Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beata333

przedluzanie,zageszczanie wlosow,co myslicie o tym??

Polecane posty

kolezanka namawia mnie na zageszczenie wlosow,swoje mam dlugie,ale niestety cienkie:( ona zrobila sobie przedluzenie metoda ta na cieplo,laczy sie jakos te pasemka na cieplo... zastanawiam sie czy zagescic,troche sie boje,czy jak do moich wlasnych,cienkich i slabych doczepie te pasemka to po miesiacu czy dwoch nie okzae sie,ze bede musiala obciac wlosy,bo oslabia sie calkowicie??!! czy ktoras z was robila sobie to zageszczanie i co o tym mysli?? poradzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zaplacila prawie 2000,ale wymyslilysmy domowy sposob:) no i mam nadzieje,ze moje zageszczenie wyszloby ok 300,na allegro mozna kupic pasemka po 4 zl sztuka,potrzeba ok 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1
a jak je później w domu doczepić? jakąs specjalną maszynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest specjalna spawalnica,ale kosztuje ok 500,wlasnie wymyslilysmy,ze mozna je zgrzewac zwykla prostownica ceramiczna,ona mila juz odrosty,rozgrzalysmy te koncowki keratynowe prostownica i przenioslysmy pasemka do nasady wlosa,wszystko jest ok,nawet lepiej niz jej fryzjerka zrobila,ma jak dopiero co zalozone;a ja sie zastanawiam czy moich wlosow to nie oslabi,ona ma grube,a ja cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... chyba jednak nie doczekam sie odpowiedzi....nikt sobie wlosow nie przedluzal???a moze jakas fryzjerka sie trafi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to
moze sie nie znam, ale moj fryzjer powiedzial, ze takie zageszczanie to jest bez sensu. trzeba miec odpowiednie wlosy a i tak jesli juz sie ten warunek spelnia to po paru miesiacach trzeba to robic od nowa. wlosy tego latwo nie przezyja raczej ja zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie dlatego chcialabym poznac opinie dziewczyn ktore przedluzyly sobie badz zagescily wlosy i mialy z tego powodu jakies problemy z wlasnymi wlosami,albo moze sa suuuper zadowolone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz cos blizej powiedziec na temat tej metody?? kolezanka tez ma zgrzewy,ale na cieplo i jakas luska keratynowa,w sumie to tez chcialabym ze 20 tych pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkiciulkax
co dokladniechcesz wiedziec?nie oslabia mi to wlosow,chyba ze sie je "przenosi" max to 3 mies bo robia sie koltunki i wtedy gdy je rozczesujesz jest tragedia,lamia sie,nie da sie rozczesac,robia sie jek dredy-w tych miejscach gdzie odrosly.gdy zdejmiesz odpowiednio szybko-nie ma zadnych problemow.raz mi sie zdarzylo.efekt jest super,robie to juz od jakichs 2 lat,place 10 zl za pasemko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem przedluzanie i zageszczeanie wlosow bardzo nienaturalnie wyglada, zetnij lepjej wlosy na krotko i zrob jakas fajna fryzurke.... naprawde mozesz takimi sposobami jeszcze bardziej sobie wlosy zmarnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gouda
Czy ktoś zna metodę great lenghts? Oni stosują naturalne włosy ale ceny sa jak za sztuczne, fryzjerka powiedziała mi ze sie beradzo dobrze noszą, klientki przychodzą nieraz do wymiany po 4-5 miesiacach Ja najgorzej sie boje tego ze to wygląda nienaturalnie, a zgrzewy mogą byc widoczne jak np mocniej zawieje wiatr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze....jednorazowo sie nie opłaca, poza tym to widac...i nie oszukujmy sie...nie dobierzesz identycznego koloru wlosa a farbowanie, to kolejne zobowiązanie.... Poza tym widać te \"zgrzewy\". Codziennie ze mną w busie jezdzi dziewczyna, która zagęszcza i przedłuza włosy....efekt średni, nie warty ceny...od razu rzucaja sie w oczy gęstrze pasemka ( które są zbite )- szczegolne przy umytych, swieżych wlosach- gdy sa sypkie, a po 1.5 miesiaca pokazują się zgrzewy...I ciagle słyszę jak z którejś strony ktoś mowi...\"patrz ona ma doczepiane wlosy\", albo \" zobacz jak to widac\" itp...No i pod wiatr widać na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.k
