Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sorbini

PSYCHOLOG NA NFZ-Gdańsk/Trójmiasto

Polecane posty

Witam. Interesuje mnie psycholog na NFZ w Gdańsku! Czy ktos moze mi kogos polecic? nie stac mnie na platne wizyty a od kilkunastu lat borykam sie z pewna sprawa i w koncu musze zrobic z tym porzadek.. Prosze o pomoc, żartownisiom dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamnaNFZ
Polecam Kamilę Baszkowską. Wspaniala terapeutka. Wiele jej zawdzieczam. Slyszalam, ze na NFZ tez przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten drogowskaz psychologiczny to dobra rzecz. Psychologa można szukać na NFZ w Poradniach Zdrowia Psychicznego albo w Centrum Interwencji Kryzysowej - ale tam tylko krótkoterminowe porady. Mój syn chodzi do GOPP do psycholog Marty Orańskiej. Tam długo się czeka na termin ale wiem, że pani Orańska ma też prywatny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna75
Z własnego doświadczenia mogę poleć Pana Pawła Górnego. Ma świetne podejście, jest sympatyczny i niezwykle ciepły :) Bardzo przyjemnie się z nim rozmawia :) Tutaj znajdziesz namiary https://kcp.pl/lekarz/pawel-gorny/psycholog/gdansk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minasa23
Bardzo miły psycholog Pan Piotr Sowiński. Polecam z Całego serca. Byłam wcześniej u kilku psychologów, ale, żaden nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia jak Pan Piotr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdaa123
Również mogę polecić pana dr Piotra Sowińskiego. Świetny specjalista. Dzięki niemu wyszłam z ciężkiej depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzororo
Z mojego doświadczenia też mogę polecić dr Piotra Sowińskiego. Pracuje w szpitalu w Gdańśku, ale przyjmuje też w Rumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pegazuss
To fakt, że na NFZ trzeba czekać, ale w niektórych miejscach jest nieco krócej. Chociaż ja też wolę prywatnie, bo wtedy czuję się bardziej wysłuchana i czuję, że bardziej poświęca mi się uwagę. Znalazłam taką psycholog w Gdyni, u której zawsze dobrze się czuję - http://psychotesty-gdynia.pl/. Pomaga z depresją, z uzależnieniami, z bólem po stracie kogoś bliskiego. W ogóle polecam chodzić do psychologa, jest o wiele lżej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trofanka
Także polecam dr Sowińskiego. Jest bardzo dobrym psychologiem. Mi osobiście bardzo pomógł podczas rozwodu z niewiernym mężem. Przywrócił wiarę w siebie i tchnął nową siłę do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszukaj : Poradnia zdrowia psychicznego - Tu psycholog, psycholog-psychoterapeuta, psychiatra przyjmują na NFZ. ---http://kolejki.nfz.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisla
Ja moge tylko potwierdzić, że dr Sowiński jest świetnym psychologiem i również go polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście miałam styczność z psycholog Smerecką-Biel z przychodni Rozwój w Pruszczu, która z powodzeniem przeprowadziła moją siostrę przez terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiann
Ja ze swojej strony polecam doktora Sowińskiego. Zna się na swoim zawodzie, jest rzeczowy ale też miły i sympatyczny. Terapie prowadzi w ciekawy, a co najwazniejsze skuteczny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat spędziłem w jednym zawodzie technicznym, a marzyło mi się całe życie prowadzenie własnego biznesu i to w ogóle innym temacie :P Bałem się podjęcia ostatecznej decyzji, czułem straszny lęk, wszystkie relacje towarzyskie mi się pogorszyły, bo tak myślałem nad swoim życiem. Ogólnie kiepski rok w życiu. Żona mnie zapisała (w prezencie) na psychoterapię do pani Sylwii Perzewskiej w Gdyni. Przedstawiłem dokładnie problem. Spotkania w atmosferze maksymalnego szacunku. Pierwsza wizyta zachęciła mnie do dalszej współpracy. Kiedyś uważałem, że psychoterapia jest „dla leszczy”, a mężczyzna ma sobie radzić ze wszystkim sam. To trochę nie tak. U pani psycholog się wygadałem, przeszedłem sporo ćwiczeń, miałem szansę na swobodną wypowiedź, co się w ogóle rzadko zdarza. Jestem dalej na etacie, ale rozwijam weekendami własny biznes i już obręczy stresu na głowie nie mam przez cały dzień. Warto. Dostałem dużego kopa energetycznego. Już po trzeciej sesji zacząłem mniej się dręczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinn
