Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrezygnowana...

przeklęte okolice bikini, POMOCY!

Polecane posty

Gość Zrezygnowana...

Dręczy mnie pewien problem. Jestem brunetką, z racji tego posiadam gęste i czarne włosy. Najgorsze jest samo bikini i jego okolice. Bo o ile przeżyję to, że nie mogę nawet dobrze wygolić sobie pach ( mam bardzo cienką skórę i grube włoski, o gładkiej skórze nie ma mowy, a te podrażnienia :o ), to z tą kobiecą częścią nie umiem sobie poradzić. Nie chce jej golić, bo i tak wyrastające poza sferę majteczek włoski są grube, szybko odrastają, a golenie ich codziennie nie wchodzi w grę, natomiast innych metod nie zniosę. Próbowałam depilatora, ale wyrwanie jednego włoska kończy się ogromnym bólem ( często połączonych z krawieniem z miejsca gdzie wcześniej rósł sobie wyrwany włosek), już lepiej było przy wosku, ale sama nie jest w stanie zrobić tego całkowicie i dokładnie. Jestem ciekawa więc, czy ktoś też ma taki kłopot i jak sobie radzi? A może znacie godną polocenia kosmetyczkę z okolic dąbrowy, będzina, sosnowca, która wykonuję zabiegi depilacji woskiem naprawdę profesjonalnie? Pozdrawiam każdą Panią, która zechce się wypowiedzieć i poradzić mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
ehhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może w takim razie
Laserowe usuwanie owłosienia na stałe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------
GDZIEŚ KIEDYŚ CZYTAŁAM O ŻELU ZNIECZULAJĄCYM,KTÓRY MOŻNA KUPIĆ W APTECE.MOŻE TO BY POMOGLO TOBIE I WTEDY DEPILATOREM ALBO WOSKIEM NA GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
O tak. Z chęcią wybrałabym się na laser, ale mnie nie stać. Studiuję, nie pracuję, to chyba wszystko wyjaśnia:) Co do żelu znieczulającego to jeżeli byłoby coś takiego, z chęcią bym wypróbowała. Ale czy na pewno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Jest, ale podobno na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
A jak się w ogóle nazywa? heheh, czego to się nie zrobi dla własnego dobrego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Niestety nie wiem. Na pewno bylo o tym na kafe. Z tego co pamietam kosztuje kilkadziesiet zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
Znalazłam coś tutaj, jeden kosztował ok 6 zł, innego cena nie była podana, podobno jednak wcale nie zadziałał... Ehhh poszukam może jakiejś dobrej kosmetyczki, tylko nie wiem jak. Gdzie bym się nie zapytała, z pewnością udzielą mi pozytywnej opinii o kosmetyczkach z własnego salonu, a nie znam osobiście nikogo kto by korzystał z takich usług...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
żel znieczulający Lignocainum krem znieczulający Emla , oto nazwy. Oba na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnaaattt
............żel nazywa się EMLA. ' Ja nie jestem brunetką, ale mam podobny problem. Okolice bikini to tragedia, krosty, wrastające włoski. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
Chciałabym się zapytać czy działa na Ciebie i czy da się go kupić bez recepty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam kremu
veet duo bikini. skóra nie jest idealnie gładka, ale nie robią się podraznienia, krostki i nie wrastają włosy. poza tym odrastające włosy nie kłują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
no ja nie mogę używać kremu. Bo nie usuwa mi włosków po prostu. Już po maszynce mimo jest lepiej. Nie mam aż takiego problemu z wrastającymi włosami. Ja mam problem z ich usunięciem, bo mam cienką, wrażliwą skórę, ale bardzo grube włosy:o krem rozpuszcza je, ale nie do samego końca. Chyba, że gdzieś dalej, gdzie są cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam kremu
krem nie usuwa idealnie. skóra nie jest taka gładka jak po wyrwaniu. jednak dla osób z problemem wrastających włosów lub podrażnieniami spowodowanymi ich odrastaniem - szczerze polecam. gdybym znała lepszy spoósb - podzieliłabym się nim z Wami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
czytam wypowiedzi o tym specyfiku emla i ciekawi mnie ten temat coraz bardziej. Może ktoś stosował i się wypowie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo
i zrezygnowana przerzuciłam sie na golarkę elektryczną. może nie goli na idealnie gładko, ale wyglądam estetycznie w końcu i zero podrażnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooozeeee
ja tez chceeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten lignocainum to dziala
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam tak samo
a jakiej golarki uzywasz?? ja mam to samo, ostatnio wydepilowalam sie penseta... pod pachami depilatorem, jakos ten bol znioslam, ale nie bylot o mile, a bikini penseta, w sumie 2 tyg spokoju a teraz wloski wyrastaja pomalu, te miejsca nieraz robia sie czerwone ehh i troche mnie swedzi;/ wloski pewnie sporadycznie beda wrastac;/ juz powiedzialam, ze zbieram na depilacje laserowa, bo mnie kiedys trafi;/ tam to najgorzej zawsze;/ byl ktos na laserowym usuwaniu wloskow ? szczegilnie okolica bikinii? ile to mniej wiecje kosztuje? cos boli? chociaz mozna juz wycierpiec... no i ile mniej wiecej zabiegow trzeba zrobic?? aha golarka elektryczna, nie wywoluje zadnych podraznien, skaleczen? ja np. masyznka jednorazowa moge sie depilowac, ale na mokro, najlepiej podczas kapieli, natomiast na sucho to szok, jakies podraznienia, podrapania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