witam serdecznie, dziewczyny dokładnie rok temu zagesciłam sobie włosy ,mialam zageszczane pasemkami tak z garsc włosów wiecej .mam popielate blad włosy wiec zagesciłam sobie ciemnymi efekt był zajebisty,wiecej włosów ... teraz załóje naprawde nie polecam,te pasemka były zgrzewane do moich naturalnych włosów na kleju jakims zywicznym czy cos w tym stylku.i ponadrywały mi moje włosy przy cebulkach ,przy rozczesywaniu... efekt taki ze odpadały pasemka razem z pasemkiem do ktorego były przyklejane takim sposobem oołowa włosów mi wypadła ,naderwana.... mam teraz bardzo mało włosów... ODRADZAM WAM Z CAŁEGO SERCA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaa
mi znajoma fryzjerka zrobila pare pasemek wlasnie metoda great lenghts. doczepiane mialam naturak=lne blond paseka, koloru zblizonego do mojego. a poniewaz wydawalo mi sie , ze cos malo wlosow mam z przodu to zagescila z przodu. efekt byl taki,ze wygladalo super, ale meczylo mnie to , przedzialek musze miec zawsze taki sam. po miesiacu od tych doczepianych pasemek glowa mnie bola, wiec sciagnelam. poza tym zle sie czesac, poglaskanie po glowie tylko te spawy sie czuje. ja juz wyprobowalam i wiecej nie chcialabym. i nie polecam. chociaz rzeczywiscie ladnie wygladaly moje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicho
Moja mama jest fryzjerką, przedłuża/zagęszcza włosy od ponad 7 lat. Zagęszczać można włosami syntetycznymi (zaplatanie+zgrzew lub kropla żywicy) lub naturalnymi (kropla żywicy). Jeśli osoba wykonująca robi to amatorsko, nie ma wprawy a tym bardziej wyobrażenia jak rozplanować pasemka na głowie pod późniejsze uczesanie to lepiej dać sobie spokój z zagęszczaniem. Unikniecie już wyżej wspomninanych przez kogoś rozczarowań. Inną kwestią jest to, że takie włosy często są nieumiejętnie pielęgnowane. Jest odpowiedni szampon do nich i szczotka do rozczesywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...
czy ktoś jeszcze podzieli się opinią na ten temat? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7227
Przedluzam sobie wlosy od szesciu lat . Najpierw syntetyczne , teraz naturalne . Metoda na tasmie badz mikroringi . Jestem super zadowolona . Sama rowniez przedluzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam doczepiane włosy
w ten sposób ze włosy na tasme ( rózne szerokości) maja malutkie klipsy-spinki które wczepia sie we włosy. efekt jest super - lepszy niz myslałam! zalety? nie niszcza sie włosy! nie trzeba chodzic do fryzjera z "odrostami", mozna włosy samemy wpinac jest to kwestia kilka minut. "sztuczne" włoski mozna odpiac w kazdej chwili! co do koloru to - ja te włoski zafarbowałam taka sama farba jak farbuje naturalne włosy i ZERO różnicy. kolorek identyko. nic nie widac ze włosy sa doczepiane a moje naturalne włosy sa dosc cienkie - nawet jesli jakies oko dopatrzyłoby sie spineczki to wygląda to po prostu jak mała spinka wpieta we włoy a nie zgrzew. dla mnie to rewelacja. co najwazniejsze cena takich włosów to ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7227