Lęk przed jazdą samochodem po ostatnim wypadku był na tyle silny, że musiałem udać się do psychologa. Na szczęście okazał sie nim byc dr Sowiński, który bardzo mi pomógł i powoli zaczynam przezwyciężać swoje lęki. Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po kilku wizytach w centrum zdrowia psychicznego w Gdyni - http://www.czpgdynia.pl/ to jedne z niewielu miejsc gdzie tak szybko udało mi się uzyskać jakąkolwiek pomoc. Przymierzam się już do kolejnych wizyt, bo bardzo tego potrzebuję, ale chciałam zaznaczyć, że warto tam się udać jeśli ktoś potrzebuje pomocy specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymbes
Ja również polecam doktora Sowinskiego. Bardzo dobry psychiatra, który zna się na rzeczy. Pomógł mi w czasie gdzie byłam załamana. Profesjonalista pod każdym calu i jest bardzo uprzejmy. Profesjonalnie podszedł do mnie i do mojego problemu. Lekarz z sercem i godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumunn
Absolutnie zgadzam sie z powyzszymi tresciami. Doktor Sowinski to specjalista jakich malo, bardzo wyrozumialy i jednoczesnie profesjonalny. Mysle, ze jest w stanie poradzic sobie z kazdym problemem wiec smialo mozna sie do niego zglaszac w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa69
Leczę się u doktora Sowinskiego od ponad pół roku, jest to pierwszy psychiatra którego spotkałam, który naprawde SŁUCHA co się do Niego mówi, jest uważny, zadaje dużo pytań, bardzo wnikliwych i spostrzegawczych. Nie tylko szasta receptami. Polecam z całego serca wszystkim którzy potrzebują pomocy i którzy nie raz się rozczarowali co do terapii albo nie mają zaufania. Naprawdę warto pójść i pomóc sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovememore
Szczerze polecam Piotra Sowinskiego, wcześniej szukałam pomocy u innych specjalistów, dopiero wizyty u dr Sowinskiego wyprowadziły mnie "na prostą". Leki pomogły, zalecana psychoterapia (mimo moich początkowych obaw) też. Wróciłam do normalnego życia. Zniknęły lęki i pozbyłam się nerwicy. To była długa droga ale było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufle
Gorąco mogę polecić Pana Piotra. Oprócz dużego doświadczenia i wiedzy lekarskiej posiada bardzo dobre podejście psychologiczne. Podczas wizyty czułam się zaopiekowana, podniesiona na duchu, i wyszłam w nadziei , że ten beznadziejny stan jest tylko przejsciowy. Pan doktor podpowiedział mi jak można rozwiązać niektóre męczące mnie problemy. Jestem bardzo wdzieczna Panu Sowinskiegmu za to , jak mi pomaga uporać się z problemami. To prawdziwy lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmowiec
Jedyna osoba która przychodzi mi na myśl to Piotr Sowiński. Świetny psychiatra dzięki któremu stanąłem na nogi, wiem ze przy tych problemach bez opieki psychiatrycznej mogłoby być kiepsko. Schizofrenia to nie żart, kilka hospitalizacji, zycie z poczuciem brzemienia. Pan Piotr podjął dobre kroki więc wszystkim bardzo polecam jego opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiekha
Piotr Sowiński - mily, doswiadczony lekarz z Rumii, super kontakt z pacjentem - to moge potwierdzic osobiscie. Leki dobral doskonale. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten pan Piotr przyjmuje w ogole na nfz ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Rowicki
Jak chodzilem kilka lat temu to przyjmowal. Teraz nie wiem, juz jestem dawno po terapii, ale doswiadczenie z panem Piotrem mam bardzo dobre. W zasadzie dzieki tym wizytom zmienilo sie cale moje zycie. A poza tym to mily czlowiek do ktorego chodzi sie bez poczucia przykrego obowiazku, naprawde pomaga ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauzulula
Niezbyt dobrze sie ze mna dzialo przez kilka ostatnich lat, ale ostatnie pol roku doprowadzilo mnie na skaj zalamania. Ciagle napiecie, depresja, w koncu proba samobojcza. Polecam pana Piotra Sowińskiego , doktor Piotr jest własnie tym lekarzem dzieki ktoremu zaczelam odbijac sie od emocjonalnego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę przychodnię http://www.czpgdynia.pl. Z tego co pamiętam działa również z ramienia NFZ. Przyjmują tam bardzo fachowi specjaliści - nie zawiedziecie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam placówkę Pegaz http://pegaz.la/ Prowadzą tu różne bezpłatne terapie i przedszkola terapeutyczne. Mają świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety terapeuci dostępni na NFZ nie spełniali moich oczekiwań, a w psychoterapii bardzo ważny jest dobry kontakt z psychoterapeutą. Poszukałam odpłatnie i też dopiero za 3 razem trafiłam na właściwą osobę http://terapiarodzinna.com/ Poczułam się naprawdę wysłuchana, a Pani Ola już po kilku spotkaniach sprawiła, że odzyskałam wiarę w siebie i zaczęłam wychodzić do ludzi. Potem już było tylko lepiej, aż żal było kończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×