Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Psycholog psychoterapeuta psychiatra

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny, mam problemy natury emocjonalnej i to bardzo duze oraz ogolne problemy kontaktu ze swiatem jestem bardzo aspoleczZycie z toba na prawde nie jest latwe ja rozumiem wszystko czasami wydaje mi sie ze zbyt wiele, wynioslas z domu pewne wzorce ale jesteśmy razem juz tyle czasu ze powinnaś juz zobaczyć inne ze Uczucia powinno sie okazywac, że rozmowa zawsze pomaga, ze szczerosc jest potrzebna do szczęścia a wierność nie jest więzieniem tylko oddaniem i szacunkiem samego siebie, oddaniem dla osoby ktora na to zasloguje. Czuje sie jakbym to ja caly czas od poczatku walczyl o ten zwiazek i walczyl o to zeby bylo Dobrze a ty walczylas tylko wtedy kiedy cos naskrobalas i walczylas tylko przez pare dni poki znow nie bylem dobry i tak w kółko. Slowa ktore napisalas sa piekne to prawda i prawda jest to ze nigdy wczesniej czegos takiego nie pisalas ale skad mam wiedzieć ze to nie kolejne klamstwa, puste slowa czy czasowe poki nie bedzie dobrze i znowu bedziesz uparta, odwracac sie i czuc sie pepkiem swiata. Juz wiele ci wybaczylem zbyt wiele a gdy ja opadalem z sil to ty sie odwracalas. Skad mam wiedzieć ze to byl błąd i nauczka dla ciebie a nie poczatek... W kazdej rozmowie nie potrafisz mnie do niczego przekonac a co Najgorsze nie mozesz przekonac sama siebie. Ty nie zachowujesz sie jakbyś czula ze popełniłas wielki blad i go zalujesz i chcesz go naprawic. Normalna kobieta w takiej sytuacji by latala przepraszala, przymilala sie i prosiła o szanse i wybaczenie a ty po prostu czekasz az przeminie zla chwila, nie sama nie przeminie. Ja ciagle szukam w sobie sil zeby spróbować to jakoś pociągnąć nie dla ciebie nie dla siebie tylko dla naszego dziecka żeby chociaż on miał normalne zdrowe dzieciństwo nie jak ty czy jak ja 7 lat bez ojca. Tylko ze to znowu ja szukam a nie ty. Wiem ze zycie to ciagla walka ale mam dosc czucia sie w tej walce odosobniony. Nie mam slow zeby opisac to jak ja sie czuje, a nie w sumie mam "zero" tak wlasnie tym sie czuje zerem przez caly zwiazek staram się Dogadzac ci dowartosciowywac a wzamian nie dostaje tego samego tylko wręcz odwrotne sygnały "nie wystarczasz mi", "jestes nikim ale dobrze ze jestes bo jest sie do kogo przytulic w zlych momentach" mam juz dosc slow nie wiem, wzruszen ramionami i slow spróbuję to jest ten czas kiedy bierzesz sie w garsc zachowujesz sie jak KOBIETA ktora wie co dla niej najlepsze i najwazniejsze i walczysz o to albo dajesz sobie spokój. Nie uwazam zeby to co zrobilas może to wszystko zniszczyc ale teraz wszystko lezy w twoich rekach. Musialem w koncu wszystko z siebie wyrzucic bo juz mam dosc czuc sie jak wykorzystywany i sponiewierany smiec. Chce czuc sie jak prawdziwy mezczyzna ktory ma u boku kochajaca zone dla ktorej znaczy bardzo wiele, o ktorego zabiega i pragnie tylko niego.na w stosunku do ludzi. Do kogo mam sie udac psycholog, psychiatra czy psychoterapeuta i czy znacie kogos w szczecinie. Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne czy to bedzie psycholog, czy psychoterapeuta (raczej nie psychiatra) idz do tego do kogo masz blisko i jak najszybciej, najgorzej to radzic sobie na wlasna reke, co skonczy sie tym, ze zaburzenia tylko sie poglebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie- psycholog/psychoterapeuta, to nie ma wiekszego znaczenia. Po prostu udaj sie po porade. W szczecinie nie znam nikogo, poszukaj na znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to ważne aby był psychoterapeutą, a nie tylko psychologiem. Psychoterapia to specjalizacja. Samo ukończenie psychologii to za mało aby być psychoterapeutą (bo można specjalizować się np. w psychologii reklamy). Szukaj więc psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraH
Samodzielnie bardzo ciężko albo raczej niemożliwe jest pozbyć się tego rodzaju problemu. Pomóc musi ktoś kto ma odpowiednie doświadczenie i wie w jaki sposób znaleźć rozwiązanie. Psychiatra stosuje farmakologię, najrozsądniej będzie porozmawiać z psychoterapeutą albo psychologiem. Poszukaj w swoim mieście jakiegoś gabinetu. Jeśli jesteś z Warszawy to możesz wejść na http://www.psychoterapiagestalt.waw.pl/?a=kontakt - tam są numery telefonów pod jakie można dzwonić i umówić wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Nie wiem czy znacie ten gabinet psychoterapeutyczny - http://strefa-zycia.pl/ . Uważam, że w dziedzinie psychoterapii i rozwoju osobistego, jest to naprawdę dobre miejsce, w którym możecie liczyć na profesjonalną pomoc psychoterapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No psychiatra na pewno nie... Wiem bo moja mama chodzi i ogólnie poza przepisaniem nowych leków nie prowadzi rozmów nie wprowadza nic nowego. Aczkolwiek psychoterapia na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem - polecam Centrum Terapii - http://neurostyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×