Owszem spineczki sa ok, ale trzeba codziennie sie z tym bawic czyli przypinac na wlasciwym miejscu i chyba to jest ten jeden minusik ;) Jak ktos nie ma zbyt wiele czasu to nie moze sobie pozwolic na zabawe ze spineczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
A jaka metoda jest najlepsza??? Taka ktora nie zniszczy i nie wypadnie mi polowa wlosow po sciagnieciu tych przedluzanaych? Podobno micro ringi prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aladonaa
ja wlasnie chce sobie przedluzyc wlosy metoda mikro ringi. nie nieszcza wlosów kiedy masz odrosty mozesz je przesunac w gore albo zdjac i przyczeic jeszcze raz wyzej ;] i jesli ci sie juz nie beda podobac wystarczy zdjac . to najwazniejsze xD mozna umalowac zeby byl wszedzie taki sam kolor ;]i nie bedzie widac ze sa doczepiane . moim zdaniemm to najbeziczniejsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu tez
tez o tym mysle ale boje sie o moje resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktykantkaaaa
ja tez mam przedluzane metoda clip-on - dopinam codziennie, kwestia 5min i jestem bardzo zadowolona - krece, prostuje, troche sie zniszczyly, ale to normalnie. niestety po calym dniu noszenia boli mnie glowa od tych spinek, ale to normalne. kupione na allegro - 42cm ok 100-120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Przedłużanie włosów to moja pasja! Mam do zaoferowania przedłuzenie włosków naturalnych Europejskich wysokiej jakosci w cenie 200zł i to jest calkowity koszt dla pierwszych 3 dziewczyn ;) Włoski sa dlugosci 40 cm. Jest możliwość przedłuzenia 55 cm i cena wynosi 250zł Mysle ze to jest naprawde konkurencyjna cena poniewaz w salonie zaplacimy 4 razy tyle a włoski sa w 100% naturalne można je kręcić prostować farbowac (nie rozjasniac). Sa mieciutkie w dotyku . Sama mam je prawie rok i swietnie sie trzymaja ;) Dojazd do klientki gratis badź przedłuzam u mnie w domku. :) Mój kontakt; 504-457-618aichaqnxd@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna
Właśnie dlatego,że efekty czasm są makabryczne...należy wybrać się do kliniki specjalistycznej. Moja siostra zrobila wlasnie w takiej zagęszczanie i przedluzanie i wygląda rewelacyjnie! Sama się nawet nad tym zastanawiam;p p.s Najlepsza jest podobno klinika Hairlab. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Prawdopodobnie trafiłaś tutaj, ponieważ pragniesz mieć piękne, długie, gęste, lśniące, silne i zdrowe włosy, z którymi nie chcesz męczyć się każdego ranka. Na pewno nurtuje Cię wiele pytań, na które w internecie, wśród wielu niedoświadczonych osób, trudno znaleźć rzetelne odpowiedzi. Kiedyś miałam ten sam problem. Przedłużałam włosy wieloma sposobami, używając ich różnych rodzajów, zarówno w salonach fryzjerskich, jak i korzystając z usług świadczonych w domu. Spotkałam wiele osób (również w renomowanych salonach ! ) nie znających podstawowych zasad tej profesji, ale również wielu doświadczonych stylistów. Droga, którą przeszłam, wszystkie eksperymenty wykonywane na mojej głowie, a także ostatnie 2 lata przedłużania i zagęszczania włosów moich klientek pozwalają mi dziś mówić o sobie jako o profesjonalistce. Cena, którą podaje jest obniżona ze względu na fakt, iż przeprowadziłam się właśnie z Warszawy do Łodzi (gdzie nie posiadam żadnych klientek). Jaką metodę stosuję ? Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Nie będę jednak ich opisywać, ponieważ informacje o nich można znaleźć na wielu stronach internetowych (jeśli jednak będziesz potrzebowała szczegółowych informacji na jakikolwiek temat, zadzwoń, odpowiem na wszystkie Twoje pytania). Ja przedłużam i zagęszczam włosy metodą MICRORINGS HAIR EXTENSION. Polega ona na łączeniu pasm Twoich włosów z pasmami do przedłużenia za pomocą specjalnych obrączek z sylikonem w środku. Stosuje tylko tą metodę, ponieważ uważam, że jest jedyną, która nie niszczy Twoich włosów i gwarantuje im piękny wygląd (również po 5 latach stosowania tego zabiegu, a nie jedynie za pierwszym razem). Oczywiście przy nieumiejętnym założeniu może osłabić cebulkę włosa, ale u mnie Ci to nie grozi. