Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana111

Przebarwienia na twarzy.

Polecane posty

Od wielu lat walczę z przebarwieniami, przeszłam dwa zabiegi cosmelanem, przetestowalam masę kremów, maści i efektu nie ma. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinny
Cierpisz na ostudę. Poczytaj o niej w necie. Przede wszystkim pomoże laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
no, ja mam podobny problem przebarwienia, plamy z tym laserem nie do końca jest , tak super ale możesz spróbować a..jeszcze mam plamy posłoneczne i nic nie pomaga! jak gdzies wychodzę, pakuje tapete na facjate innego sposobu nie znam! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dermatolog powiedział, że w moim przypadku laser nie pomoże, szkoda czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana/szczecin
Ja mam plamkę na prawym policzku. Niby nie za duża, ale wkurza mnie strasznie. Miałam laser- pomógł na małą świeżą bliznę na nosie. Na plamę na policzku- trochę. Cosmelna-też trochę. Podobno ma się wchłonąć jeszcze. Mam smarować maścią z apteki (nie pamiętam nazwy) i zameldować się jesienią. Na co dzień nakładam na to filtr wysoki i BB cream. Wtedy buzia jest ładna i nie widać tej plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda221
Karolajna, moja siostra tez przyjmowała ten suplement i rzeczywiscie jak do tej pory na jej twarzy były takie brzydkie brązowe plamy, tak teraz to wszystko zginęło i wyglada naprawde bardzo dobrze. Wiec potwierdzam ze suplement dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od rodzaju przebarwień, czym są spowodowane... Ja mam od wielu lat na czole, ale moje to tzw. fotouczulenie. Zostały spowodowane aplikacją lakieru do włosów na grzywkę, a potem ekspozycja na słońce - dodatkowo po niektórych lekach mi ciemniały! Laser odpada, drogie kremy nic nie dały, podobnie peelingi mechaniczne oraz kwasy :( Dlatego sobie odpuściłam - a walczyłam z tym prawie 10 lat. Najważniejsze jest ustalenie przyczyny - od niej zależy dalsze postępowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys w paćki :)
mi bardzo pomógł olej rycynowy, nacieranie twarzy, ale na efekty trzeba długo poczkeać, około 3 miesiące, to takie pierwsze efekty, póxniej jest coraz lepiej, do tego metdoa OCM i zmiana diety, bo dieta ma największy wpływ na wygląda naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cosmelan nie pomógl to juz nic nie pomoże. Oznacza to, ze przebarwienia leżą bardzo głęboko, w skórze właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można spróbować zastosować aqaabrazję - to jest nowość - niewiele gabinetów jeszcze ma to w ofercie, ale na prawdę działa. i przede wszystkim jest bezbolesne, a pozbędziesz się nie tylko przebarwień, ale również zaskórników i rumieni tu możesz trochę o tym poczytać medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/o2-jet-clear-spray-system/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_A
ja również mam podobny problem. nie mialam cosmelanu, ale mialam dermamelan. poprawilo sie troszke, ale najładniej zaczely mi schodzic plamy po zabiegu IPL. wiele osob twierdzi, ze to nie dziala, ale moja pani dermatolog twierdzi, ze nie dzialaja zabiegi robione sprzetem kosmetycznym, ktory jst w prawie kazdym gabinecie. tzreba szukac sprzetu medycznego. sprawdzony jest gabinet Estetica w Krakowie przy rynku. tam na pewno jest ten medyczny sprzet. ja mialam juz 3 zabiegi bo to podobno trzeba zrobic ok 4-5 zabiegow. ja w kremy nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka67
Też mi się wydaje, że laser daje najlepszy efekt. Znajoma poddała się temu zabiegowi w salonie Vici Clinic w Krakowie. Dysponują laserem ResurFx, który jest bezpieczny i gwarantuje rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka5
Ja w tym roku walczylam z przebarwieniami poslonecznymi i pomoglo mi serum neotone. Śladu praktycznie nie ma, jak naloze podklad nic nie widac wiec super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie próbować kremów i innych dziadostw, które może pomogą, albo przejść się na na zabieg i pozbyć się problemu od razu. Ja dostałam leki od dermatologa, które niestety nie pomogły. Dopiero w BodyCareClinic.pl usunęli mi plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnnnnnnia
Też miałam sporo problemów z przebarwieniami, ale po wizycie u dermatologa znacznie się to uspokoiło. Dodatkowo kpiłam sobie fajną maseczkę z Repechage, która zapewne w jakiś stopniu też przyczyniła się do tego, że teraz wyglądam super :) Kupiłam ją stąd: https://www.repechagepolska.pl/produkt/hydra-refine-one-minute-clarifying-mask-jednominutowa-maska-oczyszczajaca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika892
Moja mama miala podobny problem, zadne zabiegi jej nie pomagaly, chciala nawet na laser isc, ale kupilam jej na imieniny neoTone z isipharmy. Pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfusiekala
Może spróbuj iść do jakiegoś gabinetu kosmetycznego kosmetyczka Ci usunie przebarwienia specjalnymi kwasami. W Krakowie KlikaEstetica ma świetne rekomendacje sama ostatnio byłam na depilacji laserowej właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły zabiegi dermapenem z ampułkami mesoline shine. Oprócz tego uzywam koreańskie kosmetyki polecone przez moją kosmetolog. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu - zabiegi robione bardzo profesjonalnie i możliwość zakupu kosmetyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie pomoże., od razu zrób laser ale to dopiero jesienią, zapłacisz i masz pewne,że się pozbędziesz, wiem , bo tak miałam zadne kwasy, kremy nic mi nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły kwasy i zabiegi dermapenem, za to po laserze nie było zadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne33
Mi również na przebarwienia pomogly kwasy a 3 zabiegi robilam w Klinika Estetica we Wrocławiu. Spodobał mi się ich profesjonalizm i podejście do tematu a do tego cena... konkurencja sie chowa polecam dziewczyny jak sie meczycie z przebarwieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kremy i maście też nic nie dawały, póki nie udałam się do studia urody. Zdecydowałam się na likwidację przebarwień w http://www.zakrecona.eu/ , efekty są naprawdę znakomite. Nie mam już problemów z przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×