Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hindie

Przychodnia ALFA-LEK Warszawa - opinie

Polecane posty

Gość hindie

Hej, bardzo Was proszę o opinie na temat przychodni Alfa-Lek (Nowy Świat 58) w Wawie. Byłam tam w zeszłym tygodniu po raz pierwszy u ginekologa - muszę przyznać, że przeżycie koszmarne. Badała mnie dr Niklewicz-Szczęsna, delikatnie mówiąc niedelikatna pani. Gabinet obskurny - nie było parawanu za którym mogłabym się przebrać, rozbierałam się na oczach pani doktor, zero zasłon (na przeciwko budynek mieszkalny), światła też Pani nie zapaliła (godzina 14:00, już robiło się ciemno) - chyba oszczędzają. Wszystko wydaje się nieprawdopodobne, ale niestety prawdziwe. Za wizytę zapłaciłam 100 zł!!! Pani doktor dała mi skierowanie na badanie cytologiczne, usg i badanie krwi (testosteron), ktore mam zrobić w Alfa-Lek, ale nie za bardzo mam ochotę tam wracać. Stąd moje pytanie do Was - czy ja po prostu miałam pecha i trafiłam na nieodpowiedniego lekarza, czy tam (w Alfa - lek) tak już po prostu jest? Jeśli tak, to błagam, podajcie mi namiary na dobrego ginekologa-endokrynologa w Warszawie (mam kłopoty z trądzikiem). Z góry dzięki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam dwa czy trzy razy, też mam kiepskie doświadczenia. Rzeczywiście jest tam po prostu brudno i nieprzyjemnie, ceny wizyt i badań niebotyczne, lekarze się spóźniają, a wizyta trwa parę minut i odnosi się wrażenie, że chcą się jak najszybciej pozbyć pacjenta. Napisz do mnie maila na priva (adres pod nickiem), dam Ci namiary na dwóch fajnych ginekologów w W-wie, u jednego wizyta kosztuje 80 czy 90zł, u drugiego 100, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam tam u dermatologa i ginekologa. Nie polecam, stosunkowo drogo a jakość usług niska. Poza tym lekarze mało sympatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik-paznokcie
w ciązy robiłam tam badania. styczności z lekarzami nie miałam. wiele moich znajomych tam chodzi ze względu na dobrych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korncelia
Hej, przepraszam, że odkopuję tak stary temat, ale nie chce zakładać niepotrzebnie kolejnego o takim samym tytule. Porządek na forum musi być! ;) Szukam opinii o gastrologach w Alfa-Leku (tylko tutaj, bo mam rzut beretem z pracy). Na innych forach ludzie polecają doktora Jarosz, który jednak przyjmuje jedynie w poniedziałki, co mi bardzo nie odpowiada, bo zawsze mam wtedy masę pracy w biurze. Czy ktoś był może u doktor Anny Cybulskiej, albo u kogokolwiek z listy tych gastrologów www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/14_gastrolog? Będę wdzięczna za wszelkie opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci gastrolog???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korncelia
Hej, dzięki za odpowiedź! Możesz mi doradzić, któregoś z ich lekarzy? PS. Po co mi gastrolog? Wybacz, nie chce dzielić się takimi sprawami na forum. Jak wiesz, czym zajmuje się gastrolog, to na pewno mnie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Korncelia: ja byłam tam w I kwartale br. Korzystałam z usług Jerzy Gila, którego polecam. Jednak jeśli mam być szczera to pytanie kolegi powyżej nie było pozbawione sensu. Gastrologia to szeroki temat. Żeby polecić ci konkretnego lekarza to trzeba wiedzieć, z czym masz kłopot. Zawsze możesz też zwyczajnie zadzwonić do lecznicy, a oni już cię do kogoś przydzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie opinii o tej lecznicy, bo też muszę przejść się do gastrologa, a znajoma poleciła mi wybrać się właśnie do Alfa-leku. Z tego, co czytam (nie tylko tu) to chyba warto. Zadzwonić i umówić się do kogokolwiek, czy wybrać kogoś z listy ich specjalistów? www. alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/14_gastrolog Wolałabym pójść do kogoś konkretnego, u kogo ktoś już kiedyś był. Czy ktoś kogoś poleci? Korncelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego jak pisała tu ta Korncelia to nie spodziewałabym się, że tu wróci i Ci odpisze :) Dziewczyna przyszła, zadała pytanie i wywiało ją. Ale w jednym miała racje - w wyborze Alfa-Leku, bo to bardzo dobra lecznica z liczoną w dziesiątkach lat historią. Ja byłam tam wielokrotnie u ginekologa i dermatologa. Na twoim miejscu posłuchałbym zatem znajomej i przeszła się tam do gastrologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, szukam opinii o ginekologach w tej lecznicy. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerodetha
W Alfa-Leku są bardzo dobrzy ginekolodzy, więc kimkolwiek jesteś gościu i niezależnie od tego, czy tu wrócisz, ja polecam Ci tę lecznicę jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam tę lecznicę, chociaż nie byłem tam u ginekologa. Dietetyka mają bardzo dobrego, miłego i przede wszystkim pomocnego, bo przygotowana dieta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMzadwolonyklient
Złego nie powiem na Centrum Alfa-Lek. Długo by szukac takich specjalistów w jednym dogodnym miejscu. Wszyscy tam sa bardzo pomocni i życzliwi. A lekarze w czasie wizyt sa bardzo drobiazgowi i widac że im zalezy na pacjencie. Pozdrawiam, M.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tomek
O, znalazłem wreszcie miejsce, gdzie ktoś pisze o dietetyku w tej lecznicy. Czy warto? Chce przejść się tam z myślą o współpracy z kimś, kto ułoży moją dietę. Chcę przytyć. Czy specjalista, który jest wymieniony z nazwiska na ich stronie (https://alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/6677_dietetyk) jest warty ceny? I przede wszystkim, czy faktycznie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość idąc za Twoją radą sprawdziłem opinie na ranking.abczdrowie.pl/d/360,alfa-lek-lecznica-profesorsko-ordynatorska. Były pozytywne, więc udałem się do tej lecznicy na konsultację dermatologiczną. Pomogli, więc dodaję o nich dwa ciepłe słowa: gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzinna to Anna Nowosadko z przychodni Medicenter. Nigdy nie było problemu z umówieniem nawet pilniejszej wizyty. Syna prowadziła też przy drobnej wadzie serca. Zleciła nam echo na miejscu, później skierowanie na dalsze badania. Do tej pory chodzimy. Przychodnia o tyle dobra, że na miejscu diagnostyka i laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tej przychodni, ja moge polecić z własnego doświadczenia www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g92

