Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przenikliwy ból w jamie brzusznej

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Z gory zaznacze, iz mam swiadomosc, ze jedynie lekarz moze podac realna diagnoze, jednak mamy weekend, a ja szukam jakichkolwiek sugestii co do niepokojacych mnie od dwoch dni objawow. Mianowicie pojawiaja sie cykliczne bole w srodkowej czesci brzucha. Cos jakby skurcz, ktory trzyma 15sek, promieniuje na cala jame brzuszna i puszcza, tak kilka do kilkunastu razy na godzine. Bol jest silny, wrecz przenikliwy. Czuje, ze to nie jest nic normalnego. Dodatkowo odkad przechodza mnie ww. bole, wyprozniam sie czesciej niz wczesniej. Obecnie 4-5 razy na dobe. Czesto mi sie odbija - nie tylko po jedzeniu, czy piciu. Ktos moze cos wie na ten temat ? W razie czego mam 24 lata, jestem raczej okazem zdrowia, prowadze bardzo aktywny tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Możesz mieć skręt jelit. Albo zapalenie wyrostka robaczkowego. Albo bóle okołoowulacyjne (jeśli to ten czas), ale u mnie ból jajników jest nieprzerwany, a Ty piszesz, że cyklicznie. Może po prostu biegunka z bolesnym przebiegiem, bo coś Ci zaszkodziło. Jeśli bóle się nasilą, jeśli dostaniesz gorączki lub wystąpią inne dodatkowe objawy (np. wymioty) - natychmiast na ostry dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz w tym, ze nie mam biegunki, a bol zlokalizowany jest na wysokosci zoladka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie kurczowe bóle ja miewałam po zatruciu , może coś ci zaszkodziło . nie jadłaś jakiś grzybów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam diete, z zawodu jestem specjalista do spraw dietetyki, takze rozwaznie dobieram jadlospis i grzybow wgl nie jadam, poniewaz ich nie toleruje. Zazywam kreatyne i bcaa z suplementow, natomiast nie zmienialam ani marki, ani skladu ww. suplementow, zazywam te same od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×