Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość gość

czy przed przedłużeniem i zagęszczeniem włosów,fryzjerka maluje naturalne włosy aby pasowały do koloru doczepianych włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor doczepianych włosów jest precyzyjnie dobierany do Twoich tak żeby wyglądało to naturalnie :) Ja przedłużałam sobie w Krakowie w Kiss Paris na Starowiślnej i wyglądam jakbym miała swoje włosy takie długie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka88
Jeśli chcesz zagęszczać, to polecam Great Lenghts - sam Brad Pitt zagęszcza podobno u nich włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limetka90
Joleczka słyszałam takie teksty! Ale zgodze się z przedmówczynią! Great Lenghts nie ma sobie równych! Najlepsze włosy i profesjonalna obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy jaki masz kolor, jaki kolor mają mieć przedłużone włosy itp. Polecam ci konsultację (jest bezpłatna) w salonie Miraflores - tam ci wszystko powiedzą, dobiorą technikę (moim zdaniem najlepszy jest laser) i długość oraz ilość pasemek. Na forum, nie widząc włosów trudno cos doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo się czeka na termin konsultacji w Miraflores? Bo ja chciałabym na początku stycznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak teraz, Miraflores zmienił siedzibę, mają teraz piękny salon w Łomiankach, na Zachodniej 23. Najlepiej zadzwonić i się umówić bezpośrednio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łomiankach na Zachodniej? To koło mnie! A czy jest tam cały czas pani Elwira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, p. Elwira Maj jest właścicielką Miraflores, więc jest - oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, dobrze że przeczytałam, że Miraflores się przeniosło do Łomianek, bo pojechałabym w stare miejsce! Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do łomianek bardzo łatwo dojechać. Za to salon Miraflores jest w tej chwili naprawdę przepiękny! Aż przyjemnie jest tam posiedzieć w trakcie zabiegów. I mają śliczny ogród. Nowa miejscówka jest naprawdę bardzo fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzę na przedłużane wlosy w miejscach łączenia to mi się chce wymiotować, są obrzydliwe i wygladaja jak wszy. Nie mozecie sobie normalnie zapuscic wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×