Ja byłam wczoraj na pierwszym zabiegu. Miałam ten sam problem. Ochydne, długie i ciemne włosy zawsze wystawały mi zza majtek. Nie mogłam nic używać oprócz maszynki do golenia a i tak pozostawały ślady (krostki lub ciemne końcówki włosków). Wkońcu zdecydowałam się na laserowe usunięcie włosków. Sam zabieg nie bolał. Czuć było tylko drobne ukłucia ale bardzo delikatne. Jeśli boli to zgłaszasz to osobie, która wykonuje zabieg i ona zmniejsza moc. Co do kosztów to za jeden zabieg od 150 zł do 350 zł (ja płaciłam 300). Zabiegi trzeba powtarzać ok 3-6 razy w zależności od efektów. Podobno nawet jak wyrosną później włoski to można je wyrwać pinsetą i nie ma takich problemów ze skórą jak przed zabiegiem. Dzisiaj jest trochę gorzej ale to ze względu na odrastające włoski po goleni - strasznie podrażniają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo
golarka elektryczna to tak samo jak golarka elektryczna do męskiego zarostu. Ma tylko lepszą, bardziej ruchomą głowicę, mniejszą chyba, a więc bardziej precyzyjną. Ucina włoski tuż przy skórze, a więc nie ma mowy o podrażnieniu, czy wrastajacych włoskach. Ja mam Browna - dodatkowa głowica do depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
Ja idę dzisiaj kupić ten preparat znieczulający emla i liczę na efekt znieczulenia, oj bardzo liczę, bo zamierzam porwać się na to miejsce z depilatorem:D Też sobie w przyszłości chyba zafunduję zabieg laserowy, jak najdalej tylko będzie się dało. Ładne, cienkie włoski mogą rosnąć w tym miejscu, ale grube, ciemne włosiska wyglądają źle, wręcz okropnie. I będę zdeterminowana w dążeniach do ich usunięcia. Pozdrawiam Panie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja depiluję całe ciało woskiem u kosmetyczki. To bardzo prosty zabieg i myslę że każda kosmetyczka potrafi go wykonać. Co do laserów to słyszałam, że są bolesne (widac to subiektywne odczucie)a do tego wcale nie ma pewnosci czy za jakiś czas włosy jednak nie odrosną. Nie wiadomo tez jakie skutki uboczne moga być. Nie polecam żadnych depilatorów ani plasterków. Ból nie do zniesienia a efekt mizerny, wiem bo sama sie tak męczyłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomberkaa
ja jestem blondynka,ale moje bikini jest straszne...czarne wlosy wychodza daleko poza strefe bikini,do tego krostki pojawiaja sie bez niczego,nawet jesli uzywam golarki elektrycznej.....mysle o rozjasnieniu tych wlosow za linia bikini,ale czy one sie rozjasnia tak bardzo mocno?? ja nawet spodni nie moge zdjac przy kolezankach,bo te wlochuny mi wystaja, nie mowiac o chodzeniu w wakacje w stroju:/ mam stroj ze spodenkami ale i tak widac te wlosy...czy jakbym kupila jakis rozjaśniacz do włosow(czytalam o jakims Joanny) to te moje wlosy naprawde stana sie jasniutkie i niewidoczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrezygnowana...
Ja mam rozjaśniacz do włosów na twarz, ramiona i nogi z Sally Hansen, nie rozjaśniałam nim włosów na linii bikini, ale ładnie rozjaśnia on włoski np na brzuchu, rękach i nie podrażnia. Polecam choć nie kosztuje mało, bo ok 40 zł. Możesz spróbować. Ja nie chcę rozjaśniać swoich włosków, bo nawet jasne śmiesznie będą wyglądać, takie kępki obrzydliwe:o Wosk jak mówię, fajna sprawa, ale ja najpierw muszę poszukać dobrej kosmetyczki, a z tym ciężko. Nie znam nikogo kto byłby w stanie polecić mi jakiegoś fachowca w tej materii:( Najpierw wypróbuję ten krem emla i depilator. O rezultatach napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
to ja od "do mam tak samo" mam tak samo - dzieki za odpowiedz:) chyba kupie golarke elektryczna i codziennie bede ja uzywac... mowi sie trudno mi teraz wloski odrastaja, sporo wrasta, smaruje sie sudocremem bo takie lekkie swedzenie czuje, czerwone krostki eh:/ nigdy wiecej depilacji! w sumie nie uzywalam, zadnej szorstkiej gabki, moze dlatego wrastaja, ale watpie, zeby taka gabka duzo pomogla... Agosia - a jak wyglada sprawa u kosmetyczki? pewnie troche trzeba zaplacic... pisalas, ze cale cialo depilujesz woskiem u kosmetyczki, wiec napisz mniej wiecej ceny, ile za jaka czesc ciala, a jak wloski odrastaja? jak ktos ma problem wrastajacych wloskow to pewnie tez beda wrastaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie1111
jak depilujecie okolice bikini u kosmetyczki?? bo ja chciałabym sie pozbyc wszsytkich włosków z okolic intymnych! wszystkich! i nie chce aby kosmetyczna popukała sie w czoło na mój pomysł:O jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy dziala zel znieczulajacy
lignocainum? Probowal ktos? Bo to sporo tansze od EMLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×