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na metodę MICRO-RINGÓW i oddasz w profesjonalne ręce nikt nie zauważy, że włosy są doczepiane. Jakie włosy stosuje? Używam tylko włosów naturalnych NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI! Istnieją ich 3 rodzaje: indyjskie, europejskie i słowiańskie. Nie zakładam włosów indyjskich (ze względu na ich słabą jakość), ale mogę zrobić to na Twoją prośbę. Najczęściej proponuje klientkom włosy europejskie REMY z formułą TANGLE FREE-nieplątania, Gade AAA + czyli najwyższej jakości, VIRGIN, preparowane tak, aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura. Ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia i odróżnia je od innych dostępnych włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz mogła cieszyć się nimi nawet przez ponad rok. Włoski są mięciutkie, przyjemne w dotyku, lśniące, wyglądające w 100 % naturalnie i zdrowo, podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, takie jak farbowanie, kręcenie, prostowanie, etc. Każda z Was jest moją chodząca reklamą dlatego też NIE LICZĘ ilości założonych pasemek (zakładam tyle byś wyglądała idealnie), na głowę przeznaczam min 100 g masy włosowej, podczas gdy inne osoby oferują Ci założenie 100 pasemek o wadze 0,5 g w określonej cenie w wyniku czego na Twoją głowę przeznaczone zostaje jedynie 50g włosów, a to nie da Ci gwarancji pięknego wyglądu. Wnioski wyciągnij sama. Włosy można nosic 3 miesiące, a po tym czasie należy je podciągnąć. Usługę wykonuję u siebie w domu, bądź u klientki. Do końca stycznia obowiązują ceny promocyjne. W dodatku, jeżeli skorzystasz z moich usług jeszcze w tym miesiącu już zawsze będziesz objęta niższą, specjalną ceną. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju użytych włosów, a także od preferowanej przez Ciebie długości. Przykładowo przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was jedyne 450 zł, podciągnięcie 150zł. W lutym, przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was 600 zł, a podciągnięcie 250 zł. Jeżeli ktoś oferuje Ci usługę przedłużenia i zagęszczenia włosów podając cenę niższą niż 600 zł nie licz na dobry efekt ! Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę, że nieprofesjonalne założenie włosów może okazać się tragiczne w skutkach. Co więcej, pamiętaj, że włosy najwyższej jakości kosztują ! W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 669212660, wyjaśnię wszelkie wątpliwości oraz podam wszystkie informacje na temat pielęgnacji przedłużanych włosów etc. ps jeżeli po wykonanej usłudze uznacie, że jesteście niezadowolone zdejmę włosy i pobiorę opłatę w wysokości 100 zł za zmarnowany czas i materiały (ew.dojazd, przygotowanie, założenie i zdjęcie pasm) choć taka sytuacja jeszcze mi się nie przytrafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeżeli chciałybyście skorzystac z moich usług (post powyżej) proszę o kontakt pod numerem 607127780 (NUMER PODANY WYŻEJ JEST JUŻ NIEAKTUALNY), bądź poprzez maila laady_m@wp.pl. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulkaa
przedłużanie włosów mogę polecić u Krissa w Galerii Image w Poznaniu. byłam bardzo zadowolona. salon, fajny,ceny przystępne. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×