ja też jestem bardzo zadowolona z przychodni www.tommed.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 13:29, marijke napisał:

Byłam tam dwa czy trzy razy, też mam kiepskie doświadczenia. Rzeczywiście jest tam po prostu brudno i nieprzyjemnie, ceny wizyt i badań niebotyczne, lekarze się spóźniają, a wizyta trwa parę minut i odnosi się wrażenie, że chcą się jak najszybciej pozbyć pacjenta. Napisz do mnie maila na priva (adres pod nickiem), dam Ci namiary na dwóch fajnych ginekologów w W-wie, u jednego wizyta kosztuje 80 czy 90zł, u drugiego 100, ale jest ok.

Ciesz się, że nie wpisali Ci do dokumentacji, że jesteś transwestytą i osobnikiem męskim. Sprawa wylądowała u Rzecznika Praw Pacjenta, a oni do tej pory olewają nakazy Rzecznika dotyczące skorygowania dokumentacji do stanu zgodnego z godnością człowieka i stanem faktycznym - poprawionej dokumentacji mi nie przysłali.

Nie wiem kogo oni oprócz mnie widzieli na wizytach, z których dostałam dokumentację medyczną, ale na pewno nie mnie, bo nigdy się nie żaliłam na zarost na twarzy, który też znalazłam tam wpisany.

Elżbieta Margiewicz-Witkowska (nazwisko lekarza) - nie potrafi odróżnić kobiety od osobnika męskiego i jak to stwierdzili w udzielonej odpowiedzi przed postępowaniem, nie widzi tam błędów (mimo, że dostała imię, nazwsiko i PESEL w mojej skardze) - cóż - chyba nie spojrzała nawet w nagłówek dokumentacji medycznej ani przekazany list, kogo dotyczy, albo stosują błędnie RODO wobec lekarzy, bo lekarka narzekała też na jednej wizycie, że nie widzi w komputerze adresu zamieszkania i numeru telefonu (WTF?), zaś dane do recepty odpisywała z dowodu osobistego...

Polecam inne przychodnie i polecam unikać "lecznic". Przychodnie i kliniki oferują wyższy poziom usług.

Cóż - zamiast tak robić, żeby się mnie pozbyć - mogli powiedzieć od razu, że nie chcą żebym przychodziła... Zazwyczaj nie wyciągałam dokumentacji, tak więc skąd miałam się dowiedzieć, że lekarka mnie skrajnie nie lubi? Polecam na bieżąco wyciągać dokumentację medyczną, zanim się okaże, że jej nie posiadacie musząc udać się na NFZ. Mnie zmusiło do wyciągnięcia dokumentacji podwójne odwołanie 2 kolejnych wizyt, a leki mi się kończyły. Niestety okazało się to zbyt późne.

Edytowano przez jola2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×