Odpowiedz na ten temat

Psycholog Kraków

• tralaliszka 2006.11.01 [20:01]
    Szukam psychologa, dobrego w Krakowie. orientuje sie ktos może. czy jest płatny czy nie itd. gdzie moge znalesc itd
  • znaleŹć 2006.11.01 [20:02]

• tralaliszka 2006.11.01 [20:02]
    przepraszamsmutas.gif
  • znaleŹć 2006.11.01 [20:04]
    Proszę. Na stroniewww.leczdepresje.org.pl znajdziesz adresy poradni zdrowia psychicznego i gabinetów psychologicznych (nie wszystkich, ale od czegoś trzeba zacząć).
  • tralaliszka 2006.11.01 [20:04]
    a czy oni sa bezplatni. zalezy mi na tym zebym nie musiala placicsmutas.gif
  • znaleŹć 2006.11.01 [20:05]
    A tego to nie wiem... Ale są tam chyba również państwowe placówki, a więc z założenia bezpłatne.
  • tralaliszka 2006.11.01 [20:06]
    no wlasnie z panstowwymi roznie bywa poza tym ja juz nie mam czasu na czekanie na wizytesmutas.gif
  • znaleŹć 2006.11.01 [20:07]
    "Poradnie Zdrowia Psychicznego
    i inne placówki lecznictwa psychiatrycznego,
    które podpisały kontrakty na leczenie z Narodowym Funduszem Zdrowia"

Nie znam się na tym całym pokrętnym systemie ubezpieczeń zdrowotnych, ale skoro mają podpisane kontrakty z NFZ to powinny być bezpłatne (jeśli jesteś ubezpieczona). Jeśli nie jesteś - to istnieją też rozmaite ośrodki pomocy kryzysowej itp. Nie wiem, o jakiego rodzaju interwencję psychologiczną ci chodzi, ale jak pójdziesz do takiego ośrodka to powinni podpowiedzieć gdzie szukać dalej...
  • znaleŹć 2006.11.01 [20:12]
    http://www.jezuici.pl/bazylika/index/infopage .php?id=3#cfkch

To ośrodek świadczący pomoc głównie osobom duchownym, ale raczej (chyba) nie powinni odmówić Ci pomocy a już na pewno powinni być w stanie Ci podpowiedzieć dokąd możesz pójść. Powodzenia usta.gif
  • psychoterapeuta 2007.04.18 [01:02]
    Zapraszam do Polskiego Instytutu Psychoterapii Krótkoterminowej
    tel. 42 00 640, ul. Pocieszka 6. Instytut jest prywatną placówką psychoterapeutyczną, co oznacza rzeczywistą poufność danych klientów.
    Z poważaniem
    Milena Karlińska
  • pauuulina88 2009.04.30 [12:32]
    odświeżam temat. Szukam psychologa w Krk usmiech.gif
  • korycińska 2009.09.22 [23:17]
    Jeśli temat dotyczy dzieci, młodzieży lub rodziców - zapraszam:
    http://gabinetplatan.w.interia.pl/index.html
    korycińska
  • Konstanty 2010.02.13 [14:42]
    Czytam wątek psychologa i zastanawiam się czy szukasz psychologa czy psychoterapeuty? Jeśli chcesz podjąć terapię, to ja na podstawie własnych doświadczeń polecam Annę Pawełczak - Bałata, więcej na jej stronie, psychoterapiakrakow.pl , acha i jest w kwiecie wieku usmiech.gif
  • Icho 2010.04.09 [00:35]
    to ja sie wlacze odnosnie mlodych psychologow, otoz wbrew powszechnie panujacej opinii czesto mlodzi psychologowie sa lepsi od tych "z doswiadczeniem", bo nie maja nawykow, bo sa pelni zapalu co sprawia, ze sie angazuja na calego a nie nudza pacjentami, do tego rozum nie przerasta wieku, mlody umysl lepiej pracuje usmiech.gif
    Z doswiadczenia wiem, ze lepszy mlody psycholog z pasja niz doswiadczony "wyga" z wypaleniem zawodowym w zanadrzu usmiech.gif
  • Anna z 2010.07.03 [16:48]
    Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i dość długo szukałam specjalisty. Kilkakrotnie próbowałam podjąć terapię- jednak bez sukcesu, W końcu trafiłam do Pani psycholog Elżbiety Kordeusz- i jest to strzał w dziesiątkę. Chodzę na terapię od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Także polecamusmiech.gif
  • patrycja.1290 2010.07.19 [09:06]
    Witam!
    Od jakiegoś czasy zastanawiam się nad wizytą u psychologa... ale nie bardzo wiem.. powiedzmy "jak zacząć"...
    W ogóle czy właśnie psychologa potrzebuję...
    Może ktoś mi pomoże.. co spowodowało waszą decyzję odnośnie wizyty?
    Jak wygląda pierwsze spotkanie? Jak częstą są spotkania?

