Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sergoś Anna

Psychoterapeuta Warszawa

Polecane posty

Gość Sergoś Anna

Witam serdecznie. Polecicie mi jakiegoś dobrego psychoterapeutę prywatnie? Na nfz nie zdało nic rezultatu. Jak nie mogli mi pomóc tak szukam pomocy w prywatnych poradniach. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić dwie osoby, panią Elwirę Chruściel( korzystałam z pomocy online) i panią Kingę Łakomską- póki nie przeprowadziłam się dalej od niej, byłam na kilku terapiach. Według mnie dwie najlepsze psychoterapeutki w W-wie, obie z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Znajdziesz namiary na nie tutaj, http://znajdzlekarza.pl/psychoterapeuta/warszawa Powodzenia, na przyszłość nie chodź do tych na NFZ, też szukałam jakiegoś a to była tylko strata czasu, bo w ogóle się nie przykładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikolaa
Psychoterapeuta prywatnie to polecam Krzysztofa Wierzbickiego z Chmielnej. Poradnia terapeutyczna Psychologgia. Bardzo dobry terapeuta. Od razu diagnozuje i wyznacza sposób leczenia i przebieg terapii. Ja osobiście nie znalazłam lepszego terapeuty. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eska6
Pani Lidia Krotoszyńska. Wspaniały psychoterapeuta. Chodziłam do niej z 3 miesiące na terapie. Było ciężko na samym początku ale już po paru sesjach czułam jest trochę lepiej i nawet moi bliscy to zauważyli. Otoczyła mnie opieką i terapią jakiej się nie spodziewałam. Duży plus za uśmiech ;) www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludka45
Ja byłam u Pani Lidii krotoszyńskiej w Psychologgia z polecenia akurat tą psychoterapeutkę przez przyjaciółkę. Ona chodziła jakiś rok temu do niej, była bardzo zadowolona. To co mi przekazała się całkowicie sprawdziło, a mianowicie bardzo sympatyczna przede wszystkim. Chce się z nią rozmawiać i można jej zaufać jako "lekarzowi", a nie zawsze odczuwa się tak. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikulaa
Z Psychologgi mogę polecić terapeutę Krzysztofa Wierzbickiego. Mój mąż do niego chodził. Bardzo sympatyczny człowiek. O dziwo mój mąż był dość sceptycznie nastawiony do terapeutów, ale widziałam że te wizyty u niego dobrze mu robią i jest z nim o wiele lepiej. Pan Krzysztof zajmuje się typowo depresją. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha676
Miałam problem - nerwicę. Już nie dawałam sobie rady, coraz ciężej było mi w spokoju przejść choć jeden dzień. Udałam się po poradę do poradni na nfz. Termin wizyty za półtorej miesiąca... zwariowałabym. Poszłam do prywatnej termin wizyty za parę dni. To mi odpowiadało. Przyjął mnie pan Wierzbicki i nadal się u niego leczę. Widzę efekty, widzę że mi się poprawia i jestem bardzo zadowolona. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samika512
No ja również bym poleciła Ci Psychologgie, Sama chodziłam u nich do seksuologa, który bardzo mi pomógł w związku. Jestem pewna, ze pozostały ich zespół psychoterapeutów jest równie dobry, doświadczony i profesjonalny. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można jeszcze spróbować się online z kimś umówić. Znajoma korzysta z pomocy psychoterapeutki przez skypa i całkiem jest zadowolona. Jakbyście szukali kogoś kto Wam pomoże, to ona chodzi do pani Chruściel a telefon do niej macie tutaj http://znajdzlekarza.pl/elwira-chrusciel/psycholog%20kliniczny/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_rolka
Ja wyszłam na prostą dzięki terapii indywidualnej u Pani Ani Górskiej. Psychoterapeutka pomogła mi wyjśc z depresji i uwierzyć w siebie. Po 10 miesiącach terapii widze ogromne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudejka12
na Woli, psychoterapia wola. Tam przyjmuje Magda Lewicka, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna, pracowała w Tworkach - ma duże doświadczenie, wyczucie - dla mnie praca z nią była najlepszą przygodą życia - z nerwicą męczyłam się 10 lat, dziś jestem jak nowa :) http://psychoterapiawola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria8991
Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ jest namiar na dobrych specjalistów z Kliniki Psychomedic. Uważam, że warto zdecydować się na pomoc specjalisty, kiedy np. dopada nas depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaaaa
A tutaj http://www.terapiadialog.pl/home/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Terapia naprawdę pomaga. Trzeba tylko wybrać dobrego terapeutę i chodzić regularnie na wizyty. W ten sposób można sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenamadzia
Psychomedic, to niewątpliwie bardzo dobra klinika. Można się do nich zarejestrować online przez całą dobę oraz pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak osoba kilka postów wyżej, mogę polecić klinikę psychomedic, ofertę znajdziesz na stronie https://psychomedic.pl/depresja/ lub pod numerem telefonu 22 253 88 88. Jeżeli jesteś z Warszawy to bez przeszkód możesz przejść się na ulicę Filtrową gdzie mają swoją siedzibę a na pewno uzyskasz niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Kurzyńska
Ja przez Wisłę jechałam, żeby się dostać do terapeuty w psychoterapiacotam.pl. Pani Gabrysia prowadzi ze mną terapię w nurcie dynamicznym - pierwszy raz takiej się podjęłam. i nie wiem czy to kwestia tego sposobu, czy prowadzenia pani psycholog, ale naprawdę czuję, że wracam na właściwe tory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Doktor Monikę Dragunajtys-Sudoł. Bardzo pomogła mojemu chłopakowi, choć na początku miał straszne opory. Ale łatwo nawiązuje kontakt no i chyba naprawde wie co robi. Teraz przyjmuje w CMD na placu konesera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że godna uwagi jest dr Karolina Smolarczyk-Szpin. Jest psychiatrą i terapeutą. Ma sporą wiedzę o tym i o tym. Prowadzi bloga oczamipsychiatryterapeuty, ma zacięcie edukacyjne. Mimo, że nie ma dużo opinii na znany lekarzu, poszłam z polecenia i sobie chwale. Doktor przyjmuje w centrum Warszawy. Zapisy przez jej stronę internetową karolinasmolarczykszpin.com. Życzę powadzenia w poszukiwaniach, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

A ja w Warszawie byłam u kilku psychoterapeutów i nie byłam zadowolona z ich pomocy.Dopiero  znajoma z Kielc dała mi namiary na pana Michała Matyjaszkiewicza i zaczęłam kontaktować się z nim online. Na początku nie wierzyłam w takie cuda ale jedna rozmowa,druga a ja zaczynam czuć się lepiej. Super, że jest możliwość kontaktu przez internet i że nie muszę dojeżdżać do niego do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja chodziłam do poradni Przystanek Empatia. Jestem bardzo zadowolona, mam nawracającą depresje. Bardzo mi pomogli, spełnili moje oczekiwania co do efektu terapii. W końcu jest lepiej. Mają siedzibę w centrum, oferują terapię przez skypa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Absolutnie polecam Panią magister Dobraczyńską - www.dobraczynska.pl

Po rozwodzie i ciężkiej chorobie w rodzinie byłam wrakiem. Dziś jestem bez leków i buduję zamiast zastanawiać się nad przeszłością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam

Ja polecam panią Agnieszkę Salach z gabinetu http://uterapeutow.pl/  . Naprawdę dobry specjalista i fachowa pomoc i wsparcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

Polecam Kolorową Fontannę (www.kolorowafontanna.pl), na pewno coś zaradzą. Dobre terminy, profesjonalni specjaliści - naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×