Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przerost małżowin nosowych i krzywa przegroda

Polecane posty

Gość gość

Jestem po zabiegu usunięcia przerośniętych małżowin nosowych metoda celon jestem 3 tyg .po zabiegu, ogólnie jest poprawa lewej strony nosa, natomiast prawa strona jest gorsza przez krzywą przegrodę. wieczorami gdy idę spać, niestety gorzej mi się oddycha tzn. przez wydzielinę która spływa mi cały czas gardłem do oskrzeli i niestety muszę brać ventolin gdyż ciężko mi się oddycha, chrapi mi w oskrzelach, tak jakbym miała zapalenie oskrzeli .w dzień nie mam takiego problemu zaznaczam że nie mam astmy wykluczone badaniami. czy ktoś z Was ma takie objawy przy krzywej przegrodzie nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę o t zabiegu na krzywą przegrode. mam wiecznie katar i czasem pojawiaja sie problemy z oddychaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma krzywą przegrodę i też sie zastanawiam czy jej nie wysłac na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety takie są objawy. Ja też miałam ten problem plus częste infekcje górnych dróg oddechowych. Jeśli wybierasz się na operacje, to mogę polecić tę klinikę http://www.wident.eu/pl w Bydgoszczy. Ja właśnie tutaj poddałam się zabiegowi na krzywą przegrodę i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Vident to nowoczesna klinika i mają bardzo dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×