Czuję się trochę jak przed pierwszą wizytą u gina...

PS jestem z krakowa, jeżeli ktoś ma "sprawdzonego: psychologa, również proszę o namiary..

Mam nadzieję że nie zamotałam za bardzo..

Pozdrawiam
  • agnieszkakrakow12345 2010.10.01 [20:12]
    poszukuje psychologa w krakowie ,zalezy mi na zaswiadczeniu do odszkodowania.
  • Progresja 2010.10.04 [15:04]
    Witam

Zapraszam na pierwszą bezpłatną koncultację psychologiczną do Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego "Progresja" w Krakowie. Podczas takiego spotkania będzie można sprawdzić czy kontakt z psychologiem - terapeutą jest Ci potrzebny oraz uzyskać poradę dotyczącą możliwych form pomocy w danej sytuacji.

Szczegółowe informacje na:

http://centrumprogresja.pl/

Pozdrawiam
    Katarzyna Stanek
  • krakowinka taka jedna 2010.10.07 [15:37]
    ja tez potrzebuje zaswiadczenia od psychologa do odszkodowania ,tato mial wypadek,zostal potracony na pasach z winy kierowcy niestety zmarl .nie bylam u psychologa ,nie mialam do tego glowy bylam jescze wtedy w ciązy .Teraz bede skladac oswiadczenie o odszkodowanie i zadoscuczynienie i podobno ze pasuje miec takie zaswiadczenie od psychologa lub psychiatry i niewiem jak sie do tego zabrac. niewiem czy jak pojde prywatnie to mi wypisze takie zaswiadczenie ???
  • markizowy 2010.11.02 [11:48]
    Co do psychoterapii w Krakowie, to z tego co się ostatnio orientowałem, to jest ona bardzo powszechna. Psychoterapia w Krakowie jest tak dostępna, że można zdecydować się nawet w którym nurcie specjalista ma praktykować - jak na przykład Gestalt. Myślę, że w dzisiejszych czasach, w razie potrzeby, nie ma co męczyć się samemu - tylko iść po pomoc do specjalisty, tak jak robimy to za każdym razem gdy zachorujemy na grypę.
  • krakuskaa 2010.11.09 [18:22]
    Faktycznie, psychoterapia w Krakowie stoi na wysokim poziomie. gestalt jest dość popularny. Powstają nawet specjalistyczne gabinety jak na przykład Gabinet Psychoterapii Gestalt ul. Bernardyńska 9/2A w Krakowie, mają swoje strony: http://psychoterapiawkrakowie.pl/index.html
    Rynek ten w znacznym stopniu się profesjonalizuje
  • bartłomiej papuga 2010.11.23 [22:38]
    Witam,
    Zapraszam do Gabinetu Pomocy Psychologiczejwww.gapps.com.pl. Jesteśmy młodzi, ale dobrze wykształceni i zaangażowani w swoją pracę. No i konkurencyjni cenowooczko.gif

