Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka950128

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Hej, koleżanka mówiła mi o przedłużaniu włosów polegającej na doczepieniu taśmy włosów jak przy clip in tyle że zamiast spinek używa się micro ringów. Przedłużałam swoje włosy samodzielnie na ringi i skusiła mnie taka opcja ale czy istnieje taka metoda? Jak ona się nazywa? Czy ktoś miał z czymś takim do czynienia? Czy nie jest to zbyt duże obciążenie dla włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy nastanie moda na boberki znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jak dla mnie o niebo lepszą metodą jest GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ Włosy doczepia fryzjer ale można ich użyć później ponownie i są naturalne. Metoda nie niszczy włosów i jest bardzo trwała. Zastanów się nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli przedłużanie włosów to tylko w Miraflores. Oni współpracuje z HairDreams, maja doskonałej jakości włosy i stosuja najnowocześniejsze metody przedłużania - np laser nano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaka
Ja ostatnio przedłużałam włosy, ale w salonie fryzjerskim tam wykonają ci to profesjonalnie. Dobrego salonu fryzjerskiego szukałam przez taką stronę http://mojsalon.eu/ Mnóstwo fryzjerów w jednym miejscu z opiniami polecam bo wygodniej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka88
Jeśli przedłużanie to tylko GL apps! ;) Polecam, na własnej skórze wypróbowałam, dosłownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtuch23
Koleżanki, które mówią o metodzie GL apps nie mylą się. Skusiłam się po długich rozważaniach i nie żałuję. Mieszkam w Pzn więc do Great Lenghts nie miałam daleko, ale patrząc na to co mam na głowie (cudo) to nawet za granicę bym do nich pojechała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_BB_olka
słyszałam o tej metodzie great lengths i cały czas myslę czy by się nie skusić. Daleko nie mam, bo codziennie dojeżdżam z Pobiedzisk. Może w końcu namówię też swoja kumpelę i razem pójdziemy na konsultacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej się sprawdza metoda laserowa. Przedłużam włosy w ten sposób już jakiś czas i jestem zachwycona. Miejsca doczepów są tak dopasowane dobrze, że nie widać ich w zasadzie, więc wyglądają jak moje włosy. I są naturalne:) w salonie Miraflores do którego chodzę używają Hairdreams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandalee

Bardzo dobry salon gdzie przed sylwestrem przedłużałam sobie włosy to Metamorfoza z Bielska-Białej. Profesjonalnie, nowocześnie, miła atmosfera, no i przede wszystkim mega fajny efekt. Wreszcie wyglądam tak jak mi się marzyło, mam piękne gęste włosy. Na pewno będę z tego salonu jeszcze nie raz korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×