Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwonooki

Przekrwione oczy

Polecane posty

Gość Czerwonooki

Witam, mam ogromny problem z kolorem galek ocznych. Wszyscy ludzie na Ziemi maja biale galki ja natomiast ciagle przekrwione.Wyglada to tak jakbym Imprezowal przez kilka tygodni i malo spal.Problem ten trwa juz od okolo 10 lat.Bylem juz u okolo 6 okulistow niestety nie bardzo wiedza co mi jest, kaza mi tylko przemywac oczy szamponem dla dzieci i wcierac przerozne masci w rzesy. Niestety nic to nie daje oczy dalej sa przekrwione.Dodam ze wzrok mam ok. i nie nosze kontaktow. Moze ktos z was boryka(l) sie z podobnym problemem,prosze napiszcie co moge jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żart
Możesz użyć własnej, jeszcze ciepłej uryny do przemywania oczu. Jeżeli uryna potrafi wyleczyć zapalenie spojówek w 2 dni to może i w Twoim przypadku pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mmm
Czy masz jakieś pieczenie, uczucie piasku, łzawienie w oku ?? Ja od kilku miesięcy chodzę po lekarzach, wzrok ok, szkieł nie noszę... Nawet testy alergologiczne sobie zrobiłam, nadal ne wiem od czego to :( Visine też używałam i nic :( Także nie jejstes sam ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga222
moje oczy też mi szwankują,niby ze wzrokiem wszystko w porządku,ale...mam je czesto zapuchniete,przekrwione.krople nic nie dają,najgorszy jest ten ból najbardziej z rana.boje sie czy nie ma to soś wspolnego z tym,ze mam w domu kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonooki
Visine to porazka, uzywalem ich dosc dlugo wszystkie dostepne rodzaje, pomagaja na pare godzin a potem oczy robia sie jeszcze czerwiensze.Zreszta nadal ich uzywam, ale tylko w wyjatkowych sytuacjach. Oczy mnie nie pieka nie czuje zadnego swedzenia, pieczenia czy ziarenek piasku pod powiekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonooki
bylem juz u 6 ostatni rozlozyl rece i powiedzial,ze oczy sa faktycznie przekrwione, ale nie wie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keloka121
kup proszek Kohl Surma Al-Sherifan z Izraela albo Syrii. Mozesz nabyć też na allegro. Wpradzie proszek ten służy do malowania oczu i do kresek, ale na Bliskim Wschodzie stosują ten proszek w celach zdrowotnych zarówno kobiety jaki i mężczyźni. Proszek ten bardzo wybiela gałki oczne, naczynka krwionośne się zamykają. Ja nie mam problemów z oczami, stosuje codziennie ten proszek ze względów estetycznych i z uwagi na tradycję i jestem bardzo zadowlona z uwagi też na fakt, że moje oczy są bardzo wypoczete od tego proszku. jako mężczyzna mozesz stosować na noc ten proszek bo wiadomo dziwnie by wygladało jak by się facet za dnia tak odstawił. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keloka121
przed kupnem zapytaj koniecznie, czy zawiera menthol, no nie wszystkie kohle zawierają go. a ten z mentholem jest najlepszy na problemy z oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwonookiego
sluchaj moj znajomy tez tak ma, byl u okulisty i stwierdzila ze jego oko produkuje za malo łez (tzw suche oko) i dlatego galka oczna robi sie czerwona bo jest ciagle podrazniona.. tez wlasnie visine uzywal i nic nawet te krople od okulistki nic mu nie daly. Kupil sobie tez jakies w aptece cos podobnego jak visine ale duzo tansze i ponoc skuteczniejsze, ale tez nie pomoglo ;/ oczy ma czerwone jak by ćpal czy pil tydzien ;D i ostatnio slyszelismy o takich kroplach xylometazolin i podobno pomagaja.. ;] dzisiaj sobie kupi wiec jak pomoze to damy znac ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaswa
przeciez xylometazolin to krople do nosa !!!!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonooki
Dz. wszystkim za odpowiedzi, a co do ostatniej to dobrze, ze twoj kolega ma postawiona diagnoze, mi tez okulisci sprawdzali czy produkuje wystarczajaca ilosc lez, wkladali mi jakies papierki do oczu i okazuje sie ze lzawienie jest w normie.Bardzo chcialbym poznac przyczyne mojego problemu,i dowiedziec sie jak dlugo miala by trwac moja terapia, skoro czerwone oczy mam juz od lat. Prosze napiszcie jezeli mozecie w jakikolwiek sposob pomuc,z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanisss
Powiem Ci, ze mi też sprawdzali czy oko produkuje wystarczającą ilość łez, wszystko wyszło w normie, a mimo to 3 okulistów leczyło mnie na "zespół suchego oka". Robiłeś jakieś ogólne badania? Może coś jest nie tak w Twoim organizmie i stąd te przekrwione oczy? Warto może zasięgnąć porady irydologa, skoro okulista jest bezradny ... :O Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm..........