Pozdrawiam
  • aaaaaaj 2010.12.09 [11:56]
    Polecam Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej. Jest to bezpłatne, odbywają się tam grupy wsparcia dla młodzieży i rodziców, a także zajęcia indywidualne. Polecam serdecznie -bardzo mi pomogło. Chodzę tam już drugi rok. Znajduje się na Al. Pokoju 7.
  • zębinalol 2010.12.09 [17:48]
    Dorota Krzywicka. Polecam!
  • paolo jones 2010.12.11 [13:45]
    W maszachabie jest na nfz bez kolejek ale nie wiem jak z jakością terapii. Zapraszam na swój blog o wygranej z nerwicą nawww.trzymsie.pl w zakładce blogi.
  • dobradorada 2010.12.29 [13:58]
    Czytałam gdzieś ostatnio o Gabinecie Psychoterapii Gestalt na Bernardyńskiej w Krakowie - jeśli ktoś by szukał, może sprawdzić ten adres.
  • psycheinf 2011.01.12 [09:20]
    Usługi psychologiczne w ramach NFZ (bezpłatne dla osób ubezpieczonych).
    W ich ramy wchodzi diagnostyka psychologiczna, psychoterapia, konsultacje psychiatryczne itp. Miejsce: Wieliczka (bardzo dobre połączenie z Krakowa linią nr 304) tel. 12 278 40 00, 278 20 05, 605 601 111 oraz w Kraków 12 627 78 78. Zapraszamy!

• m1mn1 2011.01.20 [08:43]
    Ja byłam u świetnego psychoterapeuty.Miałam lęki,depresję,brałam leki od psychiatry i nic.Byłam u kilku psychologów w Krakowie i też nic. Znalazłam go,bo ktoś mi polecał,czytałam też o nim.I było warto.Wcześniej byłam w różnych gabinetach i tylko wydałam pieniądze.On jest naprawdę świetny, wiem, że polecają go lekarze z oddziału. Ma gabinet prywatny, chyba że jeszcze gdzieś pracuje. Ostatnio znalazłam jego stronęwww.gabinetpsychoterapii.krakow.prv.pl Jakby ktoś nie znalazł, to podaję jego imię i nazwisko oraz telefon: Dariusz Rudaś tel. 604 939 991. Warto, naprawdę.
    Pozdrawiam
    Marta A.

• Bliks 2011.03.02 [16:55]
    Prawidłowy nr to 604 930 991
  • locuraesbuena 2011.03.16 [21:05]
    Witam!
    Też szukałam jakiegoś dobrego psychologa w Krakowie przez forum gazety. Tam pojawiło się kilka nazwisk (niestety jednokrotnie, a trudno o obiektywną opinię, kiedy wypowiada się tylko jedna osoba). Tak trafiłam do p. Jolanty Cieplińskiej, terapeutki Gestalt. Skontaktowałam się z panią przez telefon i umówiłam na wizytę. Pytałam jak wygląda, pani mówi, że rozmowa, nie było mowy o jakiejś jednorazowej wizycie tylko o terapi. SPotkanie polegało na tym, że ja mówiłam, a pani wtrąciła trzy zdania, ale załóżmy, że tak ma być. Było to moje pierwsze spotkanie z psychologiem, ale ta tematyka nie jest mi obca, dużo czytam, więc nie było dla mnie problemem się otworzyć. Opowiedziałam jej więc przez te 50 min bardzo dużo o sobie, zakładając, że będzie to ciągła terapia.

Po 50 min pani mi mówi, że ona nie ma miejsc na stałą terapię i albo żebym poczekała aż się u niej zwolni (no, może pół roku?) albo że mnie skieruje do kogoś innego i już mi daje numer i nazwisko do jakiejś swojej koleżanki. Widząc moją konsternację dodaje dobrodusznie: ale nie musi pani przecież decydować teraz.

No myślałam, że mnie szlag trafi. Takie rzeczy mówi się NA SAMYM POCZĄTKU WIZYTY albo już w pierwszej rozmowie telefonicznej. Pani wzięła 90 zł, ja wyszłam ze swiadomością, że obnażyłam się przed zupełnie obcą osobą, która jest chyba zmęczona swoją pracą. Zagranie zupełnie nie fair, inaczej nie można przecież wytłuamczyć tego jak chęć zarobienia kasy:] Gdybym wiedziała, że tak wygląda sytuacja, skupiłabym się na jednym problemie, a nie na kilku. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam.

• ja pierdziele ---------------- 2011.03.16 [21:31]
    locuraesbuena---chyba bym ją tam zatłukła za coś takiego. Pozdrawiam, powodzenia trzymaj się

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...