Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokusioff

Przeszywający ból koło 8.

Polecane posty

Wczoraj po szkole nagle przeszył mnie okropny ból jakby ktoś mi wbił szpilkę w nerw koło 8 (która jeszcze nie wyrosła i nie było żadnych oznak by rosła) ból trwa tylko kilka sekund lecz jest nie do zniesienia boli w okolicy 8 na początku myślałem że to szczęka mi się przestawiła lecz ból powrócił po 2 godzinach znowu taki sam trwał tylko kilka sekund. Od tamtego momentu występuje coraz częściej lecz jest coraz słabszy. Dzisiaj ból występuje średnio co 5/10 min jest w miarę słaby w porównaniu do wczoraj ale i tak jest nie do zniesienia. Mama oglądała okolice 8 i jest tylko lekko podniesione miejsce w okolicy 8. Nie ma żadnej opuchlizny krwi ani nic. Podczas przerw między bólem totalnie nic nie boli. Ból atakuje bez ostrzeżenia.. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić a do dentysty mogę iść dopiero w Poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co możesz zrobić to prześwietlenie całej szczęki i iść z tym do dentysty. Dowiesz sie jak ułożona jest 8 bo często idzie na ukos lub ciśnie 7 to sama nie wyjdzie. Oszczędzisz sobie cierpienia. 8 może kilka lat tak bolec co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×