Jesli nie stosowałeś sztucznych łez, to spróbuj, nawet jezeli masz prawidłowe ich wydzielanie. Takie łzy tworzą na oku otoczkę ochronną. ja ma bardo wrażliwe oczy, na wiatr, słońce, mróz, pyłki, kosmetyki i te krople mi pomagają. łykaj rutinoscorbin, on uszczelnia naczynia krwionośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie lykam rutinoscorbin albo cerrutin dwa razy dziennie zeby uszczelnic naczynia krwionosne. no i stosuje czasem starazolin albo visine czerwone lub sztuczne lzy :) da sie przetrwac - taka nasza uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonooki
Ja pi... dramat juz kilka razy sie poddawalem i staralem sie zaakceptowac te pi..zyly w oczach, ale gdy tylko poznam kogos nowego to zawsze pada to niesmiertelne pytanie: "czemu masz takie czerwone oczy?" i badz tu madry niby co mam odpowiedziec!?-zapytaj moich 6 okulistow?? Podobno oczy to zwierciadla duszy czy cos takiego,gdyby moje byly tylko troche czerwone to ok. luz moge z tym zyc, ale moje sa czerwone jak buraki i przea to zwracam na siebie uwage ktorej nie potrzebuje. Trudno to sobie odpuscic.W nastepnym tygodniu mam wizyte u 7 okulisty ciekawe co ten wymysli, po wizycie dam znac jak poszlo jezeli to kogos interesuje, a i jeszcze jedno wie ktos moze jak sie nazywa odpowiednik rutinoscorbinu w usa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonooki
Badan ogolnych nie robilem , zaden okulista mnie na nie nie odsylal,niby nic mnie nie boli,sam nie wiem moze powinienem sie przebadac, ale jak na wszystko? czy jakos wybiurczo? nie wiem nie znam sie na tym.Sztuczne lzy uzywalem i uzywam jak siedze przed kompem, ale na kolor oczu nie maja zadnego wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczne lzy nie pomagaja tylko visine redness a i rutinoscorbin badz cerrutin dostaniesz na pewno w polskiej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
powinienies natychmiast zrobic badania ogolne ,od chorej watroby tez sa takie czerwone oczy,ja wlasnie tez mam od niedawna ten porblem same krople nic nia daja ,mam skierowanie na ogolne badania nie robilam ich od lat to co mi szkodzi.......trzeba koniecznie sprawdzic co sie w srodku nas dzieje czy jest ok bo jest wiele schorzen ktore m,oga sie objawiac pekajacymi naczynkami,moje oczy tez nie wygladaja zdrowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy Ty przypadkiem
nie spisz na brzuchu? Wiem, brzmi to troche bezsensownie, ale ja mam zaqwsze czerwone oczy (fakt nosze soczewki) jak spie na brzuchu i twarz mama przycisnieta do poduszki. To podobno jest od niedotlenienia oka. Jak spie na brzuchu i twarz mam przylozanoa do poduszki to po prostu jest mniejszy doplyw tlenu , oko sie "dusi" i jest czerwone. Mialm juz tak wiele razy, natomisat jak spie na plecach i na poduszke klade tyl glowy to takich problemow nie mam. U mnie spanie na plecach pomaga. Serio wiem, ze brzmi to wszystko idiotycznie, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ciekawe z tym spaniem na brzuchu....ja tez tak czesto spie a nie powinnam bo plecy mnie pozniej strasznie bolka wstaje pogibana.....a cha jeszcze przy reumatyzmie tak jest z oczmi ponoc....to by sie zgadzalo bo ja przejawiam jakies reumatyczne skonnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanisss
Przy reumatyzmie rzeczywiscie są przekrwione, ale wtedy występuje "zespól suchego oka"... Jezeli chodzi o tą watrobę, to ja myslę, ze wszystko jest ok z moją wątrobą... e-cinka, a miałaś jakieś objawy ? Jakie badanie się robi i kto zleca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówka
moze masz nadcisnienie,tez wtedy pekaja naczynka w oku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
mam badania na podstawowe z krwi ,morfologia,ob,proby watrobowe,cholesterol ,elektrolity,mocz......jak porobie to sie zobaczy dalej ,radze ci tez zrobic ogolne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanisss
Robilam OB, morfologie , potas, TSH, u reumatologa robiłam odczyn Waltera, robiłam testy alergologiczne, nie wiem już od czego to jest ! Mimo, iz TSH wyszło w normie, po USG tarczycy wyszło, ze mam torbiela, czy to od tego moze być ??? Nie wiem co mam jeszcze badać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×