bielsko-Białej. Jestem zadowolona i bez problemu dostaje się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaaa8988
Moim zdaniem prywatne przychodnie to bardzo dobry wybór, ale pod warunkiem, że trafimy na takie, które naprawdę dbają o dobro pacjenta. Jedną z takich przychodni na pewno jest http://mediwest.pl/ Możesz śmiało do nich zajrzeć i sprawdzić, czy mają usługi, które w danym momencie mogą Cię zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×